Skip to content
Home » Dabartinis pasiūlymas Chase Sapphire Preferred – The Points Guy

Dabartinis pasiūlymas Chase Sapphire Preferred – The Points Guy

  • by

The „Chase Sapphire“ pageidaujama kortelė yra viena geriausių kelionių kredito kortelių. Tai tinka visiems cilindrams: pelningi uždarbio rodikliai, vertingos privilegijos ir įvairūs atlygiai – visa tai už prieinamą metinį mokestį.

Dabar per mūsų nuorodąnauji kandidatai gali uždirbti 80 000 Chase Ultimate Rewards taškų, kai per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius pirkdami išleisite 4 000 USD, o tai 20 000 taškų viršija standartinį pasiūlymą.

TPG apskaičiavo, kad Chase Ultimate Rewards taškų vertė yra 2 centai, kai maksimaliai padidinate programos perdavimo partnerius. Tai sudaro 80 000 taškų premiją, kurios vertė yra 1 600 USD – tai didžiausias pasiūlymas, kurį partneriai galėjo gauti nuo praėjusių metų gegužės, remiantis kortelės pasiūlymų istorija.

Taip pat galite pateikti paraišką filiale (tai yra fizinėje Chase vietoje) ir uždirbti iki 90 000 papildomų taškų: 80 000 premijos taškų išleidę 4 000 USD per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius, taip pat papildomi 10 000 premijos taškų išleidę 6 000 USD. pirkinių per pirmuosius 6 mėnesius.

Jei neseniai paprašėte kortelės su mažesne premija, galite gauti didesnę premiją išsiųsdami Chase saugų pranešimą per savo internetinę paskyrą.

Kodėl turėtumėte kreiptis dėl „Chase Sapphire Preferred“

„Sapphire Preferred“ verta atidaryti iš dalies dėl to, kad išleidus registracijos premiją lengva kaupti taškus.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

„Chase Sapphire Preferred“ turi keletą dosnių premijų uždirbimo kategorijų:

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Kortelės nariai taip pat gauna 10% metinę taškų premiją, pagrįstą jų bendromis išlaidomis per paskyros jubiliejaus metus, po 1 tašką už kiekvieną išleistą 1 USD. Taigi, jei per metus kortelei išleisite 20 000 USD, jos pabaigoje gausite 2 000 papildomų taškų.

Apatinė eilutė

„Chase Sapphire Preferred“ yra viena iš geriausių kelionių apdovanojimų kreditinių kortelių rinkoje su kelionių apsauga ir iki 50 USD metiniais viešbučio ataskaitų kreditais, perkant viešbutį per „Chase Ultimate Rewards“ po kiekvieno kortelės nario jubiliejaus. Tai iš esmės apima daugiau nei pusę kortelės jau pagrįsto 95 USD metinio mokesčio.

Nenuostabu, kad daugelis TPG darbuotojų metai iš metų ir toliau nešiojasi Chase Sapphire Preferred. Atsižvelgiant į lengvai suprantamas privilegijas, didelius uždarbio rodiklius ir „Chase Ultimate Rewards“ taškų naudingumą, jis tikriausiai nusipelno vietos bet kurio keliautojo piniginėje.


Oficiali paraiškos nuoroda: Pirmenybė teikiama Chase’ui Sapphire’ui su 80 000 papildomų taškų, kai išleisite 4 000 USD per pirmuosius tris mėnesius


Susijusios Chase Sapphire pageidaujamos istorijos:

Papildomi Ryano Wilcoxo ir Erico Roseno reportažai.