Skip to content
Home » „JetBlue“ prideda 2 maršrutus į Puerto Riką, konkuruodamas su „Frontier“.

„JetBlue“ prideda 2 maršrutus į Puerto Riką, konkuruodamas su „Frontier“.

  • by

Atrodo, kad „JetBlue“ nekantrauja bendradarbiauti su itin pigiais vežėjais.

Niujorke įsikūrusi oro vežėja ketvirtadienį paskelbė, kad planuoja ištisus metus pradėti skrydžius iš San Chuano (Puerto Rikas) į Rolio-Durhamą (Šiaurės Karolina), taip pat skrydžius tarp Aguadiljos, Puerto Riko ir Tampos – ir abiem maršrutais, kuriais vyks „JetBlue“. tiesiogiai konkuruoja su Frontier Airlines.

„JetBlue“ teigė norinti išplėsti savo veiklą San Chuane, kuris jau dabar yra vežėjo dėmesio centras, ir padidinti konkurenciją dėl skrydžių į Agvadilją. Vežėjas taip pat turi daug atstovų Puerto Rike ir vidutiniškai per dieną iš JAV teritorijos vykdo 35 skrydžius.

SKAITYTI DAUGIAU: „JetBlue“ oficialiai paverčia Amsterdamą trečiąja vieta Europoje

Tačiau „JetBlue“ maršrutas iš Luiso Munozo Maríno tarptautinio oro uosto (SJU) į Rolio-Durhamo tarptautinį oro uostą (RDU) yra daugiau sugrįžimas nei visiškai naujas pasiūlymas. Niujorke įsikūręs oro vežėjas skraidė tarp SJU ir RDU nuo 2020 m. lapkričio mėn. iki 2022 m. sausio mėn., tačiau dėl su pandemija susijusių sumažinimų maršrutą nukirto.

Dabar „JetBlue“ atkuria maršrutą, nes itin pigių kainų konkurentas „Frontier“ plečia savo pėdsaką rytuose – ir rinkose, kuriose „JetBlue“ yra stipri. Be to, „JetBlue“ papildė Tampa-Aguadilla skrydžius tik maždaug trims mėnesiams po to, kai „Frontier“ paskelbė apie planus pradėti savo paslaugas šiame maršrute.

„Šis augimas padidins konkurenciją ir pasirinkimą klientams, keliaujantiems į Puerto Riką ir iš jo, taip pat keliautojams Rolyje ir Tampoje, taip pat remdamiesi mūsų įsipareigojimu remti turizmą saloje ir palaikyti ryšį su šeima ir draugais“, – sakė „JetBlue“ generalinis direktorius Robinas Hayesas. pareiškimas.

„JetBlue“ teigė, kad jos siūlomas susijungimas su „Spirit“, kuris taip pat yra stiprus Puerto Rike, leistų vežėjui „atrakinti ilgalaikio augimo galimybes“ ten, pažadėdamas, kad jis vis tiek galės pasiūlyti žemas kainas ir išplėsti kelionių galimybes klientams JAV teritorijoje.

Tačiau pranešama apie naujus maršrutus į Puerto Riką, kai „JetBlue“ susiduria su JAV teisingumo departamento ieškiniu, kuriuo siekiama blokuoti planuojamą 3,8 mlrd. kovo mėnesį padavė „JetBlue“ į teismą dėl įsigijimo, siekdama užkirsti kelią tolesniam oro linijų pramonės konsolidavimui, teigdamas, kad dėl tokio įsigijimo JAV pakils lėktuvų kainos.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

SKAITYTI DAUGIAU: 3 priežastys, dėl kurių „JetBlue“ pasiūlymas įsigyti „Spirit“ gali iškelti raudonas vėliavas reguliavimo institucijoms

Atsižvelgiant į DOJ ieškinį blokuoti siūlomą susijungimą, neaišku, kokios yra sėkmingo susijungimo perspektyvos. Kol kas „JetBlue“ ir „Spirit“ toliau veiks kaip atskiri konkurentai.

Štai naujausių „JetBlue“ skrydžių į Puerto Riką ir iš jo tvarkaraštis:

Tarp RDU ir SDU:

  • Išvyksta iš RDU 9 val. ir nusileidžia į SDU 12:35, visą laiką vietiniu laiku.
  • Išvyksta iš SDU 13:45 ir nusileidžia į RDU 17:30, visą laiką vietinis.

Tarp Tampos tarptautinio oro uosto (TPA) ir Rafaelio Hernandezo tarptautinio oro uosto (BQN):

  • Išvyksta iš TPA 12:05 ir nusileidžia į BQN 14:57, visą laiką vietinis.
  • Išvyksta iš BQN 15:50 ir nusileidžia TPA 18:36 val., visą laiką vietinis.

Susiję skaitymai: