Skip to content
Home » 7 blogiausios kruizinių laivų pakavimo klaidos

7 blogiausios kruizinių laivų pakavimo klaidos

  • by

Pakavimas į kruizą gali būti sudėtingesnis nei kitoms atostogoms, paliekant daugiau vietos pakavimo klaidoms. Griežti aprangos kodai, permainingas oras ir minimali sandėliavimo vieta gali paversti įprastą pakavimą į tai, kas gali atrodyti kaip kažkoks kankinantis aptemimo ritualas. Supraskite neteisingai ir sumokėsite kainą – perkeltine prasme negaudami visos kelionės kruizinių kelionių vertės arba tiesiogine prasme, nes kelionėje turėsite nusipirkti būtiniausių prekių.

Štai septynios kruizinių laivų pakavimo klaidos, kurių reikia vengti kitų atostogų metu.

Norėdami gauti kruizinių naujienų, apžvalgų ir patarimų, užsiprenumeruokite TPG kruizinių kelionių naujienlaiškį

Pirmos dienos būtiniausių prekių supakavimas į registruotą bagažą

Dauguma kruizinių kelionių keliautojų didesnius krepšius perduoda nešikams prieplaukoje, kad jiems nereikėtų vilkti savo bagažo koridoriumi ir aplink laivą, kol jų kajutės bus paruoštos. Kadangi įgula jūsų lagaminus į jūsų kambarį pristatys tik vėliau tą dieną, jūs praleisite didelę laiko dalį tik turėdami rankinį bagažą.

Viena didžiausių kreiserių klaidų – pamirštama į savo rankinį bagažą sudėti visus vaistus, dokumentus (taip pat ir pasus), įkroviklius ir persirengimo rūbus. Tikėtina, kad šių daiktų jums prireiks norint įlipti arba kada nors per tą pirmąją popietę.

Įspėjamasis pasakojimas: Pirmąją Karibų jūros kruizų dieną visada pamatysite, kaip kai kurie keleiviai ilgesingai žiūri į baseino zoną, o išprakaituoja apsivilkę kelioninius drabužius. Akivaizdu, kad jie pamiršo savo maudymosi kostiumėlius, marškinėlius ir šortus į rankinį bagažą ir praleidžia kelias pirmąsias pramogų kruizinio laivo valandas.

Susiję: 10 netikėtų daiktų, be kurių neapsieisiu – įskaitant lipnios juostos ritinį

Aprangos kodo nepaisymas

SOUTH_AGENCY / GETTY IMAGES

Kai kurioms kruizinėms linijoms, pavyzdžiui, „Norwegian Cruise Line“, visai nesvarbu, ką vilkėsite vakarienei. Kiti, pvz., „Silversea Cruises“, „Cunard Line“ ir „Crystal Cruises“, vis dar turi neprivalomi formalūs vakarai. Nepaisykite parašyto aprangos kodo ir galite būti išmesti iš vakarienės dėl to, kad dėvėsite šortus, džinsus, šlepetes ar net dalykišką laisvalaikio aprangą be švarko. Prieš pradėdami pakuotę perskaitykite smulkiu šriftu, kad nepaliktumėte namuose pagrindinių vakarinių drabužių.

Įspėjamasis pasakojimas: Viename iš pirmųjų kruizų, kuriuose kada nors važiavau, praleidau šį žingsnį ir, kad išvengčiau mados policijos, savo kajutėje valgau daugybę „oficialių vakarienių“. Žinoma, puikus valgomojo aptarnavimas lovoje su filmu yra savitas malonumas, bet būtų buvę puiku turėti galimybę vakare pasidalyti su kitais keleiviais.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susijęs: Kruizinių kelionių pakuočių sąrašas: geriausias vadovas, ką supakuoti į kruizą

Netikrina orų prognozės

Priklausomai nuo to, kada keliaujate į kruizą, kai kuriose kruizams palankiose vietose orai gali labai skirtis, o visuotinis atšilimas taip pat turėjo realų poveikį kai kuriose srityse. Pavyzdžiui, Aliaskoje sezono pradžia ir pabaiga paprastai būna vėsesnė nei vasaros vidurio kruizas, bet ne visada.

Ir taip, net gražiose Karibų jūros vietose lyja ir tampa šalta. Jei nežiūrėsite į orų prognozes prieš susidėdami daiktus, tikrai gaišite laiką ir pinigus krante pirkdami orui tinkamesnius drabužius arba medžiodami skėčius ir pončus.

Įspėjamasis pasakojimas: Kas žinojo, kad šiaurinėje Škotijoje rugpjūčio mėnesį buvo šalta temperatūra? Aš to nepadariau ir praradau brangų laiką ieškodamas vilnonių kepurių, pirštinių, šalikų ir megztinių, kad atsikratyčiau drėgno, žiemiško vėsumo, kurio nebuvau įvertinęs plaukdamas vėlyvą vasarą.

Susiję: Kaip neleisti, kad lietingas oras nesugadintų jūsų kelionės

Visų savo daiktų supakavimas į registruotus maišus

MARTIN-DM / GETTY IMAGES

Pripažinkime: vėluojančio ir pamesto bagažo situacijų galiausiai nutinka kiekvienam, kuris tikrina bagažą. Tačiau jie yra rimtesni, kai į paskirties vietą skrendate ryte, o jūsų laivas išplaukia vėliau tą dieną. Naujokų kruizinių kelionių pakavimo klaida – visus drabužius ir tualeto reikmenis susikrauti į registruotus krepšius, todėl rizikuojate viską prarasti, jei dingtų jūsų bagažas.

Vietoje to rankiniame bagaže pasidėkite porą drabužių ir pagrindinių tualeto reikmenų. Taip pat siūlau kai kuriuos drabužius susidėti į kelionės draugo lagaminą – ir atvirkščiai – taigi, jei tik vienas iš lagaminų atvyks į kelionės tikslą, abu turėsite ką nors švaraus apsirengti.

Įspėjamasis pasakojimas: Į skandinavišką kruizą iš Belfasto atvykau laiku, bet mano krepšys neatvyko. Aviakompanija bandė jį man gauti prieš laivui išplaukiant, bet nesėkmingai.

Susiję: Kaip (beveik) daugiau niekada nepamesti savo bagažo

Neapsaugokite savo skysčių

Jei tikrinate krepšius, neapsiribojate tik kelioninio dydžio skystais tualeto reikmenimis. Taip pat galite atsinešti savo mėgstamo vyno butelį savo atostogaujant kruizui arba parsinešti suvenyrinius vyno ar alkoholinio gėrimo butelius iš tokių vietų kaip Kalifornija, Prancūzija, Italija ar Naujoji Zelandija. Tačiau tereikia vieno nesandaraus ar sulūžusio butelio, kad tiesiogine prasme sugadintų nuotaiką. Viena iš baisiausių pakavimo klaidų, kurias galite padaryti, yra skysčių neapsaugojimas burbuline plėvele arba plastikiniais maišeliais su užtrauktuku.

Įspėjamasis pasakojimas: Girdėjau pasakojimus apie kitus keleivius, kurie į bagažą įmetė pilno dydžio butelius… tik tam, kad pirmą naktį laive praleistų kruizinio laivo skalbykloje ir nusiplautų burnos skalavimo skystį iš visų drabužių.

Susiję: Viskas, ką reikia žinoti apie saugias keliones su vynu

Supakuota per daug porų batų

KATHLEEN FINLAY / GETTY IMAGES

Niekas taip neužima bagažo vietos, kaip batai – ypač sportbačiai ir aprangos batai. Nedarykite klaidos įsidėję daugiau sportbačių, aukštakulnių ir basučių, nei jums iš tikrųjų reikia, kitaip būsite priversti patikrinti krepšį (arba, dar blogiau, patikrinti du). Taip pat nenorite atsinešti per daug batų dėl svarbesnių daiktų, pvz., drabužių sluoksnių, kurių jums gali prireikti.

Padarykite viską, kad sukurtumėte kruizinių kelionių savaitės drabužių spintą, kuri tinka tik kelioms avalynės poroms. Mano patarimas: laikykitės vienos poros šlepečių ir vienos poros sandalų saulėtoje vietoje, o ne pasiūlykite daug įvairių variantų.

Įspėjamasis pasakojimas: Keliais laivais susikroviau treniruočių sportbačius ir stebėjau, kaip jie be darbo sėdi mano kajutėje savaitei įsibėgėjus, nes taip ir nepatekau į laivo sporto salę. Toje vietoje lagamine būtų tilpę didesni suvenyrai, kuriuos reikėjo gabenti namo.

Susiję: Kokie yra geriausi kelioniniai batai?

Kruizo pabaigoje netinkamai susipakuojate

Nemanykite, kad jūsų pakavimo bėdos baigiasi, kai jūs ir jūsų lagaminai įlipate į kruizinį laivą. Pasibaigus atostogoms kraudamiesi daiktus kelionei namo, vis dar turite daug vietos suklysti.

Lygiai taip pat, kaip atidedate savo techninius žaislus, skaitymo medžiagą skrydžio metu ir vaistus pirmai kelionės dienai, norite kruopščiai susikrauti rankinį ir registruotą bagažą, kad galėtumėte grįžti namo, kad nereikėtų oro uoste atlikite bet kokį lagaminų pertvarkymą. Nemaišykite švarių drabužių su nešvariais, nes priešingu atveju turėsite daugiau skalbinių. Paminkštinkite bet kokius dūžtančius suvenyrus švelniausiais marškiniais ar megztiniais.

Svarbiausia, jei paskutinę kruizo naktį pasidėsite lagaminus už kajutės, kad įgulos nariai juos išneštų iš laivo, kitą rytą atidėkite persirengimui, kelioninius batus ir higienos reikmenis. Didžiausia pakavimo klaida, kurią daro naujokai kreiseriai – pamiršta palikti drabužius ir išlipti su pižama.

Įspėjamasis pasakojimas: Kartą mačiau, kaip bičiulis kreiseris suplėšė savo lagaminus oro uosto registracijos eilėje, beviltiškai žvalgydamas suvenyrus ir apatinius, ieškodamas ausinių, kurias nerūpestingai įmetė į krepšį, kurį ketino patikrinti.

Susiję: Klaidos, kurias kruizų keleiviai daro išlaipinimo dieną

Planuojate kruizą? Pradėkite nuo šių istorijų: