Skip to content
Home » Tai yra 10 geriausių „Universal Orlando“ kelionių

Tai yra 10 geriausių „Universal Orlando“ kelionių

  • by

Nesvarbu, ar lankotės „Universal Orlando“ kurorte norėdami pasivažinėti greitaisiais kalneliais, ar lėtu tempu pasivažinėti šeimai, vienas dalykas yra tikras – čia tikrai rasite kažką kiekvienam.

Išsirinkti geriausią iš geriausių nėra lengva užduotis, tačiau čia išvardyti 10 atrakcionų yra įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios pramogos, kurios leidžia pasijusti mėgstamų filmų ir TV laidų žvaigžde.

Kiekvienam pasivažinėjimui rasite vietos ir aukščio reikalavimus, taip pat reikalingus daiktus sudėti į spintelę arba pasiūlyti pakeisti vaiką.

Susiję: Geriausi „Universal Orlando Resort“ restoranai

Vaikų keitimas yra pasiūlymas tam tikrose vietose, kur yra kambarys šeimoms, kurioms reikia pakaitomis važiuoti ir laukti su vaikais, kurie neatitinka minimalaus ūgio reikalavimų arba kurie nėra visiškai pasirengę važiuoti žemyn.

Pasivažinėjimuose, kuriuose reikia laikyti palaidus daiktus (įskaitant krepšius), galite naudotis nedidelėmis nemokamomis ir didelėmis mokamomis spintelėmis, kuriomis galėsite naudotis važiuodami. Tiesiog būtinai turėkite su savimi parko bilietą, nes jo reikės norint nuskaityti atgal į spintelę ir pasiimti savo daiktus.

Paskutinis ir svarbiausias dalykas, kurį turėtumėte žinoti prieš pradėdami važiuoti Universal Orlando, yra tai, kad galite praleisti laukimo eilutę daugelyje lankytinų vietų, turėdami Universal Express bilietą. „Universal Express“ galite įsigyti kaip priedą, tačiau jis taip pat yra nemokamas, kai apsistojate „Universal“ aukščiausio lygio viešbučiuose.

Be to, čia yra dešimt geriausių „Universal Orlando“ važiavimų, kurių negalima praleisti.

Geriausi pasivažinėjimai „Universal Studios Florida“.

Haris Poteris ir pabėgimas iš Gringoto

TARAH CHIEFFI / TAŠKŲ VAIKINAS

Vieta: Hario Poterio burtininkų pasaulis – Įstrižainė.
Reikalavimai motociklininkui: Mažiausias 42 colių aukštis. Galimas vaiko keitimas.
Kita informacija: Pabirusius daiktus reikia sudėti į spintelę.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Haris Poteris ir pabėgimas iš Gringoto nukelia raitelius gilyn į Gringotts banko saugyklas, kur prisijungsite prie Hario, Ronio ir Hermionos, kai jie bandys pabėgti nuo tamsiausių burtininkų pasaulio jėgų. Šiame pasivažinėjime susilieja greitaeigiai plieniniai kalneliai viduje su fizinėmis komplektacijomis ir 3D ekrano projekcijomis, kad jaustumėtės taip, lyg kovotumėte su Voldemortu kartu su geriausiais Hogvartso burtininkais.

Susiję: Nuo sviestinio alaus iki stebuklingų lazdelių: viskas, ką reikia žinoti apie universalųjį Orlando Hario Poterio burtininkų pasaulį

„Haris Poteris ir pabėgimas iš Gringotso“ turi savo jaudinančių akimirkų, tačiau jame nėra jokių inversijų ar didelių kritimų, todėl pasivažinėjimas laikomas draugišku šeimai.

Laistyti palaidi daiktai yra draudžiami, o prieš įeinant į pasivažinėjimo eilę yra nemokamos mažos ir didelės mokamos spintelės.

Mumijos kerštas

TARAH CHIEFFI / TAŠKŲ VAIKINAS

Vieta: Niujorko užnugaryje.
Reikalavimai motociklininkui: Mažiausias 48 colių aukštis. Galimas vaiko keitimas.
Kita informacija: Pabirusius daiktus reikia sudėti į spintelę.

„Mumijos kerštas“ atgaivina pačias įspūdingiausias akimirkas iš 1999 m. filmo „Mumija“ su Brendanu Fraseriu (Freizeris netgi pasirodo ypatingai važiavimo pabaigoje). Kelionės prielaida yra ta, kad lankotės išgalvoto filmo „Mumijos kerštas“ tęsinyje, kuriame sužinosite, kad mumijos, kapai ir senovės daiktai viduje gali būti ne tik rekvizitas.

Didžiausias 40 mylių per valandą greitis šis uždaras plieninis kalnelis nėra greičiausias Universal Orlando kalneliai. Tačiau dėl fizinių padarinių, pavyzdžiui, iš niekur atsirandančios mumijos, šimtai sienomis ropojančių skarabėjų ir sielą vagiančios mumijos Imhotepo grasinimų, „Mumijos kerštas“ gali būti baisus jaunesniems motociklininkams.

ET nuotykis

TARAH CHIEFFI / TAŠKŲ VAIKINAS

Vieta: KidZone.
Reikalavimai motociklininkui: Mažiausias 34 colių aukštis.

Jei skaitote tai, yra nemaža tikimybė, kad matėte Steveno Spielbergo superhitą 1982 m. mokslinės fantastikos filmą „ET nežemiška“. Taip pat yra gana didelė tikimybė, kad savo dviračiu atkūrėte legendinę skraidančio dviračio sceną. „ET Adventure“ važiavimas pašalina apsimestinį veiksnį ir leidžia iš tikrųjų važiuoti skraidančiu dviračiu su ET.

Šiame šeimai tinkančiame pasivažinėjime švelniai keliausite per miestą, kuriame avarijos metu nusileido ET, prieš palydėdami jį į jo namus Žaliojoje planetoje. Pakeliui sutiksite ET draugus ateivius ir prieš išeidami iš paties ET gausite asmeninį atsisveikinimą.

Vyrai juodųjų ateivių puolime

TARAH CHIEFFI / TAŠKŲ VAIKINAS

Vieta: Pasaulio paroda.
Reikalavimai motociklininkui: Mažiausias 42 colių aukštis. Galimas vaiko keitimas.
Kita informacija: Pabirusius daiktus reikia sudėti į spintelę.

Jei pamačius filmą „Vyrai juodais drabužiais“ pirmoji pagalvojote, kad turite tai, ko reikia, kad prisijungtumėte prie „Men in Black“ kaip slaptasis agentas, medžiojantis ateivius, šis pasivažinėjimas skirtas jums. Filme „Men in Black Alien Attack“ raiteliai valdo lazerinius ginklus ir bando sumušti šimtus ateivių, užėmusių Niujorką. Kiekvienas motociklininkas vertinamas pagal tai, kiek ateivių taikinių jis pataikė važiavimo metu.

Ateiviai yra labiau kvaili nei baisūs ir neturėtų būti pernelyg intensyvūs vaikams. Tačiau tie, kuriems lengvai svaigsta galva, turėtų žinoti, kad važiuojant yra kelios vietos, kur jūsų transporto priemonė sukasi nekontroliuojamai. Tiesiog užmerkite akis ir viskas greitai praeis.

Pasibaigus važiavimui, dideliame ekrane rodomas vidutinis jūsų transporto priemonės balas, o agentas J galutinai nusprendžia, ar turite įgūdžių tapti nuolatiniu agentu, ar ne. Jei apsilankymo metu jums pasiseks, galite pasinaudoti viena geriausiai saugomų „Universal Orlando“ paslapčių – prie įėjimo į kelionę galite paprašyti „Imigracijos turo“ ir, jei bus komandos narys, jis jums suteiks kelionė po užkulisius.

Transformeriai: važiavimas – 3D

UNIVERSALUS ORLANDO KURORTAS

Vieta: Gamybos centras.
Reikalavimai motociklininkui: Mažiausias 40 colių aukštis. Galimas vaiko keitimas.

„Transformeriai: pasivažinėjimas“ – 3D raitelius nuvilia į plieno ir plieno mūšį tarp piktųjų Decepticonų ir herojiškų autobotų. Šiame 3D judesio modeliavimo važiavime turite padėti „Optimus Prime“, „Bumblebee“ ir kitiems „Autobots“ išgauti „AllSpark“ iš „Megatron“ ir kitų „Decepticons“.

Žinai, tiesiog tavo įprasta diena, kai gelbsti pasaulį nuo blogiukų.

Šis pasivažinėjimas nėra greitas, tačiau įtraukianti gamta ir didesni nei gyvybės transformerių mūšiai daro jį labai įdomų. Išėję dažnai galite sutikti Optimus Prime, Megatron ir Bumblebee už važiavimo ribų.

Geriausi pasivažinėjimai „Universal’s Islands of Adventure“.

Hagrido stebuklingų būtybių nuotykis motociklu

UNIVERSALUS ORLANDO KURORTAS

Vieta: Hario Poterio burtininkų pasaulis – Hogsmeade.
Reikalavimai motociklininkui: Mažiausias 48 colių aukštis. Galimas vaiko keitimas.
Kita informacija: Pabirusius daiktus reikia sudėti į spintelę.

Hagrido stebuklingų būtybių motociklų nuotykis yra gana skanus, tačiau jis tinka važiavimui, kuriame pilna įspūdžių, įtraukiančio pasakojimo ir stebuklingų būtybių. „Universal“ pramintas „istorijos padėkliukais“, šis padėkliukas nukelia motociklininkus giliai į Uždraustąjį mišką.

Be septynių didelio greičio paleidimų ir 70 laipsnių vertikalaus smaigalio, Hagrido stebuklingų būtybių motociklų nuotykis turi keletą staigmenų, kurias geriausia laikyti be spoilerių (kitaip tariant, venkite POV YouTube vaizdo įrašų, jei niekada anksčiau nevažinėjote ).

Šiame važiavime taip pat smagu tai, kad patirtis visiškai skiriasi priklausomai nuo to, ar važiuojate motociklu, ar šonine priekaba.

Tai vienintelis šiame sąraše esantis važiavimas, kuriame nepriimamas „Universal Express“, todėl geriausia atvykti anksti ir važiuoti tiesiai į Hario Poterio burtininkų pasaulį, kad galėtumėte važiuoti, kol linija nepailgs nei velnio spąstų čiuptuvas.

Juros periodo pasaulio VelociCoaster

UNIVERSALUS ORLANDO

Vieta: Jūros periodo parkas.
Reikalavimai motociklininkui: Mažiausias 51 colio aukštis. Galimas vaiko keitimas.
Kita informacija: Visi daiktai turi būti sudėti į spintelę. Pravažiuosite pro metalo detektorių.

Jurassic World VelociCoaster galima apibūdinti tik vienu žodžiu – negailestingas. Šis padėkliukas, pastatytas aptvaroje, pilnoje aštrių dantytų Velociraptorių, prasideda dideliu greičiu ir nesulėtėja tol, kol saugiai grįžtate į pakrovimo stotį. Tiesą sakant, važiavimas prasideda 50 mylių per valandą greičiu ir maždaug įpusėjus važiuoja iki 70 mylių per valandą.

Tai ne tik greitis, dėl ko tai vienas įspūdingiausių važiavimų Universal Orlando. Be dviejų paleidimų, patirsite keturias inversijas, 150 pėdų aukščio „top hat“ kalvą, nulinės gravitacijos apverstą kioską ir…