Skip to content
Home » GERIAUSIAS 2023 m. įperkamas rankinis bagažas

GERIAUSIAS 2023 m. įperkamas rankinis bagažas

  • by

Kelionės yra brangios, o įrangai lengva išleisti daug pinigų. Jei ieškote nebrangaus bagažo, yra daugybė variantų, tačiau daugelis jų yra pagaminti pigiai ir užtenka tik kelioms kelionėms.

Manau, kad verta investuoti į aukštos kokybės įrangą, kuri atlaikys piktnaudžiavimą dažnomis kelionėmis ir tarnaus jums ilgus metus. Nemanau, kad tam reikia išleisti savo santaupas.

Paprastai keliauju tik su rankiniu bagažu, todėl turiu daug supratimo apie tai, kas yra geras rankinis bagažas. Išnagrinėjau daugybę įperkamų rankinio bagažo prekių, kad padėčiau jums gauti absoliučiai geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje.

Geri įperkami rankiniai bagažai turėtų būti tinkamos kainos tašku, nepakenkiant surinkimo kokybei ar patvarumui. Nereikėtų tikėtis geriausių savybių, nes tai dažnai reiškia tik daugiau, kas gali sugesti. Vietoj to ieškokite paprastų, patikrintų dizainų, kuriuose naudojamos tvirtos medžiagos.

Šiame sąraše esantys lagaminai puikiai tinka žmonėms, turintiems biudžetą, kurie vis tiek nori aukštos kokybės įrangos, kuri gali trukti visą gyvenimą.

„AmazonBasics“ kietosios pusės suktukas

Tikriausiai esate susipažinę su „AmazonBasics“: „Amazon“ vidiniu prekės ženklu, kuris žinomas dėl įperkamų produktų pardavimo nuo baterijų iki užsegamų marškinių. „AmazonBasics“ siūlo platų bagažo asortimentą fantastiškomis kainomis.

Nereikėtų tikėtis aukščiausios kokybės medžiagų ar naujoviško dizaino iš „AmazonBasics“ bagažo, tačiau jei ieškote paprasto, funkcionalaus lagamino už mažą kainą, galite rasti puikių variantų.

Įperkamas rankinis bagažas nebūtinai turi būti ryškus ar turėti daug aukščiausios klasės funkcijų. Svarbiausias jūsų prioritetas turėtų būti kokybiško bagažo su pakankamai erdve viduje ir gerai pastatytomis rankenomis, sukimo ratukais ir užtrauktukais, kurie nesulūžtų keliaujant, paieška.

„AmazonBasics“ 21 colio „Hardside Spinner“ yra paprastas, bet gerai apgalvotas mažas lagaminas, kuris yra stebėtinai gerai pagamintas. Tai pats įperkamiausias lagaminas šiame sąraše ir jame yra tiek funkcijų, kiek reikia funkciniam lagaminui, kuris atlaikys dažną naudojimą.

Šis krepšys pagamintas su ABS išoriniu apvalkalu, kuris yra atsparus įbrėžimams ir turi banguotą, banguotą dizainą. Tai nėra skirta tik demonstravimui, nes banguotas paviršius iš tikrųjų padidina šio korpuso stiprumą ir atsparumą smūgiams.

Organizacija paprasta, bet efektyvi. Šis krepšys turi elastingus kompresinius dirželius, užtrauktuku užsegamą pertvarą ir tris užtrauktuku užsegamas kišenes. Padaliję pagrindinį korpusą į kelis skyrius su skirstytuvu galėsite maksimaliai išnaudoti pakavimo vietą.

Šiam lagaminui trūksta išorinių kišenių. Kišenės, kurias galite lengvai pasiekti neatidarę pagrindinio skyriaus, yra didžiulė nauda, ​​todėl būtinai įvertinkite, ar jums to reikia.

Jei ieškote paprasto lagamino, kuris būtų pigus ir pakankamai gerai pastatytas, kad galėtumėte dažnai keliauti, labai rekomenduoju „AmazonBasics“ 21 colio „Harside Spinner“.

„AmazonBasics21“ kietosios pusės suktuko specifikacijos:

Matmenys 11,4 col. x 18.3 col. x 26.7 col.
Svoris 9,6 svaro

2. „SwissGear Sion“: geriausias įperkamas „Softside“ rankinis bagažas

Swissgear Sion

„SwissGear“ prekės ženklas kilęs iš 125 metų šveicariško dizaino ir gamybos istorijos, įskaitant originalaus šveicariško armijos peilio gamintojus. Šiuo metu „SwissGear“ iš tikrųjų priklauso „Victorinox“ ir yra parduodamas kaip pigesnis bendrovės prekės ženklas.

Prekės ženklas „SwissGear“ parduoda platų kelionių ir darbo įrangos asortimentą – nuo ​​laikrodžių iki nešiojamųjų kompiuterių krepšių iki bagažo. Jie pabrėžia didelės vertės produktų tiekimą ir turi daug geresnės kokybės testus nei daugelis į biudžetą orientuotų prekių ženklų.

Bagažas su minkštu šonu turi pranašumą prieš kietą bagažą, kai kalbama apie išorines kišenes ir prieinamumą. Tai ypač naudinga rankiniam bagažui, kur keliaudami galbūt norėsite lengvai pasiekti elektroniką, knygas ar dokumentus.

„SwissGear Sion“ yra išplečiamas rankinis bagažas su minkštu šonu, kuris maksimaliai išnaudoja šį pranašumą su keliomis išorinėmis kišenėmis, kurios leidžia lengvai laikyti svarbius daiktus po ranka keliaujant.

Šis minkštas lagaminas pagamintas iš storo nailono audinio, turi tvirtus ratus ir teleskopinę rankeną. Galite tikėtis, kad šis krepšys puikiai atlaikys piktnaudžiavimą kelionėmis.

Man labai patinka, kad jis turi rankenas viršuje, šonuose ir apačioje. Kai keliate krepšį į viršutinę šiukšliadėžę, papildomos rankenos yra didžiulė pagalba.

Jį taip pat galima išplėsti apvyniojančiu užtrauktuku, kuris gali suteikti keletą colių papildomos vietos. Dėl to jis yra daug universalesnis kelionėms, kur reikia erdvesnio interjero.

Jei turite biudžetą ir ieškote gerai pagaminto minkšto lagamino, „SwissGear Sion“ nenusivilsite.

„SwissGear Sion“ specifikacijos:

Matmenys 22,8 col. x 14.3 col. x 10.3 col.
Talpa 95L
Svoris 8 svarai

3. „eBags Fortis Pro“: geriausias įperkamas rankinis bagažas

eBags Fortis Pro

„eBags“ bagažą kuria nuo 1998 m., siekdama sukurti patvarius ir funkcionalius gaminius, kurie pagerintų kelionių patirtį. Mano mėgstamiausias dalykas apie šį prekės ženklą yra jų įsipareigojimas klausytis klientų atsiliepimų.

„eBags“ daug dėmesio skiria apklausoms, apžvalgoms ir pokalbiams su keliautojais, kad sužinotų, kur galima patobulinti bagažą. Man patinka šis įsipareigojimas nuolat tobulėti.

Kietas bagažas yra saugus ir saugus, o tai suteikia puikią ramybę, kad jūsų daiktai saugiai pasieks kelionės tikslą. Jei norite įperkamo lagamino su kietu šonu, turėtumėte ieškoti tokio lagamino, kurio interjeras gerai sutvarkytas ir patvarus apvalkalas, kuris nesutrūkinėtų ir neįskiltų.

„eBags Fortis Pro“ yra gerai suprojektuotas rankinio bagažo suktukas, kuriame yra stebėtinai daug patogių funkcijų ir už prieinamą kainą. 2019 m. „eBags“ perkūrė šio dėklo dizainą, atsižvelgdama į vartotojų atsiliepimus, kad jis būtų lengvesnis ir patogesnis.

Šis lagaminas turi labai unikalią suspaudimo sistemą, kuri sujungia du organizacinius skyrius. Juos galima naudoti kaip batų krepšius arba laikyti kitus daiktus, kuriuos norite laikyti atskirai ir tvarkingai.

Taip pat yra nuimamas maišelis, skirtas specialiai nešvariems skalbiniams. Jis atsparus vandeniui ir kvapams, todėl likę drabužiai išliks švarūs.

Keturi sukimo ratai yra 360 laipsnių Hinomoto rutuliniai guoliai. Jie rieda sklandžiai ir tyliai ir palengvina manevravimą per oro uostą.

Apskritai, tai fantastiškas kietos pusės krepšys už puikią kainą.

„eBags Fortis Pro“ specifikacijos:

Matmenys 22″ x 14″ x 9″
Talpa 40L
Svoris 8,6 svaro
„Travelpro Maxlite 5 International“ išplečiama ritininė lenta

Travelpro yra vienas geriausių bagažo prekių ženklų versle. Pradėti oro linijų piloto, jie iš pradžių gamino krepšius, specialiai sukurtus skrydžio įguloms ir kitiems kelionių profesionalams. Ši patirtis dabar perkeliama į geriausios kokybės bagažą, kurį galite rasti.

Vienas didžiausių bagažo skirtumų, skirtų būtent tarptautinėms kelionėms, yra rankinio bagažo dydžio apribojimų skirtumas. Vidaus skrydžiai JAV paprastai riboja rankinį bagažą iki 22 colių aukščio, o tarptautinio rankinio bagažo dydis daugeliui oro linijų ribojamas iki 21,5 colio.

Tarptautinis rankinis bagažas turi atitikti šiuos griežtus dydžio apribojimus, tuo pačiu maksimaliai padidinant vidinę erdvę. Patvarumas taip pat yra dar svarbesnis tarptautinių kelionių metu.

„Travelpro Maxlite 5 International“ yra gerai sukonstruotas riečiamas lagaminas, kuris dažnai keliaujantiems suteikia visas funkcijas, kurių reikia tarptautinėms kelionėms be jokių nereikalingų komplikacijų.

Skirtingai nuo daugelio šiame sąraše esančių krepšių, šis lagaminas turi tik du ratus. Šis paprastesnis dizainas turi daug privalumų tarptautinėms kelionėms. Jis yra patvaresnis, geriau rieda ant nelygių paviršių, suteikia daugiau vietos pakavimui ir netgi pagerina ergonomiką.

Šis krepšys turi didelę priekinę kišenę su paminkštinta nešiojamojo kompiuterio rankove. Tai leidžia lengvai pasiekti elektroniką ar bet ką kitą, ko jums gali prireikti oro uoste.

Vandeniui atsparus poliesterio išorinis audinys yra labai patvarus ir sutvirtintas kampuose. Galite pasikliauti šiuo ridenamu lagaminu, kad apsaugotumėte savo daiktus ir išgyventumėte piktnaudžiavimą kelionėmis.

„Travelpro Maxlite 5 International“ specifikacijos:

Matmenys 21,8 x 15,8 x 7,8 colio
Talpa 45L
Svoris 5,4 svaro
LEVEL8 tekstūruotas rankinis bagažas

LEVEL8 sukuria elegantišką, šiuolaikišką bagažą su apgalvotu dizainu, kuris skirtas supaprastinti ir supaprastinti kelionės patirtį. Jie sutelkia dėmesį į nereikalingų smulkmenų pašalinimą ir minimalistinio gaminio, kuris suteikia jums viską, ko jums reikia, ir nieko, ko jums nereikia, pristatymą.

LEVEL8 Textured Carry-On yra stilingas, modernus rankinio bagažo suktukas, kuriame yra aukščiausios klasės medžiagų ir konstrukcija už įspūdingą kainą.

Patvarus polikarbonato apvalkalas kampuose yra sustiprintas, kad būtų atsparus įbrėžimams. Polikarbonatas yra daug…