Skip to content
Home » Uber pristato naujas šeimos, grupines funkcijas, kad supaprastintų kelionių patirtį

Uber pristato naujas šeimos, grupines funkcijas, kad supaprastintų kelionių patirtį

  • by

Pavėžėjimo milžinė „Uber“ trečiadienio rytą pristatė daugybę naujų funkcijų, skirtų supaprastinti grupinius ir šeimyninius pasivažinėjimus, be kitų aktyvinimo priemonių, per savo metinę produktų demonstraciją „Go-Get“.

Kalbant apie šeimas, „Uber“ naudotojai netrukus galės sukurti šeimos profilį, kad susietų kelias „Uber“ paskyras, įskaitant paauglius nuo 13 iki 17 metų. Tai leidžia jaunesniems naudotojams, prižiūrint suaugusiems, per šeimos paskyrą užsisakyti savo atrakcionus ir „Uber Eats“ maitinimą.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Nuo gegužės 22 d. kai kuriuose JAV ir Kanados miestuose bus galima naudotis paauglių abonementais, o vėliau – Uber Eats. Tokiu būdu šie raiteliai gali užsisakyti maistą per savo tėvų ar globėjų paskyras.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Kalbant apie paauglių, užsisakančių pavežėjimus programoje, saugos ir saugumo problemas, Uber teigia, kad tik „patyrę ir gerai įvertinti vairuotojai galės dalyvauti kelionėse su paaugliais“, o kartu įdiegs papildomas integruotas privatumo saugos funkcijas, įskaitant tiesioginio kelionių stebėjimo programą. tėvai ir funkcija, skirta tėvams kelionės metu tiesiogiai susisiekti su vairuotoju.

Taip pat šeimoms „Uber“ vartotojai Niujorke ir Los Andžele netrukus galės užsisakyti „Uber Car Seat“ transporto priemonę. Tai reiškia, kad jie gali paprašyti ir rezervuoti pasivažinėjimą su Nuna Rava automobiline kėdute, tinkančia kūdikiams, sveriantiems nuo 5 iki 65 svarų.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

„Uber“ paskelbė apie tris kitas grupinių kelionių funkcijas, įskaitant „Grocery Grocery Orders“, kuriose „Uber“ vartotojai gali bendradarbiauti su kitais naudotojais, pavyzdžiui, kambario draugais, šeimomis ar draugais, vykdydami „Uber Eats“ bakalėjos užsakymą. „Uber“ išsiųs dalyviams nuorodą, kad būtų galima pridėti prekių į bendrą krepšelį, o daugumoje parduotuvių sąskaita bus išskaidyta automatiškai, nenaudojant trečiosios šalies programos, pvz., „Venmo“ ar „Splitwise“.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Be to, „Uber“ vartotojai tam tikruose miestuose gali pakviesti kitus pridėti savo adresus grupinės kelionės metu ir automatiškai atnaujinti stoteles, kad galėtų pasiimti kiekvieną asmenį. Tai automatiškai paskirstys bilieto kainą kiekvienam asmeniui pagal važiavimo laiką, todėl nebereikės padalyti išlaidų už programos ribų.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Vienas įdomiausių ir galbūt netikėtų trečiadienį paskelbtų diegimų buvo „Uber Boat“. Nuo šios vasaros pagal šią programą bus lengviau užsisakyti laivą iki aštuonių žmonių Graikijoje, kad galėtų plaukti į salas aplink Mikėnus.

Susiję skaitymai: