Skip to content
Home » Dabar tiesiogiai: uždirbkite palūkanas už grynuosius pinigus iš „Apple Card“.

Dabar tiesiogiai: uždirbkite palūkanas už grynuosius pinigus iš „Apple Card“.

  • by

„Apple“ prekės ženklo kredito kortelė veikia kitaip nei kai kurios tradicinės TPG kortelės. Užuot teikęs atlygį taškų ir mylių pavidalu, technologijų milžino „Apple Card“ suteikia vartotojams pinigų grąžinimą kaip dalį „Daily Cash“.

O dabar galite užsidirbti palūkanas už savo „Daily Cash“ iš naujos didelio pajamingumo taupomosios sąskaitos iš Goldman Sachs, kuri atidaryta pirmadienį, balandžio 17 d., ką tik paskelbė „Apple“.

„Apple Card“ informaciją savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Kaip tai veikia

Kai kaupiate palūkanas, jūsų turimi pinigai laikui bėgant augs.

Nuo spaudos pradžios naujoji taupomoji sąskaita siūlo 4,15% metinį procentinį pajamingumą (APY), kuris yra lygus kai kurioms populiariausioms šiandien rinkoje prieinamoms taupomosioms sąskaitoms. Atminkite, kad palūkanų norma gali keistis bet kuriuo metu, tačiau kol kas „Apple“ teigia, kad palūkanų norma yra daugiau nei 10 kartų didesnė už šalies vidurkį.

OBUOLAS

Jei naudojate 16.4 ar naujesnę iOS versiją, dabar galite pridėti naują taupomąją sąskaitą tiesiai iš savo iPhone. Sąskaitoje nėra jokių mokesčių, minimalių indėlių ar minimalaus likučio reikalavimų.

Tik „Apple“ kortelių savininkai ir bendrasavininkai turi teisę gauti šią naują taupomąją sąskaitą, bet jūs galite papildyti savo taupomąją sąskaitą papildomomis lėšomis iš kitų šaltinių, be savo „Daily Cash“ balanso; tai apima pinigus iš susietos banko sąskaitos arba „Apple Cash“ likutį.

OBUOLAS

Prisiregistravę gauti taupomąją sąskaitą, galite pasirinkti pageidaujamą pinigų grąžinimo vietą tiesiai „iPhone“ Piniginės programoje.

Jei pasirinksite taupomąją sąskaitą, automatiškai pradėsite kaupti palūkanas už savo Daily Cash be jokių papildomų veiksmų ar mokesčių.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Be to, lėšas galite atsiimti bet kuriuo metu be jokių mokesčių. Tvarkyti savo taupomąją sąskaitą galima naudojant naują taupymo prietaisų skydelį, kuriame yra sąskaitos likutis ir per tam tikrą laiką sukauptos palūkanos.

OBUOLAS

Su „Apple Card“ grąžinama pinigų suma neribojama, o premijų kategorijos yra paprastos ir lengvai suprantamos. Jūs gaunate:

  • 3 % kasdienių grynųjų pinigų perkant naudojant Apple Pay kartu su Apple ir tam tikrais prekybininkais, įskaitant Uber ir Uber Eats, Walgreens, Nike, Panera Bread, T-Mobile, ExxonMobil ir Ace Hardware.
  • 2% kasdienių grynųjų pinigų naudojant Apple Pay pas kitus prekybininkus.
  • 1% kasdienių grynųjų pinigų visiems kitiems pirkiniams.

Apatinė eilutė

Istoriškai pinigai iš „Apple Card“ buvo grąžinti tiesiai į „Apple Cash“ paskyrą, prijungtą prie jūsų įrenginio ir „Apple ID“. Iš ten galite pervesti pinigus į susietą banko sąskaitą. Tada iš savo banko sąskaitos galėtumėte investuoti pinigus taip, kaip jums atrodo tinkama.

Tačiau naudojant naują naujovišką „Apple“ didelio pajamingumo taupomąją sąskaitą, palūkanos iš pinigų grąžinimo dabar yra daug sklandesnės. Dar geriau, palūkanų norma yra gana konkurencinga – 4,15% APY rašymo metu.

Tai naujausia nauja „Apple“ „iOS“ piniginės funkcija.

Praėjusiais metais „Apple“ pristatė naują „Pirkti dabar, mokėti vėliau“ parinktį, pavadintą „Apple Pay Later“, kurią „iPhone“ naudotojai gali įsigyti ribotai. Ši funkcija iš pradžių turėjo debiutuoti rudenį išleidus iOS 16, tačiau ji buvo išleista tik kaip peržiūra prieš kelias savaites, o artimiausiais mėnesiais planuojama ją pasiūlyti plačiau.

Naudodami „Apple Pay Later“ bet kurį „Apple Pay“ pirkinį galite padalyti į keturis mokėjimus per šešias savaites be palūkanų ar mokesčių.

Skaityti daugiau: Mūsų išsami Apple kortelės apžvalga