Skip to content
Home » „Spirit“ plečiasi Bostone su 5 naujais tiesioginiais maršrutais

„Spirit“ plečiasi Bostone su 5 naujais tiesioginiais maršrutais

  • by

„Spirit Airlines“ plečia savo pėdsaką Bostone.

Vežėjas paskelbė, kad šią vasarą papildys penkis naujus kasdienius maršrutus iš Bostono Logano tarptautinio oro uosto (BOS). Tai suteiks keliautojams itin nebrangų pasirinkimą skrydžiams į Šarlotę, Dalasą-Fort Vertą, Hiustoną, Los Andželą ir Finiksą. Su penkiais naujais maršrutais „Spirit“ iš Bostono iš viso skris 14 tiesioginių maršrutų.

Taip „Spirit“ susidurs su judriausiais Bostono vežėjais, įskaitant „JetBlue“, „American Airlines“ ir „Delta Air Lines“ maršrutuose į pagrindinius konkurentų centrus.

Susiję: Ko vertas „Spirit Airlines“ elito statusas 2023 m.?

Charlotte Douglas tarptautinis oro uostas (CLT), Dalaso Fort Verto tarptautinis oro uostas (DFW) ir Phoenix Sky Harbor tarptautinis oro uostas (PHX) yra pagrindiniai Amerikos centrai, o Hjustono Džordžo Bušo tarpkontinentinis oro uostas (IAH) yra pagrindinis United Airlines centras. Los Andželo tarptautinis oro uostas (LAX) yra ne tik kiekvieno „didžiojo trejeto“ – Amerikos, Deltos ir „United“ – centras, bet ir JetBlue pagrindinis miestas.

Centruose, kuriuose dominuoja vienas vežėjas, pvz., „American“ Šarlotėje ir „United“ Hiustone, tam tikrais maršrutais, kuriuose konkurencija yra ribota, kainos dažnai pakyla. Tačiau „Spirit“ maršrutus iš Bostono gali būti įdomu stebėti, nes BOS tapo vejos karo tarp „JetBlue“ (ir Šiaurės Rytų aljanso partnerio Amerikos) ir „Delta“ dėl dominavimo centru.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Tačiau „Spirit“ vasaros ekspansijos šėlsmas Bostone nesibaigė. Vežėjas vasarį paskelbė, kad birželio 7 dieną pradės vykdyti skrydžius iš Normano Y. Minetos San Chosė tarptautinio oro uosto (SJC) Kalifornijoje į LAS, DFW ir San Diego tarptautinį oro uostą (SAN).

Susiję: Kaip padidinti savo vietą „Spirit Airlines“.

Vis dėlto „Spirit“ pasinaudojo galimybe pademonstruoti papildomą konkurenciją, kurią ji atneš didžiausiam Naujosios Anglijos miestui.

„Įdomu plėsti savo paslaugas Bostone ir teikti naujas tiesiogines galimybes į įvairias populiarias vietas visoje šalyje“, – pranešime sakė Johnas Kirby, „Spirit“ tinklo planavimo viceprezidentas.

Štai sąrašas, kada Spirit pradės šiuos naujus maršrutus:

  • BOS į CLT startuoja birželio 7 d.
  • BOS į DFW startuoja birželio 7 d.
  • BOS į IAH startuoja rugpjūčio 9 d.
  • BOS to LAX startuoja liepos 5 d.
  • BOS to PHX startas rugpjūčio 9 d.

Susiję skaitymai: