Skip to content
Home » 4 dalykai, kurių TSA tikrai nenori, kad atsineštumėte į lėktuvą

4 dalykai, kurių TSA tikrai nenori, kad atsineštumėte į lėktuvą

  • by

Niekas nepradeda jūsų kelionės ne ta koja, kaip ilga apsaugos eilė oro uoste. Nors yra įrankių, skirtų sutrumpinti laukimo eilėje laiką – būtent TSA PreCheck ir Clear – jūsų patirtis, deja, tam tikru mastu priklauso nuo jūsų kolegų keliautojų.

Priešais jus esantys žmonės gali judėti lėtai, nes pamiršo iš kišenės išsitraukti raktus arba todėl, kad jie yra nauji TSA PreCheck ir nesuvokė, kad gali apsiauti batus. Sąžiningai, prieš leidžiant keliauti per JAV oro uostus keliautojams turėtų būti reikalaujama atlikti testą.

Nepaisant to, vienas nuoseklus veiksnys, lėtinantis oro uosto saugumo linijas, yra keliautojai, bandantys į orlaivį įsinešti Transporto saugumo administracijos draudžiamus daiktus. Apsaugos metu ne tik pažymėti draudžiami daiktai, bet ir darbuotojai iškviečia policiją ir apieško jūsų daiktus. Nukentėjusiems keliautojams gali grėsti net areštas ir bauda, ​​dėl ko viskas sulėtės.

Ginklai

Pasak TSA Šiaurės rytų atstovės Lisa Farbstein, kuri dažnai dokumentuoja TSA konfiskuotus ginklus oro uostuose, tai atrodo niekam tikęs, tačiau daugelis žmonių tai pamiršta. Twitter.

Ginklai nėra draudžiami orlaiviuose, kai jie iškraunami, tačiau didžioji dalis nelegalių radinių iš TSA „Twitter“ kanalo yra susiję su neteisėtais šaunamaisiais ginklais.

„Pagrindinis Džeimso Bondo priešas Francisco Scaramanga žinojo, kad ginklų kopijos, net auksiniai ginklai, neįleidžiami per TSA saugumo patikros postą“, – tviteryje rašė Farbsteinas balandžio 18 d. „Tačiau praeitą savaitę iš JFK oro uosto skridęs 007 gerbėjas nežinojo. ir nustebo, kai buvo apžiūrėtas jo rankinis bagažas ir išimtas ginklas“.

Remiantis TSA duomenimis, per pirmąjį 2023 m. ketvirtį TSA pareigūnai oro uosto saugumo patikros punktuose sulaikė 1 508 šaunamuosius ginklus ir vidutiniškai 16,8 šaunamojo ginklo per dieną. Daugiau nei 93% jų buvo pakrauti.

„Kai keleiviai atneša šaunamuosius ginklus į TSA saugumo patikros punktą, TSA penkeriems metams sustabdo jų TSA išankstinės patikros tinkamumą, įskaitant dabartinius TSA išankstinės patikros narius. Be to, TSA gali atlikti papildomą tų keleivių patikrą, kad įsitikintų, jog nėra kitų grėsmių”, – sakė TSA. balandžio 20 d. paskelbtame pranešime spaudai. „Praėjusių metų pabaigoje TSA padidino maksimalią civilinę bausmę už šaunamojo ginklo pažeidimą iki 14 950 USD. Keleiviams su šaunamaisiais ginklais, rastais rankiniame bagaže TSA patikros punkte, taip pat taikomi taikomi miesto ar valstijos įstatymai tą oro uostą, į kurį gali būti įtraukta citata arba areštas“.

Primename, kad šaunamieji ginklai turi būti iškrauti ir patikrinti užrakintame konteineryje su kietu šonu ir deklaruoti oro linijų bendrovei registruojantis. Panašiai taip pat draudžiami šoviniai (nuo pavienių kulkų iki dėžių pilnų kulkų), ginklų dėtuvės (tuščios arba su kulkomis), pipiriniai purškikliai, elektros tazeriai / apsvaiginimo ginklai, kibirkštys ir fejerverkai (ir visa kita, pažymėta kaip degi) ir ginklų kopijos. rankiniai krepšiai.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Šiuos daiktus galite vežtis registruotame bagaže, jei jie tinkamai supakuoti. Šaudmenys turi būti saugiai supakuoti į pluoštines, medines ar metalines dėžutes arba kitą pakuotę, specialiai skirtą nedideliems šaudmenų kiekiams gabenti.

Nors žaisliniai ginklai yra „paprastai leidžiami“, TSA rekomenduoja keliautojams supakuoti juos į registruotą bagažą. Daiktai, kurie atrodo kaip tikri šaunamieji ginklai, pavyzdžiui, „Nerf“ ginklai, yra draudžiami.

Viso dydžio higienos prekės

Filadelfijos tarptautiniame oro uoste (PHL) TSA išmetė skysčius. TSA

„Turbūt dažniausiai pasitaikantys draudžiami daiktai, kuriuos keliautojai turi savo rankiniame bagaže, kurie draudžiami per TSA saugumo patikros punktą, yra skysčiai, geliai, aerozoliai ir tepamos medžiagos, didesnės nei 3,4 uncijos“, – sakė Farbsteinas, turėdamas omenyje. 3-1-1 skysčio taisyklė. „Iš esmės, jei galite jį išpilti, purkšti, paskleisti, pumpuoti ar išpilti, ir jis yra didesnis nei 3,4 uncijos, tada jis turėtų būti supakuotas į rankinį krepšį.”

Ši taisyklė reiškia, kad skysčius, gelius ir aerozolius galite gabenti į lėktuvą kelioninio dydžio talpyklose, jei jie yra ne didesni kaip 3,4 uncijos (100 mililitrų) ir gali tilpti į vieną 1 kv.

„Panašūs daiktai, bet ne tualeto reikmenys, yra skysti arba tepami maisto produktai, pavyzdžiui, obuolių padažas, uogienės / drebučiai / konservai, konservuotos daržovės su skysčiu skardinėse, Nutella ir žemės riešutų sviestas“, – sakė Farbsteinas. Jie taip pat turi atitikti 3-1-1 skysčio taisyklę.

Taigi, jūsų kelioninio dydžio dantų pasta ir losjonas tinka. Tačiau viso dydžio burnos skalavimo skysčio buteliukas neleidžiamas. Panašiai namuose reikia palikti didelį buteliuką šampūno.

„Dažniausi pavyzdžiai yra tokie gėrimai kaip vandens buteliai, energetiniai gėrimai, sultys, soda ir alkoholis“, – sakė Farbsteinas. „Tačiau, be gėrimų, vis tiek toje pačioje kategorijoje būtų tualeto reikmenys, tokie kaip plaukų želė, po skutimosi, odekolonas, kvepalai, šampūnas, kondicionierius, vazelinas, dantų pasta ir apsaugos nuo saulės priemonės.

Atkreipkite dėmesį, kad TSA taiko išimtis medicininiu požiūriu būtiniems skysčiams, vaistams ir kremams, kurių talpa didesnė nei 3,4 uncijos arba 100 mililitrų jūsų rankiniame krepšyje.

Alkoholis

Daugelis keliautojų nežino, kad į skrydį iš tikrųjų galite atsinešti alkoholio, bet su keli apribojimai. Remiantis TSA, gėrimai, kurių alkoholio koncentracija didesnė nei 24%, bet ne daugiau kaip 70%, gali būti vežami registruotuose maišuose, jei vienam keleiviui yra ne daugiau kaip 5 litrai (1,3 galono) ir jie lieka neatidaryti originalioje mažmeninėje pakuotėje. Miniatiūrinius alkoholio butelius galima vežtis rankiniame bagaže, tačiau jie turi patogiai tilpti į vieną kvorto dydžio krepšį.

Tačiau federalinis įstatymas draudžia keliautojams patiems vartoti alkoholį lėktuve – alkoholį turi patiekti stiuardesė.

Federalinė aviacijos administracija 2021 metais saujelei keleivių skyrė daugiau nei 1 mln.

Trąšos

Jei turite žalią nykštį, apgailestaujame, kad pranešame, kad trąšų negalima vežti rankiniame arba registruotame bagaže, nes jos gali būti degios. Tačiau galite atnešti augalai (ir sodinti sėklas), jei jūsų augalas telpa viršutinėje šiukšliadėžėje arba po jūsų sėdyne.

Įvairūs daiktai

Kita laive neleidžiamų daiktų kategorija būtų didesni nei 7 colių įrankiai. Taip yra todėl, kad šie daiktai gali būti laikomi blaškančiais ginklais. Pavyzdžiai: plaktukai, veržliarakčiai, replės, atsuktuvai, pjūklai ir grąžtai.

Taip pat draudžiami įvairių tipų peiliai / peiliai, sviesto peiliai, medžiokliniai peiliai, kreditinių kortelių peiliai, raktų pakabukų peiliai, Šveicarijos armijos peiliai, taktiniai koviniai peiliai ir pyrago peiliai.

Apatinė eilutė

Jei nesate tikri, ar prekę galima supakuoti į rankinį ir (arba) registruotą bagažą, atsisiųskite MyTSA programą ir naudokite jos „Ką galiu atsinešti? funkcija dar kartą patikrinti elementą.

Keliautojai taip pat gali atsiųsti klausimą siųsdami SMS žinutę „Travel“ į AskTSA (275-872). Norėdami gauti visą priimtinų TSA elementų sąrašą, apsilankykite šiame puslapyje.

Susiję skaitymai: