Skip to content
Home » Užsiregistruokite į „Choice Hotels Your Extras“ programą

Užsiregistruokite į „Choice Hotels Your Extras“ programą

Nesvarbu, ar dažnai naudojatės pasirinkimo privilegijų programa, ar esate tik retkarčiais svečias, verta sekti dabartines pasirinkimo privilegijų akcijas.

Viena reklama, apie kurią verta žinoti, net jei dažnai apsistojate „Choice Hotels“, yra jūsų priedai. Užsiregistruoti „Your Extras“ užtrunka mažiau nei minutę, bet tada už kiekvieną savaitės naktį „Choice Hotels“ galite gauti bent kelis dolerius papildomos vertės. Štai ką reikia žinoti.

Kas yra jūsų priedai?

MARKO GEBER / GETTY IMAGES

Jūsų priedai suteikia jums kažką papildomo, kai užsiregistruojate į tašką atitinkančią viešnagę, kurią sudaro sekmadienio, pirmadienio, antradienio, trečiadienio arba ketvirtadienio vakarai. Jei norite pradėti uždirbti papildomų apdovanojimų už tinkamas viešnages, turite pasirinkti šią programą (nuorodos pateiktos toliau) ir prieš užsiregistruodami pasirinkti, kurią premiją už papildomus dalykus norite gauti.

Galite uždirbti tik vieną „Your Extras“ premiją už vieną kvalifikuotų taškų skaičių, neatsižvelgiant į kambarių, naktų, registracijų ir išsiregistravimų skaičių. Visų pirma, jei išsiregistruosite iš viešbučio tik tam, kad vėliau tą dieną sugrįžtumėte į tą patį viešbutį, negausite papildomo atlygio už jūsų priedus.

Susiję: Kaip uždirbti taškų naudojant „Choice Privileges Eat & Earn dining“ apdovanojimų programą

Kokius jūsų papildomus apdovanojimus galiu pasirinkti?

MORSA IMAGES / GETTY IMAGES

Atlygio „Your Extras“ parinktys priklauso nuo jūsų gyvenamosios šalies. Jei esate JAV gyventojas, galite pasirinkti vieną iš šių:

 • 400 pasirinkimo privilegijų taškų, kurių vertė yra apie 2,40 USD, remiantis TPG vertinimais
 • 100 oro linijų mylių su dalyvaujančiais vežėjais (įskaitant Air Canada Aeroplan, Alaska Airlines Mileage Plan ir United Airlines MileagePlus)
 • 2,50 USD „Amazon“ kreditas
 • 5 USD Starbucks kavos kortelė
 • 3 USD nuolaida „Uber“ kelionei

Jei esate Kanados gyventojas, galite pasirinkti vieną iš šių:

 • 400 pasirinkimo privilegijų taškų, kurių vertė yra apie 2,40 USD, remiantis TPG vertinimais
 • 100 oro linijų mylių su dalyvaujančiais vežėjais
 • 2,50 CA $ Amazon.ca dovanų kuponas
 • CA $5 Tim Hortons dovanų kortelė
 • 5 CA dolerių kavos dovanų kortelė

Jei nesate JAV ar Kanados gyventojas, galite pasirinkti vieną iš šių:

 • 400 pasirinkimo privilegijų taškų
 • 100 oro linijų mylių su dalyvaujančiais vežėjais

Galite bet kada pakeisti savo uždarbio nuostatas. Tačiau užsiregistruodami gausite premiją „Jūsų papildymai“ už kiekvieną tinkamą viešnagę, atsižvelgiant į paskyros pasirinkimą.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Pasirinkimo privilegijos iš karto po registracijos išsiųs „Amazon“ kreditą, „Uber“ kelionių nuolaidas ir kavos dovanų korteles į jūsų pašto dėžutę. Tuo tarpu pasirinkimo privilegijų taškai bus paskelbti jūsų paskyroje per 72 valandas nuo atsiskaitymo, o oro linijų mylios bus paskelbtos paskyroje per keturias–šešias savaites nuo atsiskaitymo.

Susiję: Viešbučiai, kuriuos galite užsisakyti pigiau naudodami „Choice Hotels“ „Sweet Spot Rewards“.

Kaip užsiregistruoti gauti jūsų priedus?

Net jei nesate suplanavę jokios savaitės naktinės pasirinkimo viešnagės, užsiregistruokite savo priedams dabar, kad nepraleistumėte progos apsistoti ateityje. Štai kaip tai padaryti:

 • Prisijunkite prie savo „Choice“ paskyros, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite savo vardą ir spustelėkite „Mano profilis“.
 • Slinkite iki skilties „Jūsų priedų nuostatos“ ir vykdykite nurodymus.

Tai taip pat yra paskyros sritis, kurią reikia aplankyti, jei norite pakeisti savo priedų pasirinkimą.

Jūsų Papildomi apdovanojimai JAV gyventojams. CHOICEHOTELS.COM

Jums reikia tik vieną kartą užsiregistruoti savo priedams. Tačiau savo internetinėje paskyroje turite nustatyti pasirinkimo privilegijų taškus, kad gautumėte papildomų premijų (net jei norite užsidirbti oro linijų mylių naudodamiesi programa „Your Extras“). Štai kaip nustatyti pasirinkimo privilegijų taškų uždarbio nuostatas:

 • Prisijunkite prie savo paskyros, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite savo vardą ir pasirinkite „Mano profilis“.
 • Puslapio dešinėje pusėje esančiame langelyje „Lojalumo programos“ spustelėkite „Redaguoti“.
 • Pasirinkite „Choice Privileges® Reward Points“ kaip savo uždarbio nuostatas ir spustelėkite „Išsaugoti uždarbio nuostatas“.

Galiausiai atminkite, kad „WoodSpring Suites“ vietos, „viskas įskaičiuota“ kurorto būstai, kazino, kai kurios „MainStay Suites“ vietos ir kai kurios „Ascend Hotel Collection“ vietos nedalyvauja „Your Extras“ programoje.

Susijęs: pagrindinis „Choice“ taškų išpirkimo vadovas

Apatinė eilutė

Jei turite pasirinkimo privilegijų paskyrą, turėtumėte užsiregistruoti savo priedai. „Starbucks“ kavos kortelių uždirbimas daugeliui svečių suteiks geriausią piniginę vertę. Tačiau man labiau patinka uždirbti pasirinkimo privilegijų taškų, kad nebandyčiau nepamiršti išpirkti dovanų kortelės.

Programa „Your Extras“ gali iš esmės nepakeisti jūsų kelionių įpročių. Tačiau tai yra geras sprendimas, jei svarstote apie du viešbučius savaitės nakvynei. Trumpai tariant, tikrai verta skirti minutę ar dvi, kad pasirinktumėte programą „Jūsų priedai“.