Skip to content
Home » „Carnival Venezia“ kruizinio laivo apžvalga: ko tikėtis laive

„Carnival Venezia“ kruizinio laivo apžvalga: ko tikėtis laive

  • by

Redaktoriaus pastaba: TPG atstovas Gene Sloan priėmė nemokamą kelionę iš „Carnival Cruise Line“, kad galėtų plaukti „Carnival Venezia“. Toliau pateiktos nuomonės yra visiškai jo ir linijos neperžiūrėjo.

„Carnival Venezia“ yra karnavalinis laivas, kurį užsisakote vietoj kelionės į „The Venetian“ Las Vegase, o gal į Italijos „Epcot“ rajoną „Disney World“.

Nuo tikros gondolos, „plaukiančios“ savo pagrindinio valgomojo viduriu, iki baseino denio, pastatyto taip, kad atrodytų kaip Venecijos bulvaras – „Carnival Venezia“ gali pasigirti Venecijos tematikos dizainu, leidžiančiu jaustis taip, lyg būtum pavogtas į legendinę Italijos vietą. . Tema apima beveik viską, kas yra laive, nuo rankų darbo itališko želė, siūlomo „JavaBlue Cafe“, iki itališku likeriu užpiltų mišinių, randamų daugelyje barų.

Kaip ir visi „Carnival“ laivai, „Carnival Venezia“ yra laivas, skirtas keliautojams, ieškantiems įperkamų, linksmų ir linksmų atostogų kruiziniu laivu. Bet tai yra itališko posūkio – toks stiprus, kad įtariate, kad yra užkulisių istorija, ir iš tikrųjų yra.

Karnavalas Venecija niekada neturėjo būti karnavalo laivyne. Iš pradžių jis buvo pastatytas Italijoje įsikūrusiai kruizinei linijai.

Bet dabar, kai tai yra karnavalo dalis, atrodo, kad jis tinka.

Venecijos karnavalo apžvalga

Carnival Venezia pagrindinė Lido baseino zona. GENE SLOAN / THE POINTS GUY

„Carnival Venezia“ yra naujausias „Carnival“ laivyno laivas, prisijungęs prie linijos 2023 m. gegužės mėn. Tačiau, kaip minėta aukščiau, jis naujas su žvaigždute. 4090 keleivių talpinantis laivas iš pradžių buvo paleistas 2019 m. kitai linijai – Italijoje įsikūrusiam „Costa Cruises“ – ir jam jau 3 metai.

„Carnival Corporation“, kuri yra pagrindinė „Costa“ ir „Carnival“ įmonė, 2023 m. perleido laivą tarp dviejų prekių ženklų, nes rinkose, kuriose veikia abi linijos, kinta kruizų paklausa.

Dėl to „Carnival Venezia“ yra kažkas išskirtinio karnavalo laivyne. Nors sausame doke buvo atliktas kapitalinis remontas, kad būtų galima pridėti daugybę karnavalui būdingų vietų, jis išlaikė didžiąją dalį Kosta suderinto itališko stiliaus dizaino.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Norėdami gauti kruizinių naujienų, apžvalgų ir patarimų, užsiprenumeruokite TPG kruizinių kelionių naujienlaiškį

Tai visų pirma apima daugybę viešųjų erdvių, kuriose siūlomi dizaino akcentai prie Venecijos Didžiojo kanalo išklotų rūmų. (Venecija yra įkvėpimo šaltinis daugeliui laivo temų.) Jis taip pat gali pasigirti originaliu ir išskirtiniu geltonai mėlynos spalvos „Costa“ piltuvu (šiame laive nėra karnavalo „banginio uodegos“).

Trumpai tariant, „Carnival Venezia“ sujungia tiek „Costa“, tiek „Carnival“ laivų elementus – pakankamai, kad „Carnival“ iš pradžių planavo laivą pavadinti „Costa by Carnival“ produktu, kad atskirtų jį nuo likusio karnavalo laivyno. Nuo to laiko Carnival perėjo prie „Carnival Venezia“ kaip laivo, siūlančio „Karnavalinį linksmą itališką stilių“.

Vis dėlto, kaip mačiau gegužės pabaigoje, plaukdamas į pirmąją Venecijos karnavalo kelionę po karnavalo vėliava, tai yra laivas, kuriame karnavalo gerbėjai tikriausiai jausis kaip namie, nepaisant jo Kosta šaknų. „Carnival“ ir „Costa“ prekės ženklai turi daug panašumų, o jų laivai dažnai statomi ant tų pačių platformų. Nors „Carnival Venezia“ laikomas „Venezia klasės“ laivu, jis turi tą patį pagrindinį konstrukcinį dizainą ir išdėstymą kaip ir trijų „Carnival“ Vista klasės laivų („Carnival Panorama“, „Carnival Horizon“ ir „Carnival Vista“). Jei buvote tuose laivuose, pastebėsite, kad laivo srautas ir vietų vieta yra nuostabiai pažįstama.

Kaip įprasta „Carnival“ (ir „Costa“) laivams, „Carnival Venezia“ yra įperkamas, į pramogas orientuotas laivas, skirtas taupiems poilsiautojams, norintiems atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką. Jame gausu užeigų, barų, parodų salių ir daug aktyvių zonų viršutiniame aukšte, įskaitant baseinų zonas, vandens parką, lynų trasą ir sporto aikštelę.

Kas man patiko Venecijos karnavale

Linksma laivo nuotaika

„Carnival Venezia“ gali būti ne pats nuostabiausias plaukiojantis kruizinis laivas. Jūs neprisivalysite ant foie gras ir ikrų ar miegosite ant 1000 siūlų storio paklodžių. Tačiau nedaugelis laivų turi tokią linksmą atmosferą.

Man patiko, kad galėjau nusileisti nuo slenkančios vandens čiuožyklos, brautis per lynus daugiau nei 100 pėdų aukštyje virš jūros, treniruotis mini golfo aikštyne ir mirkti sūkurinėje vonioje – visa tai prieš naktinį šokinėjimą bare, gyvą muziką ir ne tavo vaikams skirta vėlyvo vakaro komedija.

Žinoma, tai galioja beveik kiekvienam karnavalo laivui. Galų gale, tai yra „Fun Ship“ linija. Tačiau dėl to Venecijos karnavalas tai nereiškia. Šiame laive sunku gerai praleisti laiką.

Itališka tematika

Auksinis Šv. Marko lordų liūtas virš Venecijos karnavalo centre esančio atriumo. GENE SLOAN / THE POINTS GUY

Itališka tema „Carnival Venezia“ buvo tokia stipri, kai „Carnival“ perėmė laivą iš Italijoje įsikūrusio „Costa“ laivo, kad užuot jį nuėmęs, „Carnival“ nusprendė į jį pasilenkti. Kai 2023 m. jis nusiuntė laivą į sausąjį doką, kad taptų karnavaliniu, didžiausias naujas dalykas, kurį jis pridėjo nuo nulio, buvo… aukščiausios klasės italų restoranas.

Itališka atmosfera taip pat padvigubėjo su naujais Italijos tematikos gėrimais keliuose baruose, įskaitant naująjį itališkų likerių barą „Amari“. Kapitono priėmimas yra surengtas Venecijos kaukių baliaus tema, kai įgula dalija keleiviams Venecijos kaukes.

Tematika vietomis šiek tiek perdėta. Šv. Morkaus auksinis liūtas, Venecijos simbolis, iškilęs virš centrinio laivo atriumo ant milžiniškos dirbtinio marmuro kolonos, suteikia toną. Bet man pasirodė nuostabu, kad Las Vegaso kurortai gali būti nuostabūs.

Carnival Venezia yra fiktyvi zona, kuri atitraukia jus nuo kasdieninio kasdieninio gyvenimo. Neabejojama, kad čia atostogaujate – jei ne Italijoje, tai bent jau netikroje Italijos versijoje. Būkite perspėti, Venecijos kurortas. Turite naują konkursą.

Gėrimai

Mixologai bare „Amari“ – nauja karnavalo koncepcija – purto neįprastus gėrimus. GENE SLOAN / THE POINTS GUY

Karnavalas įšoko į miksologijos pamišimą su Carnival Venezia, bet su itališku posūkiu. Daugelyje pagrindinių barų rasite kūrybiškų mišinių, pagamintų iš neįprastų itališkų likerių ir trauktinių, kurių egzistavimo tikriausiai nežinojote.

Tyrimo vardan Italijos tematikos bare „Amari“ užsakiau vieną keistą kūrinį po kito: nuo Bitter Guiseppe (į Manheteną panašus gėrimas, užpiltas Cynar, itališkas kartaus aperityvas) iki Amalfi Martini, pagaminto iš Italijoje pagaminto. limoncello ir limoncino – ir dažniausiai juos mylėjo.

Susiję: Kodėl šauniausias naujas baras Šiaurės Amerikoje gali būti karnavalo laive

Vidurio Amerikos miniai, kuri yra pagrindinė karnavalinių laivų atrama, kokteiliai yra linksmas ir žaismingas atitrūkimas nuo įprastų gėrimų prieš vakarienę rutinos, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas ho-hum mišiniams, tokiems kaip degtinės tonikai ir lengvi amerikietiški lageriai. Kai Romoje (arba netikroje Venecijoje), kaip sakoma.

Ko man nepatiko Venecijos karnavalas

„Lido“ baseinas

„Lido“ baseinas. GENE SLOAN / THE POINTS GUY

Kaip minėta aukščiau, Carnival Venezia iš pradžių buvo pastatytas Italijoje įsikūrusiai Kostai. Tačiau tai buvo „Costa“ laivas, skirtas konkrečiai keliautojų grupei: Kinijos gyventojams. Iš pradžių laivas turėjo plaukti Azijoje Kinijos rinkai, siūlydamas Kinijos keliautojams paragauti kruizinio itališko stiliaus. Rezultatas yra tai, kad jame yra vienas iš sudėtingiausių pagrindinių baseinų denių, kokį aš kada nors mačiau – toks, kuris būtų tikęs Kinijos rinkai, bet yra ydingas amerikiečių miniai.

Konkrečiai, baseino zonoje yra mažai į dangų atviros poilsio erdvės degintis. Tai buvo sukurta, nes Kinijos keliautojai paprastai nesidegina. Jie nori būti apsaugoti nuo saulės, o tokią aplinką Costa sukūrė aplink pagrindinį laivo baseiną.

„Lido“ baseinas, kaip jis vadinamas, yra apsuptas Venecijos vilų tematikos „pastatų“, kuriuose yra daug dengtų poilsio ir valgymo zonų – vietų, kuriose galite prisėsti ir atsigerti kavos, pasidengę nuo saulės (zonoje yra neįprastai didelis kavos baras karnavalinį laivą, „JavaBlue Cafe“) arba mėsainį iš netoliese esančio Guy’s Burger Joint. Aplink baseiną yra du pilni deniai tokių dengtų, be saulės spindulių, o jei to nepakaktų, plotas yra padengtas stikliniu magradomu, kurį galima uždaryti, kad zona būtų visiškai apsaugota nuo stichijų.

Net ir paliktas atviras, šis magradomas turi pakankamai su juo susieto aparato, kad jis pastebimai išeikvoja laisvą vietą deginimuisi, nors, tiesą sakant, kitose viršutinio laivo denio vietose yra pakankamai daug saulės spindulių su gultais.

Kajutės aptarnavimas

Nėra visiškai teisinga vertinti bet kurią laivo aptarnavimo dalį pagal jo pirmąjį išplaukimą, kai įgula vis dar pripranta vienas prie kito ir…