Skip to content
Home » Avelo prideda 9 naujus maršrutus iš Delavero

Avelo prideda 9 naujus maršrutus iš Delavero

  • by

„Avelo“ padvigubina savo bazę Vilmingtone, Delavero valstijoje, paskelbdama devynis naujus maršrutus iš miesto.

Pridėjus devynis naujus maršrutus, „Avelo“ iš Vilmingtono iš viso skris į 14 miestų. „Avelo“ jau vykdo skrydžius į penkis Floridos miestus – Fort Loderdeilį, Fort Majersą, Orlandą, Tampą ir Vest Palm Bičą – iš Vilmingtono oro uosto (ILG).

Pasak „Avelo“ atstovo, plėtra taip pat žymi daugiausiai kelionių vietų, kurias ILG pasiūlė per savo istoriją.

Skaityti daugiau: „Avelo“ bus vienintelė aviakompanija, skrisianti iš Delavero su 5 naujais Vilmingtono maršrutais, įgulos baze

Kai vasario mėnesį Avelo atvyko į Vilmingtoną su didžiuliu pomėgiu, buvo neaišku, ar vežėjui pasiseks mieste, kuriame paprastai teikiamos tik pertraukiamos komercinės oro linijos. Paskutinis ILG aptarnaujantis vežėjas buvo „Frontier Airlines“, kuris iš oro uosto paliko 2022 m. gegužę ir paliko Delaverą kaip vienintelę valstiją, tuo metu neturėjusią jokių komercinių oro susisiekimo paslaugų.

Tačiau nuo tada, kai pradėjo skrydžius iš Vilmingtono oro uosto, itin žemų sąnaudų vežėjas teigė matęs didelę klientų paklausą – per pirmąsias 90 „Avelo“ oro uoste dienų iš ILG išskrido daugiau nei 25 000 klientų, todėl Avelo turėjo pridėti naujų maršrutai iš miesto.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

„Didžiulė mūsų kuriama paklausa liudija patogią, prieinamą, patikimą ir rūpestingą oro susisiekimo paslaugą, kurią „Avelo“ pristatė nuo tada, kai mūsų oro linijų bendrovė čia atskrido vasario mėnesį“, – pranešime teigė „Avelo“ generalinis direktorius Andrew Levy.

Susijęs: „Avelo“ vėl plečiasi, prideda skrydžių į Montanos „Big Sky Country“.

Wilmington yra ketvirtoji Avelo bazė po Burbanko, Kalifornijoje; New Haven, Konektikutas; ir Orlandas. Iš Vilmingtono ir Niu Heiveno vežėjas remiasi formule aptarnauti mažai naudojamus nedidelius oro uostus tankiai apgyvendintose vietovėse, vykdant skrydžius iš tokių vietovių į laisvalaikio paskirties vietas. Su šiais maršrutais „Avelo“ nėra linkęs patirti jokios tiesioginės konkurencijos, nes dažnai jis ten yra vienintelis vežėjas.

Delavero gubernatorius Johnas Carney pasveikino Avelo ambicingą maršruto išplėtimą.

„Esame dėkingi, kad Avelo išplės paslaugas čia, Delavere, ir džiaugiamės galėdami pasveikinti daugiau lankytojų Pirmojoje valstijoje“, – sakė jis.

Čia yra devynių naujų Avelo maršrutų iš ILG sąrašas:

  • Čarlstono tarptautinis oro uostas (CHS), kuris prasidės birželio 23 d. ir skraidys pirmadieniais ir penktadieniais.
  • Deitona Bičo tarptautinis oro uostas (DAB), nuo birželio 23 d., skraidantis pirmadieniais ir penktadieniais.
  • Greenville-Spartanburg tarptautinis oro uostas (GSP), nuo birželio 22 d. ir skrendantis ketvirtadieniais ir sekmadieniais.
  • Melburno Orlando tarptautinis oro uostas (MLB), nuo birželio 28 d. ir skraidys trečiadieniais ir šeštadieniais.
  • Mirtl Bičo tarptautinis oro uostas (MYR), nuo birželio 23 d., skrendantis pirmadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais.
  • Nešvilio tarptautinis oro uostas (BNA), nuo birželio 22 d. ir skrendantis ketvirtadieniais ir sekmadieniais.
  • Raleigh-Durham tarptautinis oro uostas (RDU), nuo birželio 22 d. ir skraidys ketvirtadieniais ir sekmadieniais.
  • Savannah/Hilton Head tarptautinis oro uostas (SAV), nuo birželio 28 d. ir skraidys trečiadieniais ir šeštadieniais.
  • Šiaurės Karolinos Vilmingtono tarptautinis oro uostas (ILM), prasidedantis birželio 22 d. ir skrendantis ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

Susiję skaitymai: