Skip to content
Home » „Chase Sapphire Reserve“ kortelės apžvalga: visa informacija – „The Points Guy“.

„Chase Sapphire Reserve“ kortelės apžvalga: visa informacija – „The Points Guy“.

  • by

Chase Sapphire Reserve kortelės apžvalga

„Chase Sapphire Reserve“ yra viena geriausių visų laikų kredito kortelių. Siūloma iki 10 taškų už dolerį kelionėms ir pietums per Chase portalą, ši kortelė uždirba neįtikėtinai vertingų Ultimate Rewards taškų, kuriuos galima pervesti viešbučių ir oro linijų partneriams arba išpirkti tiesiogiai už skrydžius po 1,5 cento už tašką. Pridėkite 300 USD metinį kelionės kreditą, prieigą prie oro uosto poilsio salono ir daugybę kitų privilegijų, ir ši kortelė garantuotai pagerins jūsų kelionės gyvenimo būdą. Kortelės įvertinimas*: ⭐⭐⭐⭐½

*Kortelės įvertinimas pagrįstas TPG redaktorių nuomone ir jam įtakos neturi kortelės išdavėjas.

„Chase Sapphire Reserve“ yra kortelė, kuri įtikino vidutinius vartotojus, kad jie gali apsipirkti su aukščiausios kokybės kredito kortele net ir sumokėję kelių šimtų dolerių metinį mokestį.

Tiesą sakant, Sapphire Reserve buvo toks sėkmingas nuo tada, kai jis buvo paleistas 2016 m. (su pradine 100 000 taškų pasveikinimo premija), kad Chase’ui laikinai pritrūko metalinių plokščių, reikalingų kortelėms gaminti.

Apžvelkime funkcijas, dėl kurių „Sapphire Reserve“ ir toliau yra tokia patraukli kelionių kredito kortelė – tokia, kuri užsitarnavo nuolatinę vietą daugelio TPG piniginių viršuje.

Chase Sapphire Reserve pasveikinimo pasiūlymas

Šiuo metu „Chase Sapphire Reserve“ siūlo 60 000 taškų, kai pirkdami išleisite 4 000 USD per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.

WYATT SMITH / THE POINTS GUY

2 centai už Chase Ultimate Rewards taškus (pagal TPG vertinimus), dabartinė 60 000 taškų premija Sapphire Reserve yra verta 1 200 USD. Tai prilygsta daugiau nei dvejų metų 550 USD metiniam mokesčiui.

Net jei nesinaudojate „Chase“ pervedimo partneriais, „Sapphire Reserve“ kortelių turėtojai, išpirkdami kelionėms „Chase“ kelionių portale, gauna 1,5 cento už „Ultimate Rewards“ tašką, todėl išperkant per portalą premija yra 900 USD. Net jei esate naujokas kelionių atlygio srityje ir nežinote, kaip maksimaliai padidinti pervežimo partnerių skaičių, jūs garantuotai gausite savo pinigus iš kelionės iš pasveikinimo premijos, jei panaudosite savo taškus kelionių rezervavimui per portalą.

Taip pat atminkite, kad bet koks skrydis, kurį užsisakote tokiu būdu, laikomas pajamų rezervavimu. Tai reiškia, kad taip pat uždirbsite oro linijų mylių ir elito kreditą, todėl gausite dar daugiau naudos.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Be to, svarbu nepamiršti „Chase“ taikomųjų programų apribojimų, ypač „Sapphire“ kortelių atžvilgiu. Ir dėl Chase 5/24 taisyklės, prieš kreipdamiesi į kitus išdavėjus, pirmiausia norėsite kreiptis dėl Chase kortelių. Štai kodėl labai svarbu pasirinkti jūsų situacijai tinkamą „Sapphire“ produktą.

