Skip to content
Home » 34 geriausi 2023 m. kelionių įtaisai ir priedai

34 geriausi 2023 m. kelionių įtaisai ir priedai

  • by

Ar kada nors buvote triukšmingoje kavinėje ir bandėte įsijungti „Wi-Fi“ svarbiam verslo susitikimui? Arba svečioje šalyje, kad suprastumėte, kad turite netinkamą sieninį adapterį nešiojamam kompiuteriui ar svarbiam įrenginiui įkrauti?

Mes visi ten buvome. Ir po daugiau nei dešimtmečio kelionių sužinojau, kuriose kelionių programėlėse susipakuoja būtiniausi daiktai, o kuriuos geriau palikti namuose. Tai yra 34 geriausi kelionių įtaisai, kuriuos galima supakuoti keliaujant tiek šalies viduje, tiek užsienyje.

Mophie nešiojamoji galia

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikia turėti, yra galia. Ne tik asmeninė galia valdyti kelionės planus, bet ir faktinė galia jūsų įrenginiams. Neseniai technologijų įmonės ZAGG atliktame tyrime, kuriame dalyvavo 1000 dalyvių, 89% žmonių nešiojamą maitinimo bloką laikė esminiu pakavimo elementu.

Iš tiesų, pasirinkus aukštos kokybės maitinimo bloką, jūsų įrenginiai bus gyvybingi ir klesti. Tai būtina kelionių programėlė.

Norėdami naudoti greitą įkrovimą naudojant USB-C išvestį, patikrinkite mophie maitinimo stotį. Su keliais USB prievadais taip pat galite įkrauti viską vienu metu. Powerstation nešiojamieji įkrovikliai yra stebėtinai didelės talpos pagal savo dydį, todėl tai puikus pasirinkimas kelionėms.

Ypač saugumo vardan verta po ranka turėti nešiojamąjį akumuliatoriaus įkroviklį. Jei jūsų automobilis sugenda arba įstrigsite vidury niekur, būsite dėkingi už tą papildomą sulčių, kad išsiųstumėte SOS žinutę arba paskambintumėte „Uber“, kad išgelbėtų jus.

Mophie telefono ventiliacijos laikiklis

Mophie snap+ belaidis ventiliacijos laikiklis yra telefono laikiklis, pritvirtinamas prie jūsų automobilio ventiliacijos angų. Naudojant MagSafe technologiją, jūsų telefonas magnetiškai prisitvirtina prie įkrovimo ritulio. Ventiliacijos laikiklį lengva nuimti ir pasiimti su savimi, kad galėtumėte naudoti bet kuriame automobilyje bet kurioje pasaulio vietoje.

Tai yra vienas iš mano mėgstamiausių kelionių įtaisų mano arsenale. Kasdien naudoju telefoną navigacijai, o lengvai naudojamas ventiliacijos laikiklis jūsų automobiliui yra labai patogus turėti po ranka.

Šį belaidį ventiliacijos laikiklį naudoju savo automobilyje namuose, tada susidedu jį į lagaminą, kad galėčiau naudoti nuomojamuose automobiliuose, kai keliauju.

Mophie 3 viename kelioninis įkroviklis

Jei keliaujate su daugybe techninių prietaisų ir vienu metu reikia įkrauti kelis įrenginius, kelių įrenginių nešiojamasis įkroviklis, pvz., „Mophie 3-in-1“ kelioninis įkroviklis, bus būtinybė, kad galėtumėte pailsėti.

Šis aptakus ir stilingas nešiojamasis įkroviklis išsiskleidžia kaip mini portfelis su trimis specialiais įkrovimo blokeliais jūsų Apple produktams (nesvarbu, ar tai būtų Apple Watch, AirPods ar iPhone). Taip pat yra USB-C laidas ir adapteris.

Man patinka, kad šis kelioninis įkroviklis tvarkingai supakuotas būtent kelionėms. Tai naudinga norint sutaupyti vietos kuprinėje, be to, ji turi greito įkrovimo galimybę. Tai viena geriausių kelionių programėlių, jei kiekvieną dieną turite įkrauti kelis įrenginius.

Gear4 apsauginis telefono dėklas

Apsauginis telefono dėklas yra būtinas, nebent telefono ekrano įtrūkimas yra jūsų sąraše. Jei daug keliaujate, jūsų telefonas greičiausiai bus labiau sumuštas, todėl jums tiks itin patvarus dėklas.

Tvirtas apsauginis dėklas, kaip ir bet kuris „Gear4“ apsauginis telefono dėklas, yra papildoma priemonė jūsų prekėms apsaugoti.

„InvisibleShield Glass Elite VisionGuard“.

Šiuolaikiniame pasaulyje daug laiko praleidžiame spoksodami į savo mobiliųjų įrenginių ir kitų kelionių įtaisų ekranus, o mėlyna LED šviesa iš mūsų mobiliųjų telefonų iš tiesų gali ilgam pakenkti jūsų akims ir net sutrikdyti cirkadinį ritmą.

Mėlyną šviesą blokuojanti ekrano apsauga, tokia kaip „InvisibleShield Glass Elite VisionGuard“, sumažina akių įtampą blokuodama mėlyną šviesą, be to, ji papildomai apsaugo jūsų telefoną nuo smūgių ir įbrėžimų.

Dvigubas smūgis!

Hero universalus maitinimo adapteris

Ar kada nors po ilgos kelionės dienos užsukote į viešbučio kambarį, knaisiojote įkrauti savo įrenginius ir tada supratote, kad neturite šaliai, kurioje esate, tinkamo maitinimo adapterio?

Taip, man taip nutiko daug kartų, nei šis kelionių ekspertas norėtų pripažinti.

Kadangi visame pasaulyje nėra standartizuotų maitinimo lizdų, universalus kelioninis adapteris yra vienas iš būtiniausių kelionių priedų, kuriuos galite įsigyti. HERO maitinimo adapteris yra vienas iš pigesnių kelionių adapterių, o geriausia, kad jame taip pat yra du USB prievadai.

Universalus adapteris yra vienas geriausių įtaisų, kuriuos galite nusipirkti, jei keliaujate.

Bose NC 700 ausinės

Gerai, gali būti kažkas blogiau, nei neturėti tinkamo adapterio, kad įkrautumėte savo kelionių įtaisus: rėkiantys kūdikiai lėktuvuose ir traukiniuose.

Netgi kelionės į atokiausias vietas paprastai susideda iš sustojimo dideliuose miestuose ir pripažinkime: pasaulis yra triukšminga vieta. „Bose NC 700“ ausinės yra triukšmą slopinančios ausinės, kurios padeda išjungti nepageidaujamą triukšmą. „Bose“ visada turi naujausią triukšmo slopinimo funkciją, kuri panaikina triukšmą ir užtikrina puikią garso kokybę.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie skirtingus modelius, peržiūrėkite visą mano „Bose 700“ ir „QC35“ palyginimą.

JBL Flip 6

Kai keliauju į užsienį, mano nešiojamasis „Bluetooth“ garsiakalbis JBL Flip 6 yra būtinas kelionėje. Tai visada padeda pradėti vakarėlį, nesvarbu, ar būčiau nakvynės namuose Tailande, ar baseine Karibų jūroje.

Kadangi jis yra atsparus vandeniui, galite atsinešti šį kūdikį bet kur. Šis mažas „Bluetooth“ garsiakalbis užtikrina stebėtinai aiškų, aiškų ir galingą garsą, ypač palyginti su kitais rinkoje esančiais garsiakalbiais. Baterija taip pat yra fantastiška – visiškai įkrovę galėsite žaisti 12 valandų.

Nintendo Switch

„Nintendo Switch“ yra gana šauni programėlė, kurią galite supakuoti į kitą kelionę. Šis lengvas įrenginys puikiai tinka žaidimams keliaujant, net jei nesate didelis žaidėjas.

„Switch“ turi didžiulį galimų žaidimų sąrašą – nuo ​​„Minecraft“ iki „Animal Crossing“ iki „Mario Bros“, todėl neabejotinai rasite kažką, kas jus pralinksmins tolimuose skrydžiuose (arba nebrangiuose skrydžiuose be televizorių).

Ir įdomus faktas: keliaudami galite nusipirkti tarptautinių el. parduotuvės žaidimų.

„Nintendo Switch“ taip pat turi įspūdingą akumuliatoriaus veikimo laiką, todėl jums nereikės nuolat įkrauti akumuliatoriaus, kaip kitų įrenginių.

Ergonomiška kelionių pagalvė „Cushion Lab“.

Gera kelioninė pagalvė yra vienas geriausių kelionių aksesuarų ilgoms kelionėms. Man kelioninė pagalvė gali padaryti arba sulaužyti tolimą skrydį. Arba nuolat derini pagalvę, arba snūduriuoji kaip kūdikis.

Ergonomiška kelioninė kaklo pagalvė iš „Cushion Lab“ yra pagalvė, kuri tinka visiems: asimetrinis dizainas palaiko visą kaklą, smakrą ir galvą, kad neplautumėte. Taip pat galite jį pasukti, kad geriau atitiktų jūsų miego stilių.

Jis netgi supakuotas į patogų nedidelį kelioninį rinkinį, ne didesnį už puodelį.

Gonex pakavimo kubeliai

Kompresinius pakavimo kubus naudoju nuo tada, kai prieš daugelį metų pradėjau keliauti, ir jie vis dar yra vieni geriausių kelionių įtaisų, kuriuos kada nors naudojau. Jie veikia dvejopai: atskirdami drabužius ir suglaudindami viską, kad sutaupytumėte daug vietos (tai, ką skaitmeniniai klajokliai įvertins).

„Gonex“ kompresinių pakavimo kubelių rinkinys yra su keturiais išplečiamais įvairių spalvų tvarkytuvais, todėl galite pasirinkti tai, kas tinka jūsų stiliui.

Kai išsikrausite kuprinę savo nakvynės namuose ar viešbutyje ir pradėsite lengvai traukti pakavimo kubelius, nereikės ieškoti pižamos, būsite už juos dėkingi. Jei anksčiau nenaudojote kompresinių pakavimo kubelių, pasiimkite jų kitai kelionei.

DJI Mini 3 Pro

Jei norite patobulinti savo fotografavimo žaidimą, DJI Mini 3 Pro yra vienas geriausių dronų šiuo metu rinkoje. Jis sveria tik <249 gramus ir yra maždaug mobilaus telefono dydžio, tačiau tai galinga fotografavimo įranga.

„DJI Mini 3 Pro“ gali nuskristi iki 11–15,5 mylių ir 30–40 minučių, jame yra 48 MP, 1/1,3 colio CMOS jutiklis, galintis užfiksuoti profesionalaus lygio vaizdus ir vaizdo įrašus.

Kalbant apie kelionių technologijas, tai vienas įspūdingiausių dronų, su kuriais labai smagu keliauti.

Fujifil X-T30 veidrodinė kamera

Nebereikia nešiotis didelių gabaritų fotoaparato su savimi keliaujant, nes šiais laikais beveidrodiniai fotoaparatai užtikrina tokį patį kokybės lygį kaip ir DSLR. Aš net parašiau visą straipsnį apie geriausius fotoaparatus kelionėms.

„Fujifilm X-T30“ yra mano geriausias pasirinkimas, kai kalbama apie beveidrodinius kelioninius fotoaparatus, nes į gana mažą pakuotę galima sutalpinti neįtikėtiną įspūdį. Su 26,2 megapikselio detalėmis ir gražiu spalvų profiliu galite gauti nuostabių nuotraukų su Fujifilm X linija. Tai šiek tiek brangesnis nei kai kurie kiti rinkoje esantys variantai, bet jūs tikrai negalite įveikti tokio kainos ir vertės santykio.

Skyroam Solis nešiojamasis belaidis internetas ir viešosios interneto prieigos taškas

Nešiojamas „WiFi“ viešosios interneto prieigos taškas yra viena šauniausių kelionių programėlių…