Skip to content
Home » Ribotas laikas: užsidirbkite iki 4 mylių už dolerį pirkdami „Apple“.

Ribotas laikas: užsidirbkite iki 4 mylių už dolerį pirkdami „Apple“.

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, reguliariai atnaujinamas naujausia informacija.

Ar laikas atnaujinti technologiją savo namų biure? Jei taip, dabar tinkamas laikas įsigyti „Apple“ produktų, kurie buvo jūsų pirkinių krepšelyje. Kai kurios oro linijos ribotą laiką siūlo papildomų mylių už pirkinius, įsigytus Apple svetainėje.

Štai padidintos pajamos, kurias gausite pirkdami „Apple“ pirmadienį, kai spustelėsite šiuos internetinės prekybos portalus:

  • Amerikos oro linijos: Uždirbkite iki 4 mylių už dolerį „Apple“ (paprastai 1 mylia už dolerį).
  • Alaska Airlines: Uždirbkite iki 4 mylių už dolerį „Apple“ (paprastai 1 mylia už dolerį).
  • „Delta Air Lines“.: Uždirbkite iki 4 mylių už dolerį „Apple“ (paprastai 1 mylia už dolerį).
  • Tarptautinės oro linijos: Uždirbkite iki 4 mylių už dolerį „Apple“ (paprastai 1 mylia už dolerį).

Kai spustelėsite, pastebėkite, kad skirtingi Apple produktai kartais apdovanojami skirtingais tarifais. Tačiau per šią reklamą atrodo, kad tinkami visi „Apple“ produktai, išskyrus „MacBook Pro 14“ ir 16 colių „Mac mini“, „Apple Pro Display XDR“, dovanų pakuotę, „Apple Developer Programs“ ir „AppleCare+“ mėnesines prenumeratas.

Prieš pirkdami didelį pirkinį, visada turėtumėte naudoti apsipirkimo portalo kaupiklį, kad palygintumėte įvairių mažmenininkų didžiausius uždarbio rodiklius. Nuo to, kaip vertinate savo mylias, priklausys, kuris pasiūlymas jums apskritai yra geriausias. Šie kaupikliai ne visada įtrauks premijas pagal išlaidų ribas.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Susiję: Kodėl Apple pradinio lygio iPhone 14s puikiai tinka keliautojams

Kiek mylių gali sudėti

Jei per AAdvantage Shopping portalą įsigysite bazinio modelio iPhone 14 Pro už 999 USD, uždirbsite 3 996 AAdvantage mylių. Remiantis TPG vertinimais, šios mylios kainuoja 70,73 USD, o jos gali būti vertos dar daugiau, jei rasite tinkamą skrydį jas išpirkti.

Bazinės mylios, uždirbtos per Amerikos apsipirkimo portalą, dabar skaičiuojamos kaip lojalumo taškai. Taigi, pirkimas priartintų beveik 4000 lojalumo taškų prie Amerikos elito statuso uždirbimo (arba perkvalifikavimo).

Kaip minėta pirmiau, yra tam tikrų apribojimų, ką galite įsigyti už šiuos padidintus apdovanojimų tarifus: dovanų kortelės, dovanų įpakavimas, „AppleCare+“ mėnesinės prenumeratos, „Apple“ kūrėjų programos ir pristatymas paprastai nėra tinkami uždirbti mylių. Negausite papildomų mylių ir lojalumo taškų Amerikos portale už kai kuriuos naujausius „Apple“ leidimus, tokius kaip „HomePod“ (antros kartos), 14 colių ir 16 colių „MacBook Pro“, „Mac mini“ ir „Apple Pro Display XDR“.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susijęs: kaip pasinaudojau „Ultimate Rewards“, kad sumokėjau 4 USD už „iPad“ ir uždirbau 1 975 „Amex“ taškus

Kokias kredito korteles naudoti

Keista, bet „Apple Card“ nebūtinai yra geriausia kortelė „Apple“ pirkiniams.

Nors tai yra tinkama grąža, atsižvelgiant į didelę „Apple“ įrenginių kainą, turėtumėte sutelkti dėmesį į kredito korteles su pirkimo apsauga ir pratęstos garantijos privalumais. Privalumai skiriasi priklausomai nuo kortelės, tačiau jums gali pasisekti gauti kompensaciją, jei jūsų gaminys bus sugadintas arba sunaikintas draudimo laikotarpiu. Keletas TPG darbuotojų sėkmingai padengė savo „Apple“ produktus naudodamiesi kredito kortelių apsauga.

„Apple Card“ informaciją savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Jei renkatės naują brangų telefoną, verta turėti kortelę, kuri padės apsaugoti telefoną praradus ar sugadinus po kelių pirmųjų mėnesių, kai galioja pirkimo apsauga. The „Ink Business Preferred“ kredito kortelė yra geras pasirinkimas.

Taip pat galite apsvarstyti galimybę įsigyti kortelę, kuri uždirba daugiau nei 1 tašką arba mylią už dolerį už visus pirkinius, pvz., „Capital One Venture Rewards“ kredito kortelė. Ši kortelė uždirba 2 Capital One mylias už dolerį perkant visus pirkinius. Galite išpirkti šias mylias už fiksuotą vertę kelionių pirkiniams arba perleisti jas įvairiems kelionių partneriams.

Papildomi Andrew Kunesho, Summer Hull ir Kyle’o Olseno reportažai.