Uždirbkite taškų Chase Sapphire rezervate

Be pasveikinimo premijos, premijų uždirbimo kategorijos taip pat padės sukurti jūsų Ultimate Rewards paskyrą. Pateikiame kortele uždirbamų pajamų apžvalgą:

  • 10 taškų už dolerį už viešbučius ir automobilių nuomą, įsigytus per „Chase Travel“.
  • 10 taškų už dolerį perkant pietus per Chase Ultimate Rewards.
  • 10 taškų už dolerį važiuojant „Lyft“ (iki 2025 m. kovo 31 d.).
  • 10 taškų už dolerį už Peloton įrangos ir priedų pirkimą (iki 2025 m. kovo mėn.) už 250 USD ar daugiau, o ne daugiau kaip 50 000 taškų.
  • 5 taškai už dolerį už skrydžius, įsigytus per „Chase Travel“.
  • 3 taškai už dolerį už visas kitas keliones (išskyrus 300 USD kelionės kreditą) ir perkant maistą visame pasaulyje.
  • 1 taškas už dolerį už visa kita.

Atminkite, kad negausite taškų už pirmuosius 300 USD, išleistų kelionėms kiekvienais kortelės nario metais, nes tai suaktyvins kortelės 300 USD kelionės kreditą.

VICTORIA WALKER / THE POINTS GUY

Įskaičiavus 300 USD kelionės kreditą, metinio mokesčio skirtumas tarp „Sapphire Reserve“ ir „Chase Sapphire Preferred Card“ yra 155 USD (250 USD, palyginti su 95 USD). Tai reiškia, kad turėsite uždirbti papildomų 7 750 „Ultimate Rewards“ taškų per metus su Reserve, kad gautumėte pirmenybę (remiantis TPG vertinimais ir neatsižvelgiant į jokias kitas privilegijas ir naudą). Galite pasiekti šią ribą išleisdami bent 650 USD per mėnesį kelionėms.

Susijęs: Ar Chase Sapphire Reserve vertas metinio mokesčio?

Taškų išpirkimas Chase Sapphire rezervate

Galimybė išpirkti atlygį su keliais partneriais yra vienas iš svarbiausių kelionių apdovanojimų kredito kortelės aspektų, ir tai neabejotinai pasakytina apie Sapphire Reserve. Jei pervesite taškus vienam iš 14 Chase kelionių partnerių, galite gauti nuostabių išpirkimų. Vien su šia premija galite gauti dviejų naktų nakvynę 7 kategorijos „Hyatt“ nuosavybėje arba skrydį į Europą verslo klase „Delta One“ (persėsdami į „Virgin Atlantic“).

Be išpirkimo su pervedimo partneriais, galite užsisakyti keliones per „Chase“ kelionių portalą, kurių kiekvieno taškai yra 1,5 cento. Nors tai ne visada geriausia vertė, tai puikus pasirinkimas prabangiems viešbučiams, kurie nepriklauso didesniam prekės ženklui, pavyzdžiui, „Marriott“ ar „Hyatt“. Tai taip pat puikiai tinka rezervuojant skrydžius, kai kainos grynaisiais yra žemos.

Chase’as 2020 m. pridėjo naują išpirkimo parinktį naudodamas programą „Pamokėk pats“. Šiuo metu iki 2023 m. gruodžio 31 d. galite išpirkti savo taškus už 1,5 cento už kiekvieną pasirinktose labdaros organizacijose, taip pat turite galimybę panaudoti savo taškus degalų pirkimams, maitinimosi pirkimams arba 1,25 cento metiniam mokesčiui padengti. po vieną iki 2023 m. birželio 30 d.

Jei pirmą kartą naudojate „Chase Ultimate Rewards“, būtinai peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip išpirkti „Chase Ultimate Rewards“, kad gautumėte maksimalią vertę.

Susiję: Geriausi saldūs taškai su „Chase Ultimate Rewards“.

Chase Sapphire Reserve privalumai

Chase Sapphire Reserve nesiūlo tiek daug privilegijų kaip Platinum Card® iš American Express, tačiau partnerystė su tokiais paslaugų teikėjais kaip „DoorDash“ ir „Lyft“ gali patikti daugeliui keliautojų. Čia yra išsami informacija apie pagrindinius safyro rezervato pranašumus:

Metinis kelionių kreditas

Vienas didžiausių kortelės privalumų yra 300 USD metinis kelionės kreditas. „Chase“ automatiškai įskaitys jūsų sąskaitą 300 USD, kai naudosite ją tinkamiems pirkiniams, kurie apima daugybę kelionių paslaugų teikėjų:

Prekybininkai į kelionių kategoriją yra avialinijos, viešbučiai, moteliai, pakaitinio naudojimosi bendra nuosavybe, automobilių nuomos agentūros, kruizų linijos, kelionių agentūros, kelionių agentūros su nuolaidomis, stovyklavietės ir keleivinių traukinių, autobusų, taksi, limuzinų, keltų, mokamų tiltų ir greitkelių operatoriai bei automobilių stovėjimo aikštelės sklypai ir garažai.

Vien ši privilegija sumažina efektyvų metinį mokestį iki 250 USD.

Nemokama DoorDash DashPass prenumerata

Chase Sapphire Reserve kortelių turėtojai gali gauti nemokamą DoorDash DashPass prenumeratą iki 2024 m. gruodžio 31 d.

ANDREW HARRER / BLOOMBERG / GETTY IMAGES

Be to, gausite 5 USD per mėnesį „DoorDash“ kreditų, kurie pratęsiami dviem mėnesiams iki galiojimo pabaigos, o tai reiškia, kad galite sutaupyti iki 15 USD ir panaudoti visus iš karto prieš pasibaigiant galiojimo laikui.

Lyft privalumai

„Chase Sapphire Reserve“ kortelių turėtojai gauna 10 taškų už dolerį pirkdami „Lyft“ iki 2025 m. kovo mėn. Tai panašu į didžiulę 20 % grąžą už važiavimą „Lyft“, nes TPG vertina „Chase Ultimate Rewards“ taškus po 2 centus.

Kortelių turėtojai taip pat gauna nemokamą „Lyft Pink All Access“ narystę dvejiems metams, kurios vertė iki 199 USD per metus. Suaktyvinti iki 2024 m. gruodžio 31 d.

Priority Pass įėjimas į poilsio saloną

Nors neturėsite prieigos prie „Delta Sky Clubs“ (kaip ir su Platinum Card® iš American Express skrendant Delta) arba American Airlines Admirals Clubs (kaip ir su Citi® / AAdvantage® Executive World Elite Mastercard®), „Sapphire Reserve“ apima „Priority Pass Select“ narystę, leidžiančią patekti į daugiau nei 1300 oro uostų salių visame pasaulyje. Be to, įgalioti vartotojai gauna savo „Priority Pass Select“ narystę, nors už kiekvieną papildomą kortelės turėtoją mokėsite papildomą 75 USD metinį mokestį.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

„Priority Pass“ tinkle yra keletas aukščiausios kokybės holų tiek JAV, tiek užsienyje. Pastaraisiais metais „Priority Pass“ į savo tinklą įtraukė ir oro uosto restoranus (visą sąrašą galite pamatyti čia). „American Express“ 2019 m. panaikino šiuos restoranus iš „Priority Pass“ lengvatos, o „Capital One“ panaikino šią lengvatą nuo 2023 m. pradžios, tačiau „Chase Sapphire Reserve“ kortelių turėtojai ir toliau gauna nemokamo maisto (paprastai ~ 28 USD asmeniui) visose šiose vietose.

Chase’as planuoja atidaryti daugiau savo firminių holų 2023 m., kai Honkongo vieta pernai pradėjo priimti svečius. Iki tol daugiausia apsiribosite „Priority Pass“ vietomis.

Paraiškos mokesčio kreditas Global Entry arba TSA PreCheck

Kaip ir daugelis kitų premium…