Skip to content
Home » Dalykai, kurie mane sužavėjo apie neįtikėtiną „Air France“ pirmąją „La Premiere“ klasę

Dalykai, kurie mane sužavėjo apie neįtikėtiną „Air France“ pirmąją „La Premiere“ klasę

  • by

Skrydžiai „Air France“ „La Premiere“ jau daugelį metų buvo mano sąraše.

Žinoma, kad ši pirmos klasės kajutė yra viena geriausių danguje, o juo skridę žmonės beveik visada džiaugiasi patirtimi.

Tik viena keturių pirmos klasės sėdynių eilė „La Premiere“ yra viena išskirtiniausių komercinės aviacijos kajučių. Jis dažnai išparduodamas tiems, kurie moka 10 000 USD ar daugiau už bilietą į abi puses.

Nėra jokių (lengvų) ridos išpirkimo parinkčių, taip pat negalite atnaujinti verslo klasės bilieto naudojant taškus. Jei skrydis „La Premiere“ yra jūsų sąraše, geriausia ieškoti bilieto su nuolaida, pradėdami kelionę ne „SkyTeam“ aljanso centre, pavyzdžiui, Ženevoje ar Kopenhagoje, Danijoje. Kitas variantas – palaukti ir pažiūrėti, ar bus galima įsigyti verslo klasės su nuolaida registracijos metu.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Naudojau pastarąją strategiją, kad pagaliau pati patyriau „La Premiere“ – ir apie skrydį jau aprašiau išsamią apžvalgą.

Vis dėlto yra devyni mano pirmos klasės Air France patirties aspektai, kuriuos verta pabrėžti.

Antžeminis valdymas

La Premiere patirtis prasideda gerokai prieš skrydį. Tiesą sakant, aptarnavimas vietoje yra galbūt net įspūdingesnis nei tai, ką patirsite ore.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Išskridau iš Paryžiaus ir visa kelionė oro uoste negalėjo būti sklandesnė ar efektyvesnė. Nuvykus į „La Premiere“ registracijos kambarį – nepasinaudojau nemokamu pervežimo iš oro uosto paslauga, nes atnaujinau oro uostą – man nereikėjo nė piršto kilnoti ar galvoti apie jokią oro uosto proceso dalį. .

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Asmeninė palyda vežė mano rankinį bagažą ir saugojo pasą bei įlaipinimo taloną, kai nuvedė mane į užpakalinę imigracijos liniją, privačią apsaugos juostą ir „La Premiere“ holą.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Atėjus įlaipinimo laikui, kažkas priėjo prie manęs hole, paėmė mano lagaminus ir nuvedė prie laukiančio DS 9, kuris nuvedė mane tiesiai prie įlaipinimo vartų.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Atvykus į JAV reaktyvinio tilto apačioje laukė kita palyda, kuri padėjo man praleisti visas eiles muitinės ir imigracijos įstaigoje.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Skridau pirmąja klase su visomis pagrindinėmis oro linijomis, tačiau nė viena nepasiūlo geresnės patirties ant žemės nei „Air France“.

Privati ​​apsauga viešoje erdvėje

Nors visa patirtis ant žemės buvo įspūdinga, ši dalis tikrai privertė mane jaustis kaip VIP.

Išvalęs imigraciją, stebėjau, kaip mano asmeninė palyda kai kuriems kolegoms kažką prancūziškai perduoda. Net neįsivaizdavau, ką ji pasakė, kol nepriėjau prie saugumo patikros.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Man buvo atlaisvinta visa juosta, o šiukšliadėžės buvo pakeistos „La Premiere“ keleiviams skirtomis. Taip, jie vis dar buvo plastikiniai (ir atrodė šiek tiek nešvarūs), bet dar niekada nebuvau patyręs tokio personalizuoto elgesio su apsauga.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Be to, man atliekant saugumą, eismo juosta, kuria naudojuosi, buvo uždaryta kitiems keleiviams.

Maistas hole

Dabar turiu naują mėgstamą oro uosto salę: Air France La Premiere forpostą Paryžiuje. Tai gali būti ne didžiausias ar prabangiausias pirmos klasės holas, tačiau jis išsiskiria prašmatniausiu ir prancūziškiausiu būdu.

Mane labiausiai sužavėjo du holo aspektai. Pirmasis buvo kulinariniai pasiūlymai su nedideliu savitarnos stalu ir gausiu la carte meniu, kurį sukūrė žinomas virėjas Alainas Ducasse’as.

Nors Ducasse’as valgio neruošė pats, restorano restorano patirtis atrodė kaip kažkas, ką aš rasiu Per Se ar Danielio namuose Niujorke. Nuo aptarnavimo iki pristatymo iki maisto – tai buvo geriausias maistas, kokį tik esu valgęs oro uoste.

Nemokama veido procedūra

Man patinka masažai ir veido procedūros, bet visada galvoju, ar jų įsigyti namuose Niujorke ar prabangiuose kurortuose, nes jie dažnai yra per brangūs.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Prieš patobulindamas bilietą, žinojau, kad „La Premiere“ hole yra „Sisley“ prekės ženklo SPA centras, tačiau nesupratau, kokia tikrai įspūdinga bus patirtis.

Laimei, paskutinę minutę buvo galima atlikti 30 minučių veido priežiūros procedūrą (patvirtinti pirmoje klasėje gali iš anksto rezervuoti susitikimus el. paštu). Tai negalėjo būti labiau atpalaiduojanti ir atgaivinanti po įtemptos kelionių savaitės. Mane sužavėjo ne tik pati veido procedūra – procedūrų kambarys atrodė kaip kažkas, ką rasite penkių žvaigždučių viešbutyje, o ne oro uoste.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

„La Premiere“ keleiviai turi teisę į nemokamą 30 minučių gydymą. Jei esate linkęs, galite atnaujinti savo paslaugą iki ilgesnės trukmės, bet turėsite mokėti: Valandos paslaugos prasideda nuo 190 eurų (apie 209 USD).

Apvyniojama uždanga

Privatumas yra svarbi bet kurios konkurencingos pirmos ar verslo klasės salono dalis, todėl tikriausiai nenuostabu, kad matėme tiek daug įspūdžių dėl stumdomų durų pristatymo su naujausios kartos gaminiais.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

„Air France“ privatumą užtikrina skirtingai „La Premiere“, o oro linijų bendrovės naujoviškas sprendimas iš tikrųjų yra vienas geriausių pasaulyje. Kiekvienoje „La Premiere“ sėdynėje yra apvyniojama užuolaida nuo grindų iki lubų, kurią galite užtraukti, kai pakilsite ore.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Jis užsifiksuoja trimis magnetais, o uždarius pasijusite tarsi privačiame lėktuve. Manau, kad „La Premiere“ yra viena privačiausių pirmos klasės patirčių danguje, nusileidžianti tik „Emirates“ žaidimą keičiančiam produktui, kuriame yra durys nuo grindų iki lubų.

Patogiausia lova danguje

Kai kurie žmonės gali manyti, kad „La Premiere“ verta pinigų tik dienos skrydžiui, kai tikrai galėsite pasinaudoti paslaugomis, maitinimu ir patogumais.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Tai reiškia, kad jei prieš svarbų susitikimą Europoje reikia pagauti z, „La Premiere“ gali būti tinkamas būdas. Sėdynė paverčiama masyvia 78 colių ilgio lova, kurios plotis yra 30 colių.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Tai ne tik viena didžiausių pirmos klasės lovų danguje, bet ir pati patogiausia, kokią iki šiol bandžiau per savo keliones. Atliekant lovos paruošimo nakčiai paslaugą, stiuardesė ant lovos padengs 1 colio storio putplasčio čiužinį.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Kartu su traškia balta antklode ir pliušine pagalve jums nebus sunku užmigti „La Premiere“, ypač užtraukus privatumo uždangą.

Kulinarinė patirtis laive

Kiekvienas turi savo mėgstamas virtuves. Kai kuriems žmonėms tai meksikietiška. Kitiems – japoniškai. Man tai Artimųjų Rytų ir Prancūzijos.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Atsižvelgdamas į tai, kaip mėgstu prancūzišką maistą, nekantrauju išbandyti aukščiausios klasės „Air France“ maitinimo, ypač iš oro linijų bendrovės Paryžiaus centro.

Nors ikrų ir „sukurk pats“ salotų paslaugą būtų galima pakartoti kitose oro linijose, aš maniau, kad žievelė yra tikrasis akcentas. Žuvis buvo paruošta puikiai su pakankamai sviesto ir prieskonių, įskaitant puikų jūros gėrybių ir peletrūno padažą.

Maisto pristatymas

Maistas buvo ne tik skanus, bet ir pateiktas taip, lyg valgyčiau „Michelin“ žvaigždute pažymėtame restorane.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Ikrų ir šampano patiekalai buvo patiekiami ant sidabruotų padėklų, kurie puikiai tinka ant 14 colių pločio šoninio stalo. Mano stalas buvo padengtas šviežiai nuspausta staltiese ir sparnuotu jūrų arkliuko įkrovikliu, kurį norėčiau parsinešti namo.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Stiuardesė atnešė patiekalą į mano sėdynę, apdengtą šluotele – įmantrus prisilietimas, kuris buvo neabejotinai prancūziškas ir pirmos klasės.

Tarnyba

Turėdami tik keturias pirmos klasės sėdimas vietas ir specialiai apmokytus įgulas, beveik garantuotai turėsite įsimintiną aptarnavimo patirtį La Premiere.

Dvi mano skrydžio pirmos klasės stiuardesės – Sofija ir Valerija – negalėjo suteikti kokybiškesnių paslaugų – išlikdamos draugiškos ir prieinamos.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Jie abu rūpinosi visais poreikiais viso skrydžio metu ir net atsiliepė skambučio mygtuku per 15 sekundžių.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Galbūt tai buvo ne tokia puiki, kokią rastumėte Emirates ar omotenashi, kurią rastumėte ANA ar JAL, bet mano aptarnavimo patirtis La Premiere atitiko tai, ko tikėjausi iš prašmatnaus prancūziško bistro ar „Four Seasons”. Paryžiuje.

Neribotas nemokamas belaidis internetas

Skrydis La Premiere kainuoja nemažą centą, net jei nuspręsite atnaujinti paskutinę minutę. Mano atnaujinimas kainavo 1639 eurus (apie 1799 USD).

Mane sužavėjo tai, kaip gerai „Air France“ integravo…