Skip to content
Home » „Delta“ atidarys 2 „grab-and-go“ holus, kurie bus platesnio „Sky Club“ bandymo dalis

„Delta“ atidarys 2 „grab-and-go“ holus, kurie bus platesnio „Sky Club“ bandymo dalis

  • by

„Delta Air Lines“ atliko puikų darbą kurdama „Sky“ klubus, kuriuos keliautojai iš tikrųjų nori aplankyti.

„Sky Club“ tinklas vis tobulėja – nuo ​​visiškai naujų visoje šalyje atsirandančių forpostų iki išplėstų įrenginių didžiuosiuose oro uostuose. Bet ką daryti, jei skubate ir neturite laiko sustoti poilsio kambaryje? O ką daryti, jei norint patekti į poilsio kambarį yra ilga eilė (dažnas reiškinys, ypač skrendant su Delta)?

Atlantoje įsikūręs vežėjas turi įdomų naują sprendimą.

Norite daugiau naujienų su oro linijomis? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį

„Delta“ atidaro dviejuose populiariausiuose poilsio kambariuose „paimkite ir eik“ zonas. Tai dalis bandomosios programos, kuria bandoma nauja koncepcija, kurią vežėjas gali pristatyti plačiau, antradienį interviu TPG sakė Delta Sky Clubs generalinis direktorius Claude’as Rousselis.

Šios „grab-and-go“ zonos bus atidarytos gegužės mėnesį „Sky Clubs“ vestibiulyje kituose dviejuose oro uostuose.

  • Hartsfield-Jackson Atlanta tarptautinis oro uostas (ATL), Concourse B.
  • John F. Kennedy tarptautinis oro uostas (JFK), 4 terminalas, B aikštynas.

„Delta“ neseniai užbaigė savo išsinešto maisto pasirinkimų meniu, kuriame bus (mažiausiai) sumuštiniai, vaisiai ir užkandžiai, taip pat gėrimų pasirinkimas, sakė Roussel. Jis erzino, kad „bus daug [food] ten variantai“.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

„Pakankamai dažnai matome, kad žmonės eina į poilsio kambarį, naudojasi vonios kambariu, griebia puodelį kavos, griebia vaisių ir išeina“, – TPG sakė Roussel. „Taigi tai suteiks jiems galimybę tiesiog gauti tai, ko jie nori.”

Bandymo metu „Delta“ sumontuos oro ekranus, kad atskirtų „Griebk ir eik“ zonas „Sky Club“. Atsižvelgdama į tai, kaip elgsis pilotas, aviakompanija atvers daugiau šių koncepcijų visoje šalyje – ir nebūtinai tik esamuose „Sky“ klubuose.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Tokiu būdu skrajutės turėtų daugiau poilsio vietų skrendant su „Delta“, o oro linijų bendrovei nereikės rasti didelių erdvių judriausiuose oro uostuose, kad galėtų pastatyti daugiau pilnaverčių holų.

Pažymėtina, kad oro linijų bendrovė vis dar rengia, ką ji vadins šiuo pasiūlymu. („Sky Club Express“ slapyvardis jau naudojamas laikinoms poilsio erdvėms Bostone ir Niujorke.)

Šis bandymas vyksta ne kitų investicijų į „Sky Club“ tinklą sąskaita, TPG patvirtino Roussel. Aviakompanija 2023 m. (ir vėliau) sparčiai augs savo oro uosto poilsio erdvėse.

Pastaraisiais metais itin išpopuliarėjo oro uostų salonų „paimkite ir eik“ koncepcija.

Didžiosios oro linijos, įskaitant „Air Canada“, „Lufthansa“ ir „United Airlines“, priėmė šią idėją, kai kuriuose judriausiuose savo centruose atidarydamos specialias poilsio patalpas, kuriose yra maistas ir gėrimai išsinešti.

Tuo tarpu pirmajame „Capital One“ hole Dalaso Fort Verto tarptautiniame oro uoste (DFW) yra specialus „paimamas“ šaldytuvas, pripildytas sulčių, sumuštinių ir kitų užkandžių, supakuotų specialiai vartoti prieš skrydį arba jo metu.

Pasiūlymai išsinešimui „Capital One Lounge“. ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Šie pasiūlymai yra naudingi keliautojams ir oro linijoms. Keliautojai gali mėgautis „apsilankymu“ poilsio kambaryje, kai jie skuba, o oro linijos gali naudoti šią koncepciją, kad padėtų kovoti su perpildymu. Delta keleiviams tai reikš, kad galėsite užkąsti nelaukdami eilės, kad galėtumėte naudotis pačia hole.

Jei turėčiau rinktis – laukti eilėje, kad patekčiau į „Sky Club“, ar eiti tiesiai į vestibiulį užkąsti, tikriausiai rinkčiausi pastarąjį – ypač prieš trumpą vidaus skrydį.

Susiję skaitymai: