Skip to content
Home » 6 geriausi „Royal Caribbean“ laivai suaugusiems

6 geriausi „Royal Caribbean“ laivai suaugusiems

  • by

„Royal Caribbean“ yra žinomas dėl kai kurių didžiausių pasaulyje kruizinių laivų, puikių patogumų laive ir kai kurių geriausių pramogų jūroje – puikiai tinka jaunoms šeimoms. Nors „Royal Caribbean“ nevykdo tik suaugusiems skirtų kruizų, suaugusiems, keliaujantiems be vaikų, bus malonu žinoti, kad tam tikri laivai atrodo pritaikyti poroms, mamos ir dukters duetams ar tėvams, keliaujantiems su suaugusiais vaikais.

Savo laivyne „Royal Caribbean“ yra daugiau nei 25 laivai, tinkantys bet kokio tipo keliautojams, ne tik šeimoms su mažais vaikais. Nesvarbu, ar ieškote mažiau lankytinų vietų viršutiniame aukšte ir daugiau vietų atsipalaiduoti lauke, ar prabangių pietų ir pramogų pasimatymų vakarui po įdomios dienos uoste, ši kruizinė linija jums padės.

Be to, dauguma laivų siūlo tik suaugusiems skirtus baseinus ir poilsio kambarius, kur galite pabėgti nuo jaunesnių laive esančių kreiserių, jei taip nuspręsite. Kreiseriai, ieškantys vakarėlių, gali mėgautis naktiniais klubais, veikiančiais iki paryčių, o gurmanai gali mėgautis puikiu pietiniu daugelyje specialių šios linijos restoranų.

Norėdami gauti kruizinių naujienų, apžvalgų ir patarimų, užsiprenumeruokite TPG kruizinių kelionių naujienlaiškį.

Aistringiems keliautojams, norintiems pabėgti nuo įprastų Karibų jūros plaukiojimo, kai kurie linijos laivai plaukia į unikalius įplaukimo uostus, kur galėsite pasinerti į naują kultūrą ir pasimėgauti vietiniais kulinariniais malonumais.

Jei ieškote daugiau suaugusiųjų atostogų, tai yra šeši geriausi „Royal Caribbean“ kruiziniai laivai suaugusiems.

Jūrų rapsodija

Jūrų rapsodija. KARIBOJI KARIBAI

Nepamirškite „Rhapsody of the Seas“ vien todėl, kad tai vienas seniausių Karališkosios Karibų jūros laivyno laivų. Jame vis dar yra daug ką pasiūlyti suaugusiems, ieškantiems smagios pabėgimo, ypač į Europą, kur galite užsisakyti kruizus, kuriuose intensyviai uoste vykstama į kitą vietą individualioms atostogoms.

„Rhapsody of the Seas“ siūlo keletą unikalių plaukiojimų, įskaitant dviejų naktų plaukimą iš Izraelio, kurį galima pasiekti ilgesniems Viduržemio jūros plaukimams, pavyzdžiui, penkių naktų kruizams po Graikijos salas. Jei norite plaukioti dar ilgiau, apsvarstykite 14 naktų transatlantinį kruizą, kuris sustoja Alikantėje, Ispanijoje, Kanarų salose ir Bahamuose.

Susiję: Geriausi Viduržemio jūros kruizai bet kokio tipo keliautojams

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Laivas taip pat yra vienas mažiausių „Royal Caribbean“ – jame telpa 1 998 keleiviai dviems keleiviams (palyginti su 5 734 „Wonder of the Seas“). Tačiau jis turi daug ką pasiūlyti suaugusiems, norintiems atsipalaiduoti po ilgos ekskursijų dienos. Ramioje „Vitality Spa“ oazėje užsisakykite atpalaiduojančią procedūrą, pavyzdžiui, porų masažą ar individualų veido procedūrą. Arba pasinerkite į soliariumą – tik suaugusiems skirtą poilsio vietą su gultais, baseinais ir panoraminiais vandenyno vaizdais.

Vakare stebėkite saulėlydį laivo „Viking Crown Lounge“, kur langai nuo grindų iki lubų supa jaukių gultų grupes, kurios tiesiog kviečia suaugusiuosius pasilikti prie mėgstamo gėrimo ir mėgautis vaizdu. Sutemus poilsio kambarys tampa šokių klubu, kuriame groja didžėjus.

Suaugusieji taip pat gali mėgautis vakariniais šokių vakarėliais ir filmais po žvaigždėmis baseino denyje, kai laivas plaukia į kitą įplaukimo uostą. Kepsnių restoranas „Chops Grille“ suteikia intymią aplinką romantiškai vakarienei dviems.

Jūrų himnas

Jūrų himnas. MICHEL VERDURE/ROYAL CAIBBEAN

Suaugusieji, ieškantys unikalios veiklos laive, suderintos su valdomu dydžiu ir labiau suaugusiu atmosfera, mėgausis 4 180 keleivių „Himnas of the Seas“.

Laive esanti North Star, ankštį primenanti apžvalgos aikštelė, unikali šios klasės laivams, pakabina keliautojus 300 pėdų aukštyje virš vandenyno ir atsiveria neįtikėtini vaizdai. Rekomenduojame pasivažinėti uosto dieną, kad pamatytumėte krantą ir miesto panoramą iš paukščio skrydžio. Jei norite patirti kitokį jaudulį, išbandykite „RipCord by iFLY“ šuolio parašiutu simuliatorių, kuris suteikia laisvo kritimo pojūtį.

Žinoma, nė vienas kruizas neapsieina be vakarienės ir pasirodymo. Vienas iš unikalesnių dalykų, susijusių su „Himne of the Seas“, yra keturi mažesni pagrindiniai valgomieji, o ne vienas didžiulis pagrindinis restoranas. Iš keturių renginių „The Grande“ yra elegantiškiausia ir pritraukia daugiau suaugusiųjų. Po vakarienės eikite į teatrą ir pažiūrėkite „We Will Rock You“ – muzikinę duoklę Queen, kilusią iš Londono Vest Endo. Anthem yra vienintelis Royal Caribbean laivas, siūlantis šią produkciją.

Susiję: beprotiškiausios pramogos, kurias rasite kruiziniame laive

Laivas taip pat tinka suaugusiems, turintiems laiko ir troškimo ilgesnėms atostogoms – nuo ​​septynių iki 14 naktų trunkantys vasaros kruizai po Norvegijos fiordus, Kanarų salas ir Viduržemio jūrą. Jei norite likti valstijoje, yra septynių ir aštuonių naktų plaukiojimai iš Liberty kyšulio į privačią Royal Caribbean salą „Perfect Day at CocoCay“. Chill salos paplūdimyje arba baseine „Oasis Lagoon“ esančiame bare galite rasti daugiau suaugusiųjų. Linija užsiminė, kad netrukus pasirodys tik suaugusiems skirtas paplūdimys.

Jūrų kvantas

Jūrų kvantas. MICHAEL WESSELS/ROYAL CAIBBEAN

Kuo ilgesnis kruizas, tuo mažiau vaikų. Taigi, labai suaugusiam „Royal Caribbean“ kruizui rinkitės 4 180 keleivių „Quantum of the Seas“ ilgesniam plaukimui į Havajus, Ramiojo vandenyno pietus ar Australiją. Aplankysite kai kurias gražiausias pasaulio salas ir laive rasite daug mažiau vaikų dėl maršrutų trukmės ir mokslo metų laiko.

Norėdami išvykti į suaugusiems skirtą kruizą į Aliaską, išbandykite savaitės trukmės Quantum keliones į Paskutinę sieną nuo gegužės iki rugsėjo. Laivas plaukia į tokius įdomius įplaukimo uostus kaip Skagway, Sitka ir Ketchikan ir siūlo vaizdingą kruizą per Endicott Arm ir Dawes ledyną.

Aliaskos buriavimo metu laive rasite daug vaikų. Tačiau suaugusiesiems retai tenka eiti toli, kad surastų vietą be vaikų. (Be to, puikus laivo vaikų klubas leidžia daugeliui jaunų kreiserių pramogauti ir nepastebėti.)

Suaugusieji gali pasilinksminti pagal amžių pabėgimo kambaryje, žiūrėti filmą lauke po žvaigždėmis arba apkabinti savo vidinį vaiką, šaudydami į ratus ar vairuodami bamperius prie SeaPlex. Dieną mėgaukitės gėrimais ar užkandžiais ir mėgaukitės 270 laipsnių vaizdu „Two70“ poilsio salone. Grįžkite naktį, kai erdvė virsta svaiginančiu teatru, kuriame naudojami aukštųjų technologijų elementai ir rengiami muzikiniai pasirodymai.

Jei ieškote puikių vaizdų iš baseino ar sūkurinės vonios, užsukite į uždarą, tik suaugusiems skirtą soliariumą, kur jums niekada nereikės jaudintis dėl šalto Aliaskos oro ar kaitrios Havajų saulės, dėl kurios jausitės nepatogiai. Į priekį nukreiptoje vietoje atsiveria netrukdomi vaizdai iš daugybės gultų aplink langus.

Susiję: 35 „Royal Caribbean“ kruiziniai patarimai ir gudrybės, kurie pagerins jūsų kelionę

„Quantum of the Seas“, kaip ir seserinis laivas „Anthem“, turi daugybę maitinimo vietų, kuriose patiekiami puikūs patiekalai visame laive. Maistas „Wonderland“ yra vertas papildomų išlaidų, nes tai yra tiek pat šventė akims, tiek skonio receptoriams. Molekuliniame gastronomijos meniu yra puikūs kiaulienos pilvo, tuno sašimio ir buivolių vištienos kąsneliai, pateikiami žaismingai, kurių svečiai gali nesitikėti (o dauguma vaikų gali to neįvertinti).

Jūrų jūrininkas

Jūrų jūrininkas. MICHEL VERDURE/ROYAL CAIBBEAN

3 114 keleivių „Mariner of the Seas“ yra idealus laivas kelių kartų kruizams, kuriame gausu užsiėmimų, kurie patiks visiems – nuo ​​jaunų suaugusiųjų iki senelių.

Vyresni suaugusieji žaidžia kortomis arba skaito ramioje bibliotekoje ir kortelių kambaryje arba mėgaujasi vandenyno vaizdais iš soliariumo. Jauni suaugusieji gali užpildyti savo dieną daug energijos reikalaujančia veikla, tokia kaip lazerinis žymėjimas, čiuožimas ant ledo ir čiuožimas ant banglentės „FlowRider“ banglenčių simuliatoriuje.

Naktį visi šeimos nariai gali ateiti kartu pavalgyti. Rezervuokite staliuką Jamie’s Italian specialiai grupės vakarienei. Visi makaronai gaminami švieži, įskaitant firminį triufelių tagliatelle, kur tiršti makaronai sumaišomi triufelių kreme su šviežiais triufeliais ir muskato užuomina. Gerbėjų pamėgtą „mėsos lentą“ lengva dalytis ir apkrauti saliamiu, prosciutto, mocarela ir focaccia.

Vėliau grupė gali pamatyti čiuožimo ant ledo šou (niekada nesate per senas, kad galėtumėte mėgautis muzikiniais numeriais ir spalvingais kostiumais) arba muzikinius pasirodymus pagrindiniame teatre, kol jaunesnysis eina į barus, o vyresnioji karta nakvoti. .

Mariner of the Seas plaukia iš Galvestono (Teksasas) ir Port Kanaveralo (Florida) į Bahamų ir Karibų jūros regiono vietas. Trumpesni keturių ar penkių naktų plaukiojimai yra puikus būdas praleisti ilgą savaitgalį, ypač jaunesniems suaugusiems, turintiems mažiau laisvalaikio. Ilgesni aštuonių naktų plaukimai į salas yra tikras pabėgimas.

Jūrų brangakmenis