Skip to content
Home » Veikite greitai: nuostabus apdovanojimas pasiekiamas Andaz Maui, Wailea Resort iki 2024 m

Veikite greitai: nuostabus apdovanojimas pasiekiamas Andaz Maui, Wailea Resort iki 2024 m

  • by

Kai kuriuos viešbučius sunkiau užsakyti su taškais nei kitus, o paplūdimyje esantis Andaz Maui, esantis Wailea Resort Hyatt kurortų šeimoje, paprastai yra vienas iš sunkiausių taškų.

Net jei standartinius kambarius galima rezervuoti naudojant „World of Hyatt“ taškus, dažnai taikomas ilgesnės minimalios viešnagės reikalavimas, kuris akivaizdžiai neveikia, jei tikitės ten apsistoti keletą naktų kaip ilgesnės kelionės dalį. sala.

Tačiau šiuo metu apdovanojimai viešbutyje yra daug geresni nei įprastai. Tai gali būti jūsų šansas įgyvendinti savo svajones apie atostogas Havajuose naudojant „Hyatt“ taškus (ir likti labai arti kurorto, kuriame buvo filmuojamas pirmasis „Baltojo lotoso“ sezonas).

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Sandorio pagrindai

Viešbučių tinklas: Hyatt.
Nuosavybė: Andaz Maui Wailea kurorte.
Kaip užsisakyti: Tiesiogiai su kurortu.
Kelionės datos: Pasiekiamumas dabartiniu kursu iki 2024 m. kovo mėn., išskyrus 2023 m. rugsėjo mėn.
Užsakė: KAIP GALIMA GREIČIAU.

Kaip užsisakyti

Kaip pirmą kartą pranešė Thrifty Traveller, didžiąją 2023 m. dalį ir 2024 m. matome nuostabius standartinius kambarius (dažnai netaikant ilgo minimalaus buvimo reikalavimo).

Kaip 8 kategorijos Hyatt (tai yra vienos kategorijos padidėjimas nuo 2023 m. kovo mėn.), Andaz Maui Wailea kainuos 35 000–45 000 World of Hyatt taškų už naktį.

Pavyzdžiui, TPG vadovaujantis redaktorius Clintas Hendersonas 2023 m. lapkritį rado karališkąjį kambarį už 40 000 taškų už naktį, o grynųjų pinigų kaina buvo 1 302 USD, įskaitant mokesčius ir rinkliavas.

Tai yra maždaug 3,2 cento už „World of Hyatt“ tašką, o tai gerokai viršija TPG vertinimą – 1,7 cento už tašką. Viena iš priežasčių, kodėl grąža yra tokia didelė, yra ta, kad jūs nemokate kurorto mokesčių už „Hyatt“ apdovanojimą.

HYATT.COM

Jei esate lankstus dėl laiko, ieškokite taškų per skirtingus mėnesius, nes šis sandoris galioja iki 2023 m. ir tęsiasi iki naujųjų metų, o apdovanojimų kainos svyruoja nuo 35 000 iki 45 000 taškų už naktį.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Maksimaliai padidinkite savo pirkinį

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Jei šiuo metu jums trūksta „World of Hyatt“ taškų, bet „Chase Ultimate Rewards“ arba „Bilt Rewards“ taškai yra kišenėje, galite perkelti „Chase“ taškus „Hyatt“ santykiu 1:1. Bilt taškų perdavimas tuo pačiu santykiu.

Jei praleidote šį sandorį, bet norite sukaupti taškų būsimiems „Hyatt“ sandoriams, čia yra trys kredito kortelės, kurios padės jums pradėti:

  • „Chase Sapphire“ pageidaujama kortelė: pasveikinimo premija šiuo metu padidinama iki 80 000 taškų, išleidus 4 000 USD kortelei per pirmuosius tris mėnesius.
  • Chase Sapphire rezervatas: Uždirbkite 60 000 taškų išleidę 4 000 USD kortelei per pirmuosius tris mėnesius.
  • „World of Hyatt“ kredito kortelė: uždirbkite 30 000 premijos taškų pirkiniams išleidę 3 000 USD per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo, taip pat iki 30 000 papildomų taškų uždirbdami 2 premijos taškus už 1 USD, išleistą per pirmuosius šešis mėnesius nuo sąskaitos atidarymo. pirkiniai, kurie paprastai uždirba 1 premijos tašką, išleidę iki 15 000 USD.

Apatinė eilutė

Turint omenyje šio objekto populiarumą – ir iš tikrųjų visus Havajus – ir tai, kad jis yra arti šlovės (dėka „Baltojo lotoso“), nebūsime šokiruoti, jei tokia galimybė neišliks ilgai.

Susiję skaitymai:

Papildoma „Summer Hull“ ataskaita.