Skip to content
Home » Ar galiu vežtis marihuaną į kruizinį laivą?

Ar galiu vežtis marihuaną į kruizinį laivą?

  • by

Jei planuojate rūkyti marihuaną ar bet kokia forma nuryti kanapių savo kruizinių kelionių metu, turite žinoti daugybę dalykų.

Svarbiausia, kad kruiziniai laivai veikia pagal federalinę jurisdikciją. Nors kai kuriose valstijose (ir kai kuriose šalyse) galite užsidegti legaliai, kanapių turėjimas kruiziniame laive yra neteisėtas, todėl negalite patekti į atvirą jūrą.

Ar tai reiškia, kad savo kruizinių kelionių metu negalite rūkyti marihuanos? Ne visai. Tai priklauso nuo to, kur plaukiate.

Norėdami gauti kruizinių naujienų, apžvalgų ir patarimų, užsiprenumeruokite TPG kruizinių kelionių naujienlaiškį.

Kruiziniai laivai lankosi kai kuriose valstijose, kuriose kanapių naudojimas asmeniniam naudojimui yra legalus, įskaitant Aliaską, Kaliforniją, Vašingtoną, Meiną, Masačusetsą ir Niujorką. Galbūt turėsite galimybę pasilepinti žemėje. Bet tai nereiškia, kad galite išlipti iš laivo ir užsidegti.

Marihuanos taisyklės kruiziniuose laivuose

Svarbu žinoti kruizinių laivų taisykles, nes už pažeidimus gresia griežtos nuobaudos – kaip pastaraisiais metais sužinojo keli kruizinių laivų keleiviai.

Jei rūkote, tarkime, savo kajutės balkone, tai gali būti, kad jus išjudins kiti kruizų keleiviai. Ekipažas taip pat yra apmokytas pastebėti ir pranešti apie bet kokius nelegalius narkotikus.

Tuo linksmybės ir baigiasi. Pagal kruizinio laivo sutartį, kurią pasirašote norėdami įlipti į laivą, kruizinės linijos turi teisę apieškoti jūsų kambarį, išmesti jus iš laivo ir dėl pažeidimų perduoti vietos valdžios institucijoms. Iš ten jums gali grėsti baudos ir galimas kalėjimas. Jūsų kruizinės atostogos staiga sustos.

Kruizų linijos labai aiškiai sako, kad bet kokios formos kanapės į laivą neįleidžiamos. Nesvarbu, ar medicininė marihuana leidžiama Floridoje, nei tai, kad turite marihuanos medicininę kortelę. Į kruizinį laivą negalite įsinešti puodų ar valgomųjų produktų.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Pavyzdžiui, naujoji „Virgin Voyages“ kruizinė linija nurodo, kad „draudžiami visi nelegalūs narkotikai, nereceptinės kontroliuojamos medžiagos, mediciniškai paskirta marihuana arba sintetinė marihuana ir CBD produktai“. Kažką panašaus rasite visose kitose kruizinių linijų svetainėje.

Prieplaukoje, įlipdami į kruizą, galite pastebėti muitinės ar saugumo pareigūnus su šunimis. Tarp jų pareigų yra uostyti narkotikus rankiniame bagaže. Kruizų linijos taip pat turi technologinių priemonių, leidžiančių rasti narkotikus registruotuose krepšiuose, nors viešai apie tai nekalba.

Taigi, kas atsitiks, jei „pamiršite“ marihuaną, kuri jūsų kruiziniame laive yra neteisėta, ir būsite sučiupti?

Apsvarstykite atvejį, kai moteris Pensilvanijoje 2018 m., kai ji Bermuduose įlipo į Karališkąjį Karibų jūros himną, rankinėje turėjo du maišus puodo. Vėliau atlikus kratą jos salone buvo rasta pypkių ir kitų reikmenų bei kanapių aliejaus. Bermudų valdžia ją suėmė, sulaikė, pripažino kalta dėl keturių kaltinimų dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis, skyrė 4000 USD baudą, kurią turėjo sumokėti vietoje, o galiausiai išsiuntė namo – jai jokio kruizo. Jos pasiteisinimas, kad ji nesuprato, kad daiktai yra jos krepšiuose, valdžios nepriėmė.

Jei manote, kad galite apgauti sistemą, pagalvokite, kad prekyba narkotikais yra vienas galimų kaltinimų už marihuanos įvežimą į tarptautinius vandenis.

Puodo krantas

Iškvietimo uostai gali turėti laisvesnes taisykles. Pavyzdžiui, nepaisant Amsterdamo merės Femke Halsemos pastangų uždrausti turistams lankytis garsiose miesto „kavinėse“, vis tiek galite legaliai užsidegti šiose į kavines panašiose įstaigose. Meniu paprastai yra purios žolės, iš anksto susuktų gabalėlių, hašišo ir kai kurių valgomųjų produktų, tokių kaip bandelės, sausainiai ir pyragaičiai. Kai kurios parduotuvės pridėjo pakrauto želato. Tiesiog atminkite: išsinešti negalima.

Viena garsiausių Amsterdamo kavinių. (Nuotrauka Sabine van Wechem / Getty Images)

Vykdydami kruizą vandenynu ar upe iš Amsterdamo, galite apsvarstyti galimybę apžiūrėti vietovę vaikščiodami gandža. Šios ir panašios kelionės apima užkandžius.

Nepaisant paplitusio įsitikinimo, kad Jamaika yra nemokamas puodas, rūkymas viešose vietose yra neteisėtas. Nors už pažeidimus baudžiama pinigine bauda, ​​jos paprastai nėra daug – 500 Jamaikos dolerių, tai yra apie 3,50 USD. Norėdami legaliai apžiūrėti sceną, galbūt norėsite užsisakyti marihuanos turą, kurio metu aplankysite privačią piktžoles auginančią plantaciją ir gurkšnosite gandžos arbatą mėgaudamiesi ganjos pyragu.

Aukštai Aliaskoje

Aliaska buvo judėjimo JAV priešakyje, siekiant suteikti vietas, kur turistai ir vietiniai gali pasišviesti visuomenėje.

Marihuana buvo legalizuota Aliaskoje asmeniniam naudojimui 2014 m. Parduotuvės, prekiaujančios vietoje užaugintomis piktžolėmis (ir kai kuriais atvejais valgomaisiais produktais) suaugusiems nuo 21 metų amžiaus, atidarytos visoje valstijoje, įskaitant Džuno, Skagway ir Ketchikan kruizinius uostus. Tačiau gaminį buvo galima naudoti tik privačiai, todėl kreiseriai nebuvo matomi.

Po ilgų diskusijų ir laikantis griežtų taisyklių Aliaskos marihuanos kontrolės valdyba 2021 m. rugpjūčio mėn. patvirtino dvi vartojimo vietoje vietas. Tai yra vienos iš pirmųjų vietų šalyje, patvirtintos vietos gyventojams ir turistams.

SUSIJĘS: geriausias kruizų į Aliaską užsakymo vadovas

Vartojimo vietoje taisyklės yra tokios, kad galite nusipirkti žalių arba valgomų kanapių produktų (kurių sudėtyje yra iki 10 mg THC) naudoti vietoje – poilsio kambaryje, esančiame už saugių durų arba atskirame pastate.

Ketchikan žvejų miestelyje esančiame kanapių kampelyje yra nedidelis poilsio kambarys su sofomis, židiniu ir tokia veikla kaip spalvinimo knygelės suaugusiesiems. Kreiseriams būdinga tai, kad parduotuvė yra už miesto, palei Tongass greitkelį, maždaug 10 mylių nuo miesto centro kruizinių prieplaukų. Tai reiškia, kad jūs turite pasirūpinti transportu. Tačiau jei esate Ward Cove kruizinėje prieplaukoje, važiuodami taksi esate tik apie 2 mylias.

Aliaskoje kuriamos papildomos vartojimo salės, įskaitant Džuno ​​ir Ferbenksą.

Turistams vis dar draudžiama išsinešti produktus iš vietos. Aliaskos įstatymai draudžia vartoti marihuaną viešose vietose, įskaitant vaikštant gatve ar miesto parkuose. Jei būsite sučiuptas, jums gali būti skirta bauda. Taip pat yra neteisėta žibėti bet kuriame JAV nacionaliniame parke – didžiąją dalį savo kruizinio laivo Inside Passage Pietryčių Aliaskoje esate nacionalinio parko teritorijoje.

Net nemėginkite sugrąžinti pirkinių į savo kruizinį laivą.

Kanapių viešbučiai

Vienas iš būdų užsitikrinti galimybę rūkyti savo kruizinių kelionių metu yra apsigyventi prieš kruizą arba po jo kanapėms palankiame viešbutyje, darant prielaidą, kad esate uostamiestyje, kuriame puodas yra legalus. Google paieška duos rezultatus.

Tiems, kurie plaukia iš Los Andželo, „Fairmont Miramar Hotel & Bungalows“ Santa Monikoje turi kanapių konsjeržą pagal susitarimą su „Eaze“, pirmaujančia Kalifornijos kanapių pristatymo tarnyba. Svečiai gali užsisakyti kanapių ir kanapių produktų meniu.

Aliaskoje plaukiojantys kruiziniai laivai gali norėti pradėti arba baigti savo kruizus Sietle arba Džuneau, kur taip pat yra kanapėms palankių savybių. Pavyzdžiui, „Silverbow Inn“ Džuno ​​centre savo svetainėje reklamuoja, kad svečiai gali apsilankyti netoliese esančioje „Rainforest Farms Cafe“ kavinėje ir tada „atsipalaiduoti ir nuostabiai pailsėti savo viešnagės metu“. Viešbutyje ant stogo yra sūkurinė vonia, kurioje galėsite mėgautis pirkiniais.

Planuojate kruizą? Pradėkite nuo šių istorijų: