Skip to content
Home » Geriausio lagamino pasirinkimas

Geriausio lagamino pasirinkimas

 • by

Renkantis lagaminą kelionei, sprendimo priėmimo procesas gali būti nelengvas. Yra tiek daug skirtingų lagaminų tipų, ir jie visi turi privalumų ir trūkumų, kuriuos reikia apsvarstyti.

Tačiau kalbant apie kietą ir minkštą bagažą, reikia atsižvelgti į svarbius skirtumus: viena vertus, jūs pasižymite kieto bagažo našumu ir patvarumu; kita vertus, jūs turite lengvą lankstumą ir patogumą, kurį suteikia minkštas bagažas.

Galiausiai viskas priklauso nuo asmeninių pageidavimų – kam teikiate pirmenybę savo lagamine?

Pažiūrėkime atidžiau.

Soft Shell bagažas

Minkštas bagažas

Soft shell bagažas yra lengvas ir patvarus pasirinkimas. Paprastai jame yra įvairių skyrių ir kišenių, todėl patogu tvarkyti savo daiktus keliaujant. Be to, jis yra lankstesnis nei kietas bagažas, o tai reiškia, kad į palyginti mažą lagaminą galite sutalpinti daug daiktų.

Medžiagos

Kai reikia pasirinkti medžiagas, iš kurių gaminamas minkštas bagažas, yra keletas populiarių variantų.

Vienas geriausių pasirinkimų tokio tipo bagažui yra Cordura. Ši medžiaga yra tankiai austas audinys, kuris yra labai patvarus, lengvas ir atsparus nusidėvėjimui. Dėl savo stiprumo jis idealiai tinka naudoti minkšto korpuso bagaže, nes jis gali veiksmingai apsaugoti visus jūsų daiktus nuo sugadinimo kelionės metu.

Antroji medžiaga, dažniausiai naudojama minkštame bagaže, yra balistinis nailonas. Šis audinys turi daug tų pačių savybių kaip Cordura, tačiau pasižymi dar aukštesniu patvarumu ir atsparumu dilimui bei pradūrimui nei standartiniai nailono audiniai. Tankus šios medžiagos audinys taip pat maksimaliai apsaugo nuo įplyšimų ir subraižymų, todėl tai puikus pasirinkimas, jei planuojate vežtis krepšį į sudėtingesnes keliones ar nuotykius.

Galiausiai, Ripstop nailonas yra dar viena populiari medžiaga, naudojama bagažuose su minkštais kraštais. Skirtingai nuo Cordura ar Ballistic nailono, Ripstop turi unikalų pynimo raštą, kuriame yra nedidelių kvadratėlių visame audinyje. Šie kvadratai yra austi taip, kad jie papildomai apsaugotų nuo plyšimų ir įtrūkimų, kurie gali atsirasti dažnai naudojant arba grubiai elgiantis su maišeliu.

Dizainas

Daugelyje minkštų šonų bagažo dizaino yra keli vidiniai ir išoriniai skyriai, skirti organizuoti, su skirtingų dydžių didesniems daiktams, pvz., drabužiams ir knygoms, skyriais, taip pat mažesnėmis erdvėmis daiktams, pvz., kosmetikai ar tualeto reikmenims.

Minkšto bagažo užtrauktukai paprastai yra patvarūs, todėl krepšys išliks saugus gabenant ir tvarkant jį oro uostuose ar kitose kelionių vietose.

Kai kurių tipų minkštuose lagaminuose taip pat yra nuimami dirželiai per petį arba rankenos nešioti, todėl prireikus patogu neštis daiktus.

Kaina

Minkšto šono bagažo kaina labai skiriasi priklausomai nuo krepšio dydžio, medžiagų ir savybių.

Paprastai mažesni krepšiai yra pigesni nei didesni registruoti krepšiai. Galite rasti puikių biudžeto variantų, kurie puikiai tinka trumpoms kelionėms ar savaitgalio išvykoms už 50 USD, o prabangesnio dizaino variantai gali kainuoti daugiau nei 500 USD ar daugiau.

Patvarumas

Bagažo su minkštais šonais tarnavimo laikas priklauso nuo maiše naudojamų medžiagų ir konstrukcijos, taip pat nuo naudojimo dažnumo. Paprastai šie maišeliai yra skirti nuolatiniam naudojimui be didelių nusidėvėjimo požymių keletą metų.

Kad jūsų bagažas minkštais kraštais tarnautų ilgiau, galite imtis kelių priemonių.

 • Perkeldami krepšį atsargiai naudokite rankenas ir dirželius, nes tai padės sumažinti medžiagos ir užtrauktukų apkrovą.
 • Jei jūsų krepšys sušlapo, prieš padėdami jį į vietą, leiskite jam visiškai išdžiūti.
 • Galiausiai periodiškai patikrinkite, ar nėra įplyšimų ar silpnų vietų, kad galėtumėte greitai juos ištaisyti.

Tinkamai pasirūpinę minkštais šonais ir naudodami jį taip, kaip nurodyta, prailginsite jo tarnavimo laiką.

Talpa

Minkštais šonais bagaže paprastai yra daug vietos susidėti visus būtiniausius daiktus, kurių gali prireikti keliaujant. Priklausomai nuo krepšio dydžio ir dizaino, galite lengvai supakuoti drabužius, knygas, tualeto reikmenis, elektroniką ir kitus daiktus.

Dauguma minkštų lagaminų yra įvairių dydžių – nuo ​​rankinio bagažo iki pilno dydžio lagaminų. Be to, daugelyje dizainų yra kelios kišenės ir skyriai, kurie gali padėti daug lengviau pakuoti ir tvarkyti daiktus.

Saugumas

Šiuose maišeliuose naudojamos stiprios medžiagos yra sukurtos taip, kad atlaikytų dažną naudojimą, tvarkymą ir grubias sąlygas, kartu apsaugodamos viduje esantį turinį. Daugelis maišelių su minkštais kraštais turi papildomą sutvirtinimą nuo plyšimų ir plyšimų, kurie suteikia papildomo saugumo lygio.

Priklausomai nuo prekės ženklo, lagaminas gali būti su įmontuotomis spynomis. Jei ne, visada galite užsegti užtrauktuką, kad užtikrintumėte papildomą saugumą.

Prieinamumas

Dėl lengvos konstrukcijos ir lengvo pasiekiamumo lagaminas su minkštais kraštais palengvina kelionę. Skyriai ir kišenės suprojektuoti taip, kad daiktai būtų tvarkingi ir pasiekiami, kad galėtumėte lengvai rasti tai, ko jums reikia, nekrausydami po krepšį.

Tokios organizacinės funkcijos kaip vidiniai skyriai ar ritinėliai padeda greitai ir lengvai rasti tai, ko ieškote.

Be to, daugumoje lagaminų yra išorinės kišenės, skirtos greitai pasiekti daiktams, pavyzdžiui, knygai ar įkrovikliui, laikyti.

Mobilumas

Daugeliu atvejų lengvos konstrukcijos minkštais šonais bagažas leidžia lengvai judėti, net ir pripildytas daiktų. Daugelis lagaminų su minkštais kraštais yra su sklandžiai besisukančiais ratukais ir teleskopinėmis rankenomis, užtikrinančiomis, kad jūsų krepšį būtų galima lengvai manevruoti ankštose vietose ar perpildytuose oro uostuose.

Tinkinimas

Softside bagažas yra įvairių spalvų ir stilių. Galite rasti puikų rankinį bagažą, registruotą bagažą ir net beveik bet kokios spalvos ar dizaino krepšius. Nesvarbu, ar ieškote klasikinio juodo krepšio, ar kažko ryškesnio ir patrauklesnio, yra kažkas, kas tiktų jūsų stiliui.

Taip pat galite rasti pritaikomo bagažo su kišenėmis, specialiai sukurtomis tam tikriems daiktams, pavyzdžiui, nešiojamiesiems kompiuteriams ar planšetiniams kompiuteriams.

Be to, taip pat galite įsigyti papildomų priedų, pvz., spynų ir specialių skyrių, kad būtų lengviau tvarkyti daiktus.

„Soft Shell“ bagažo privalumai ir trūkumai

Apibendrinant, pažvelkime į kai kuriuos pagrindinius minkšto šoninio bagažo privalumus ir trūkumus:

Argumentai „už”

 • Lengvas ir patogus judėti
 • Daug vietos susidėti visus būtiniausius daiktus
 • Tvirtos medžiagos, skirtos apsaugoti viduje esančius daiktus
 • Platus kainų diapazonas, atitinkantis jūsų biudžetą ir poreikius
 • Įmontuotos spynos arba galimybė pritvirtinti spyną prie užtrauktuko
 • Papildomos kišenės ir skyriai organizavimui
 • Galimi įvairūs dydžiai ir stiliai
 • Galima pritaikyti naudojant papildomus priedus

Minusai

 • Gali būti sugadintas lengviau nei kietas bagažas
 • Užtrauktukai gali įstrigti arba sulūžti
 • Ne taip apsaugo nuo smūgių ir smūgių, kaip kietas bagažas

„Hard Shell“ bagažo svarstymai

Bet kaip su kietu bagažu?

Kieto apvalkalo bagažas siūlo saugesnę vietą daiktams, kuriems reikia papildomos apsaugos, pavyzdžiui, fotoaparatams ar trapiai elektronikai. Be to, jis paprastai būna su sustiprintais kampais ir apvalkalais, kurie apsaugo jūsų daiktus nuo galimos žalos.

Bet pažiūrėkime atidžiau.

Medžiagos

ABS, aliuminis ir polikarbonatas yra vienos iš labiausiai paplitusių medžiagų, naudojamų kieto korpuso bagažui gaminti. Štai ką turėtumėte žinoti apie kiekvieną iš jų.

ABS (akrilonitrilo butadieno stirenas)

ABS yra lengvas termoplastikas, užtikrinantis puikų atsparumą smūgiams ir smūgiams. Jis taip pat yra labai patvarus ir atsparus įtrūkimams, įtrūkimams ar deformacijai, todėl yra ideali medžiaga naudoti kieto korpuso bagaže. Dėl savo stiprumo ir ilgaamžiškumo jis tinka didelės talpos dėklams.

Aliuminis

Aliuminis yra dar viena populiari medžiaga, naudojama kieto korpuso bagaže. Palyginti su ABS, jis pasižymi puikiomis tvirtumo, ilgaamžiškumo ir lengvumo savybėmis, todėl yra ideali medžiaga didesnės talpos dėklams arba tiems, kuriems reikalinga papildoma apsauga nuo smūgių ir kritimų.

Dėl lengvo metalo svorio patogu laikyti rankas nešant lagaminą dideliais atstumais, o jo tvirtumas papildomai apsaugo nuo aštrių daiktų ar sunkių daiktų, dedamų dėklo viduje.

Polikarbonatas

Galiausiai, polikarbonatas vis dažniau naudojamas kaip alternatyvi kieto korpuso bagažo medžiaga dėl savo tvirtumo ir lengvumo savybių. Skirtingai nuo ABS ir aliuminio, kurie laikui bėgant gali subraižyti ir įlenkti dėl santykinai minkštesnio pobūdžio,

Lieka polikarbonatas…