Skip to content
Home » JSX plečia paslaugas Ostine, pridedant maršrutą į Las Vegasą

JSX plečia paslaugas Ostine, pridedant maršrutą į Las Vegasą

  • by

Pusiau privatus oro vežėjas JSX į besiplečiantį žemėlapį prideda dar vieną maršrutą.

Vežėjas pirmadienį paskelbė, kad gegužės 11 d. pradės skraidyti iš Ostino-Bergstrom tarptautinio oro uosto (AUS) į Las Vegaso Hario Reido tarptautinį oro uostą (LAS). Vienos krypties bilietų kainos prasideda nuo 299 USD ir apima du registruotus bagažus, kokteilius ir užkandžius. .

Naujasis maršrutas remiasi JSX augimu. Vežėjas išplėtė savo pasiekiamumą tokiose valstijose kaip Koloradas, Kalifornija ir Teksasas. Skrydžiai į LAS bus trečiasis JSX maršrutas iš AUS – vežėjas jau skrenda į Dalaso Love Field (DAL) ir Gunnison-Crested Butte regioninį oro uostą (GUC) Kolorado valstijoje.

Susiję: JSX pradeda 2022 m. nauju maršrutu ir išplėstomis paslaugomis dar 2

„Mūsų plėtra Teksase ir visose Jungtinėse Valstijose dar tik prasideda, o ši vasara turėtų būti pati aktyviausia ir geriausia“, – sakoma JSX generalinio direktoriaus Alexo Wilcoxo pranešime.

JSX siekia pasiūlyti keliautojams patirtį, panašią į skrydį privačiu lėktuvu, naudojant erdvius lėktuvus, kuriuose telpa tik iki 30 keleivių ir kuriuose nėra šiukšliadėžių. Vežėjas savo skrydžių metu taip pat tiekia nemokamus nealkoholinius gėrimus, užkandžius ir kokteilius.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Neseniai JSX prie savo skrydžių taip pat įtraukė „Starlink Wi-Fi“, valdomą Elono Musko „SpaceX“, suteikdama klientams galimybę transliuoti TV laidas arba dalyvauti susitikimuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose, kai jie yra 36 000 pėdų ore.

Susijęs: Šventoji karvė: žaibiško JSX „Starlink Wi-Fi“ bandymas su naujuoju „Apple MacBook Pro“

Kadangi JSX veikia iš privačių reaktyvinių lėktuvų terminalų, keleiviams nereikia eiti įprastų ir varginančių saugumo linijų. Vis dar yra klientų saugos protokolai, tačiau šių patikrinimų nevykdo Transporto saugumo administracija. Tai suteikia galimybę klientams užsiregistruoti likus vos 20 minučių iki išvykimo, teigia JSX.

Debiutavęs 2016 m., JSX pirmiausia įsitvirtino mažesniuose oro uostuose didžiuosiuose miestuose arba šalia jų. Tačiau JSX veikia iš kelių pagrindinių oro uostų, tokių kaip AUS, Majamio tarptautinis oro uostas (MIA) ir Los Andželo tarptautinis oro uostas (LAX). Nors JSX buvimas daugiausia koncentruojamas Teksase ir Vakarų pakrantėje, pusiau privatus oro vežėjas taip pat skrenda iš Vestčesterio apygardos oro uosto (HPN), kuris yra beveik 40 mylių nuo Niujorko.

Susiję skaitymai:

Redakcinis atsisakymas: čia išsakytos nuomonės yra tik autoriaus, o ne banko, kredito kortelių išdavėjo, oro linijų bendrovės ar viešbučių tinklo nuomonės, ir jų neperžiūrėjo, nepatvirtino ar kitaip nepatvirtino nė vienas iš šių subjektų.