Skip to content
Home » „British Airways“ pratęsė COVID-19 el. kuponų galiojimo datą

„British Airways“ pratęsė COVID-19 el. kuponų galiojimo datą

  • by

Vis dar sėdite ant „British Airways“ el. kupono, gauto dėl COVID-19?

Jungtinės Karalystės vėliavos vežėjas pratęsė šių el. kuponų galiojimą, o tai reiškia, kad dabar galite juos naudoti kelionėms (įskaitant išvykimą ir grįžimą) iki 2024 m. rugsėjo 30 d., o ne anksčiau nurodyto termino – 2023 m. rugsėjo 30 d.

Pratęsimas taikomas el. kuponams, kurie pandemijos metu buvo išduoti pagal oro linijų „Book With Confidence“ politiką. Kupono vertė bus lygi pinigų, kuriuos sumokėjote už bilietą, įskaitant visus sumokėtus priedus, tokius kaip sėdynės pasirinkimas ir bagažas.

Galite naudoti el. kuponus mokėti už skrydžius, už visą bilieto kainą arba kaip dalį mokėjimo, tačiau šiuo metu negalite jų išpirkti už anksčiau paminėtus priedus arba užsakymus internetu su BA Holidays.

Nesate tikri, ar turite ilgalaikių el. kuponų? Apsilankykite „British Airways“ svetainėje ir prisiregistruokite, kad gautumėte kupono likučio atnaujinimus.

Žiūrėti negali pakenkti, tiesa? Juolab, kad BA savininkė International Airlines Group praėjusį mėnesį atskleidė, kad bendrovė, kuriai taip pat priklauso Aer Lingus, Iberia, Level ir Vueling, turėjo apie 600 milijonų eurų (maždaug 657 milijonų JAV dolerių) nepanaudotų kuponų. tai daug neįvykdytų skrydžių.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Be to, jei jūsų skrydis buvo atšauktas nuo 2020 m. kovo 9 d. iki 2020 m. lapkričio 19 d. ir iš pradžių paprašėte oro linijų bendrovės el. kupono, kurio dar nenaudojote, jums jo nereikia išleisti.

Šiuo atveju keleiviai taip pat turi teisę į pinigų grąžinimą, kurį jie turi pareikalauti iki 2024 m. rugsėjo 30 d. Norėdami prašyti grąžinti pinigus grynaisiais, naudokite šią formą kiekvienam el. kuponui.

Jei už atšauktą skrydį buvo iš dalies apmokėta „Avios“, tuos taškus taip pat galėtumėte atgauti.

Nežinote, ar turite teisę? Patikrinkite savo el. laiškus, nes BA turėjo su jumis susisiekti dėl kiekvieno jūsų turimo el. kupono grąžinimo galimybių. Elektroninio kupono skaitmeninis kodas turėtų prasidėti „125“.

Susijęs: geriausias „British Airways Executive Club“ ir „Avios“ vadovas