Skip to content
Home » Visiškai naujas verslo klasės apartamentai patenka į JAV

Visiškai naujas verslo klasės apartamentai patenka į JAV

  • by

Redaktoriaus pastaba: Starlux suteikė TPG nemokamą verslo klasės bilietą pirmyn ir atgal pradiniame JAV maršrute. Visos čia pateiktos nuomonės yra tik autoriaus ir Starlux neperžiūrėjo.

Bėgant metams verslo klasės sėdynėse matėme didžiulių naujovių.

Tai, kas prieš kelis dešimtmečius prasidėjo kaip paprasti gultai (kai kurie netgi buvo parduodami kaip tarptautinės klasės pirmos klasės), vėliau virto privačiomis kėdutėmis su tiesioginiu praėjimu ir stumdomomis durimis.

Šiomis dienomis verslo klasės sėdynių patogumas, privatumas ir erdvumas yra didžiulis. Kai kurie, kaip ir senstantis Lufthansa gaminys, palieka daug norimų rezultatų, o kiti, kaip Qatar Qsuite, vis laimi apdovanojimus, nors jiems jau 6 metai.

Trečiadienį į JAV rinką patenka naujas verslo klasės apartamentas, kuris iš pažiūros gali padaryti įspūdį.

STARLUX AIRLINES

Taivane įsikūrusi prabangių oro linijų bendrovė „Starlux Airlines“, pradėjusi skraidyti 2020 m. sausį, balandžio 26 ir 27 dienomis skris į ir iš Los Andželo naujuoju „Airbus A350-900“ lėktuvu.

Vežėjas žengia į konkurencinę rinką tarp LA ir Taivano – dvi įsitvirtinusios Taivano oro linijos EVA Air ir China Airlines jau skraido šiuo maršrutu. Tačiau „Starlux“ išskiria laive esantis produktas, kurį jis pasirinko pirmosios ir verslo klasės salonui.

Aviakompanija yra naujojo „Collins Aerospace“ komplekto „Elements“ klientas – produktas, pagrįstas kai kuriais neįtikėtinai populiariais pirmtakais, kad padidintų verslo klasės sėdynių kartelę. (Vėliau šiais metais „Etihad Airways“ taip pat pristatys šią sėdynę savo naujuose „Boeing 787 Dreamliners“.)

Nors galbūt niekada anksčiau nekreipėte daug dėmesio į Collins, tai įmonė, kuri gamina verslo klasės „Super Diamond“ atvirkštinės silkės formos sėdynę, kuri pasirodė 2010-ųjų pradžioje. Tai yra kai kuriuose lėktuvuose, kuriuos valdo „American Airlines“, „Air Canada“ ir „WestJet“.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Po kelerių metų kompanija debiutavo komplekte „Elevation“, kuris prie „Super Diamond“ sėdynės pridėjo stumdomas duris. Jis parduodamas kaip „British Airways Club Suite“ ir naujieji „Etihad Airways“ „Airbus A350“.

STARLUX AIRLINES

Dabar „Starlux“ oficialiai skraido naujausia ir geriausia „Collins“ sėdyne į JAV, ir atrodo, kad aviakompanija atliko puikų darbą pritaikydama pagal užsakymą pagamintą korpusą. Tiesą sakant, „Starlux“ bendradarbiavo su „BMW Designworks“, siekdama savo A350 komplektuoti su itin pritaikyta „Elements“ komplekto versija, kuri spindi dėl akcentinių lempų, aukso apdailos ir raštuotų sėdynių.

Prieš pristatymą TPG apie naują produktą kalbėjosi su Alastairu Hamiltonu, Collins sėdynių skyriaus pardavimo ir rinkodaros viceprezidentu.

Jis pasidalijo, kad „Elements“ komplekto idėja prasidėjo pasirinkus „Super Diamond“ produktą ir ieškant būdų, kaip įdiegti naujoves iš šio jau populiaraus pagrindo pridedant daugiau gyvenamosios erdvės, didelį padėklų stalą ir didesnę kojų erdvę.

STARLUX AIRLINES

Visa tai rasite naujoje Starlux verslo klasės salone – patobulinimai, kurie tikrai žymiai pakeis keleivių patirtį.

Tačiau vienas dalykas, kuris iš tikrųjų išskiria Elements, yra galimybė pasiūlyti didelę priekinės eilės konfigūraciją, kurią oro linijos gali parduoti kaip verslo klasės plius arba pirmos klasės.

„Starlux“ atveju vežėjas naudojasi pirmos klasės vardais ir parduoda šiuos apartamentus kaip visiškai atskirą kajutę, kurios bilietai į LA į abi puses kainuoja nuo maždaug 18 000 USD. (Verslo klasės bilietai taip pat nėra pigūs, jie prasideda nuo maždaug 5500 USD.)

Pirmos klasės sėdynės yra pagrįstos verslo klasės korpusų važiuokle, tačiau jos turi aukštesnes duris ir privatumo pertvaras, dar didesnius padėklus ir daugiau saugojimo vietų.

STARLUX AIRLINES

Ši tendencija išskirti pirmąją verslo klasės sėdynių eilę yra kažkas, kas išties suaktyvėjo nuo pandemijos pradžios, nes tokios oro linijos kaip „Condor“, „JetBlue“ ir „Virgin Atlantic“ per pastaruosius trejus metus pristatė kažką panašaus.

„Starlux“ yra naujausias, prisijungęs prie paketo, ir šis pasiūlymas, pasak Hamiltono, tik populiarėja. „Tai tikrai įgauna pagreitį“, – sakė jis apie verslo klasės plius produktus ir pridūrė: „Manau, kad šiuo metu jie į rinką patenka anksti, ir šiuo metu tai matome daugelyje užklausų. “

Kalbant apie „Starlux“, dabar oro linijų bendrovė kasdien skraido tarp Taipėjaus ir Los Andželo. A350, kuriuos jis dislokuoja šiame 6 799 mylių maršrute, yra aprūpintas keturiais pirmos klasės liukso numeriais, 26 verslo klasės lizdais, 36 aukščiausios klasės ekonominiais gultais ir 240 ekonomiškų sėdynių.

Be pačios sėdynės, „Starlux“ žada pasiūlyti aukštesnę aptarnavimo patirtį, apimančią taivanietiškus patiekalus ir specialius patogumus visiems aukščiausios klasės salono klientams, įskaitant „La Mer“ prekės ženklo patogumų rinkinius ir maitinimą populiariuose Azijos restoranuose „Hutong“ ir „Longtail“.

STARLUX AIRLINES

Kiekviena sėdynė turi didelės raiškos asmeninį pramogų ekraną su „Bluetooth“ ryšiu ir USB įkrovimo prievadu, o aukščiausios klasės ekonominės, verslo klasės ir pirmos klasės sėdynėse taip pat yra universalūs maitinimo lizdai.

„Inmarsat GX Aviation“ maitinamas palydovinis „Wi-Fi“ yra operatoriaus A350. Pirmos ir verslo klasės klientai gali mėgautis neribotu nemokamu internetu, o esantys gale gali naudotis nemokamu pranešimų planu.

Siekdama padidinti savo patrauklumą JAV keliautojams, „Starlux“ trečiadienį paskelbė, kad pirmasis jos oro linijų partneris yra „Alaska Airlines“.

Aliaskos skrajutės dabar gali užsisakyti Starlux skrydžius iš Pietų Kalifornijos į 16 vietų visoje Azijoje, įskaitant Tailandą, Vietnamą, Malaiziją, Filipinus, Singapūrą, Makao ir Japoniją.

STARLUX AIRLINES

Aliaska taip pat siūlys uždirbti ridą visuose „Starlux“ skrydžiuose, o nuo šios vasaros galėsite išpirkti mylias „Starlux“ nuo 20 000 mylių už ekonominę, 40 000 mylių už ekonominę klasę ir 60 000 mylių už verslo klasę – fenomenalus riboto laiko tarifas. švęsti naują partnerystę.

TPG bus pradiniame „Starlux“ skrydyje iš Los Andželo į Taipėjų, o artimiausiomis dienomis turėsime visą patirtį, įskaitant gilų pasinerimą į naująją sėdynę, santrauką.

Sekite naujienas.

Susiję skaitymai: