Skip to content
Home » „Takumi-Tei“, „Epcot“ paslėptame sušių restorane, kuriame vakarienė prasideda nuo 150 USD vienam asmeniui

„Takumi-Tei“, „Epcot“ paslėptame sušių restorane, kuriame vakarienė prasideda nuo 150 USD vienam asmeniui

  • by

Logiška manyti, kad patirtis pramogų parkuose, tokiuose kaip „Disney World“, yra tik imituota pramoga.

Kelionė leidžia jaustis taip, lyg skraidai. Įsiurbęs kvapas priverčia jį kvepėti taip, lyg būtumėte apelsinų giraitėje. Pakartotoje pasakų pilyje yra aktorės, vaidinančios princeses. Jūs supratote idėją.

Štai kodėl gali būti šokiruojantis sužinojus, kad kartais iš tikrųjų pajaučiate tikrąjį pasiūlymą, ypač tokiose srityse kaip „Epcot’s World Showcase“. Daugeliui parduotuvių, restoranų ir pasirodymų toje parko dalyje vadovauja žmonės ir įmonės iš šalių, kurioms atstovauja paviljonas.

Žinoma, puiku keliauti į Maroką, Italiją ar Japoniją ir paragauti vietinės virtuvės patiekalų, tačiau dažnai lengviau paragauti šiek tiek arčiau namų.

Įveskite: Takumi-Tei.

Įsikūręs Epcot Japonijos paviljone, šis nedidelis, lengvai nepastebimas restoranas nuveš jus tūkstančius mylių per Ramųjį vandenyną, kai peržengiate jo medinį slenkstį. Bet koks pramogų parko pėdsakas yra sandariai uždarytas kitoje įspūdingų durų pusėje.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Pirmą kartą atidaryta Epcot mieste 2019 m., tačiau veikė tik kelis mėnesius, kol koronaviruso pandemija privertė duris uždaryti daugiau nei dvejus metus. Ši mažiau nei 100 vietų Japonijos įstaiga neseniai vėl atidaryta. Nepaisant to, kad intymi vieta vėl atsirado su nauju meniu ir iš esmės naujais darbuotojais, ji išlaiko tą pačią magiją, kurią turėjo iš pradžių atidarius. Tiesą sakant, jums bus sunku patikėti, kad vis dar esate Floridoje, kai vakarieniausite šiame mylimame restorane.

Nesvarbu, ar ėjote pro jį tuziną kartų to nesuvokdami, ar troškote sužinoti, ar jis vertas (didelės) kainos, štai ką reiškia praleisti beveik tris valandas mėgaujantis wagyu, sušiais, arbata ir kt. prie Takumi-Tei.

Susiję: Geriausi „Disney World“ restoranai

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Kas yra Takumi-Tei?

„Takumi-Tei“ yra nedidelis restoranas, esantis dešinėje nuo didelės Mitsukoshi universalinės parduotuvės Epcot Japonijos paviljone. Jį valdo ta pati „Mitsukoshi“ grupė.

Ši užkandinė nėra ta vieta, kur lankotės norėdami paimti Kalifornijos vyniotinį ir pasimėgauti hibachi šou su liepsnojančiu svogūnu. Takumi-Tei japonų kalba reiškia „amatininko namai“. Taigi galite tikėtis išskirtinio patiekalo su aukščiausios klasės aptarnavimu.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Kiekviename valgomajame yra tema, įkvėpta gamtos elementų: vandens, medžio, žemės, akmens ir popieriaus. Prieš įeidami į vieną iš valgomųjų, įėjimo koridoriuje, kuriame aprašyti dizaino elementai, gausite trumpą įvadą į restoraną ir jo koncepciją.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Jei pageidaujate, kuriame kambaryje norėtumėte pietauti, galite pateikti prašymą atvykę, nors tai negarantuojama. Daugeliu atvejų jie yra pakankamai panašūs ir visi turi vieningą, raminančią atmosferą.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Susijęs: Kodėl „Epcot“ dabar yra „Disney World“ privalomas parkas

„Takumi-Tei“ meniu: 2 brangios galimybės

Kai nuspręsite papietauti „Takumi-Tei“, turėsite priimti didelį sprendimą: ar pasirinkti 150 USD ar 250 USD meniu?

Deja, nėra biudžetui palankių a la carte pasirinkimų – restorane teikiamos priešpandeminės paslaugos – pakeitimas, todėl būkite alkani, nes turėsite rinktis iš dviejų kelių patiekalų pasiūlymų. Abi jos semiasi įkvėpimo iš Japonijos „omakase“ maitinimo koncepcijos ir yra skirtos kulinarinėms kelionėms po šalį.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Nerasite daug informacijos apie kai kurių kursų specifiką, nes jie skiriasi priklausomai nuo to, ką virėjas laiko geriausiu tos dienos pasirinkimu. Tačiau yra du pagrindiniai meniu skirtumai: 250 USD vertės „Kiku“ variantas apima mėsą ir jūros gėrybes ir turi septynis patiekalus, o 150 USD vertės „Hasu“ yra augalinis meniu su šešiais patiekalais.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Svarbiausi „Kiku“ meniu per mūsų pastarąjį vizitą buvo šie:

  • Sashimi (konkrečiai toro su ikrais).
  • Sušiai, kurie mums buvo auksinės akies snapelis su laimo sultimis ir jūros druska, Shima-aji (šilto vandens žuvis) ir akami (liesas tunas).
  • Wagyu su sezoniniais grybais.

Pagrindiniai augalinio Hasu meniu akcentai buvo šie:

  • Daržovių sušiai (konkrečiai šitake grybų sušiai su karashi su miso ir raudonųjų pipirų sušiai su imbiero padažu).
  • Tempuroje keptos daržovės su soba makaronais.
  • Keptas tofu su juodaisiais ryžiais, morkomis ir sezoniniais grybais.

Mūsų mėgstamiausias desertas buvo kaštoninis kreminis brulė, kuris patiekiamas tik Kiku meniu ir yra žavingos pelėdos viduje.

Susiję: geriausios kredito kortelės jūsų „Disney“ atostogoms

Ko tikėtis be maisto

Taip, Takumi-Tei maistas yra nuostabus, ir jūs turėtumėte ateiti alkani, kad paragauti kiekvieno kąsnio. Tačiau aptarnavimas, aplinka ir atmosfera kartu paverčia šį patiekalą nepamirštamu.

Jums bus sunku patikėti, kad jums patiko ši patirtis pramogų parko ribose. Pavyzdžiui, personalo nariai gamina „matcha“ stalą, o jūsų serveris mielai užsirašys užrašus su išsamia jūsų kursų informacija. Kiekviena lėkštė pateikiama taip detaliai, kad atrodo, kad aprašomas meno kūrinys, o ne maisto lėkštė.

Nuo pokalbio iki origami gervių aišku, kad tai daugiau nei tik valgis – tai įtraukianti kelių valandų patirtis. Todėl vakarienei čia norėsite skirti beveik tris valandas, jei norite mėgautis kiekvienu patiekalu ir neskubėti.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Ar vakarienė Takumi-Tei tikrai verta?

Kartą buvau Takumi-Tei iki 2020 m. uždarymo ir visada tikėjausi, kad jis vėl atsidarys, kad galėčiau tai patirti dar kartą. Dabar, kai lankiausi antrą kartą, jaučiuosi užtikrintai sakydamas, kad jis gali išsilaikyti, palyginti su kitais aukštai vertinamais sušių restoranais didžiuosiuose miestuose.

Taip, jis yra „Disney World“ viduje, bet tai nereiškia, kad jis nėra autentiškas. Tai paslėptas perlas, siūlantis geriausius sušius ir paslaugas, kokius turėjau už Japonijos ribų. Atvirai kalbant, tai net geriau nei daugelis valgių, kuriuos valgiau būdamas Japonijoje.

Tačiau atminkite, kad 7 metų ir jaunesni vaikai nėra pakankamai suaugę, kad galėtų pietauti restorane „Takumi-Tei“, ir tai nėra toks maistas, kurį valgote tarp pasivažinėjimų ir pasirodymų. Šis restoranas – vakaro žvaigždė.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Tačiau žinokite, kad skirtingai nei Victoria & Albert’s Disney’s Grand Floridan Resort & Spa, Takumi-Tei, norint apsilankyti parke, reikia mokėti už įėjimą, nes jis yra Epcot. Nors tai nėra didelis dalykas, jei turite metinį bilietą, lankytojai, perkantys įprastus parko bilietus, norės atidžiai paskirstyti laiką. Apsvarstykite galimybę pasirinkti dieną, kai anksti sutilpsite į visus būtinus pasivažinėjimus ir norėsite ramiai praleisti vakarą.

Jums gali tekti sutaupyti šiai unikaliai „Disney“ patirčiai, bet patikėkite manimi: verta pasistengti jaustis nugabentam į kitą pasaulio kraštą neišvykus iš JAV.

Susiję skaitymai: