Skip to content
Home » Sutaupykite apsistodami Europos viešbučiuose naudodami šią nuolaidą prenumeratos paslaugą

Sutaupykite apsistodami Europos viešbučiuose naudodami šią nuolaidą prenumeratos paslaugą

  • by

Aršūs taškai ir mylios keliautojai dažniausiai teikia pirmenybę tipinėms lojalumo programoms, o ne prenumeruojamiesiems modeliams.

Tačiau Paryžiuje įsikūrusi „Accor“ turi pasiūlymą, kurio atsisakyti yra gana sunku – net jei paprastai nesiregistruojate viename iš daugiau nei 40 bendrovės viešbučių prekių ženklų. Neseniai bendrovė visame pasaulyje išplėtė savo programą ALL Plus dabar su 20% nuolaida. Gana lengva ir susigrąžinti pinigus, ir pakilti Accor Live Limitless lojalumo programos pakopomis.

Akcija, kuri tęsiasi nuo ketvirtadienio iki gegužės 2 d., sumažina ALL Plus Ibis kortelės kainą iki 79 eurų (apie 87 USD) nuo pradinės 99 eurų (apie 109 USD) kainos. Išsamesnė „ALL Plus Voyageur“ kortelė kainuoja iki 159 eurų (apie 176 USD) nuo pradinės 199 eurų (220 USD).

Nors prenumerata galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo, lojalumo privilegijos, sukauptos įsigijus ALL Plus pirkinį (tinkamos naktys yra su kiekviena kortele), galioja iki 2024 m. pabaigos.

Eikite į „Accor“ ALL Plus registracijos puslapį, kad prisijungtumėte prie programos, ir atsiskaitydami naudokite kodą „ibis2023“ arba „Voyageur2023“, priklausomai nuo norimos kortelės (daugiau informacijos apie nuolaidas čia).

Kas yra ALL Plus?

Atsigaivindami, ALL Plus Ibis kortelių turėtojai gauna 15 % nuolaidą mažiausiam „Accor“ „Ibis“ ekonominių viešbučių prekių ženklų šeimos sąrašui. Tačiau ALL Plus Voyageur kortelių turėtojams taikoma 20 % nuolaida 10 Accor prabangių ir aukščiausios kokybės viešbučių prekių ženklų, taip pat 15 % nuolaida devyniems vidutinės klasės ir ekonomiškiems bendrovės prekių ženklams.

„ALL Plus Voyageur“ dalyvaujantys prekių ženklai:

  • Prabanga: Sofitel, SO/ ir Sofitel Legend.
  • Premija: „MGallery“, „21C Museum Hotels“, „Mondrian“, „Pullman“, „Movenpick“, „Grand Mercure“ ir „The Sebel“.
  • Vidutinė skalė: Novotel, Mercure, Adagio ir Tribe.
  • Ekonomika: Ibis Styles, Ibis, Ibis Budget, Greet ir Adagio Access

Juokaudamas Accor vadinu viešbučio orbitos Kylie Minogue – pagrindine visur, išskyrus JAV. Vis dėlto vietiniams Amerikos keliautojams yra daugybė galimybių pasinaudoti programa, įskaitant apsistojimą „Sofitel“, „21C Museum Hotels“ ir „Mondrian“ objektuose. Čia yra mažiau „MGallery“ ir „Novotel“ viešbučių (nors abu turi papildomų savybių Kanadoje ir Meksikoje).

Tai taip pat puikus pasirinkimas keliautojams, šią vasarą vykstantiems į užsienį.

Prenumeruokite mūsų kasdienį naujienlaiškį

„Sofitel Mexico City Reforma“ buvo atidaryta prieš pat pandemiją ir yra Šiaurės Amerikos flagmanas. „Sofitel Legend Casco Viejo“ Panamos mieste atidarytas kovo mėnesį ir yra didelis žingsnis į priekį Panamos prabangių viešbučių srityje. Praėjusią vasarą atidarytas SO/ Paris jau yra vienas madingiausių viešbučių Prancūzijoje.

Kaip priversti ALL Plus eiti toliau

„Naysayers“ gali atkreipti dėmesį į tai, kad tik 19 iš daugiau nei 40 „Accor“ prekių ženklų dalyvauja „ALL Plus“. Kai kurie populiariausi bendrovės pasiūlymai, pvz., Fairmont, Raffles ir The Hoxton, nedalyvauja. Tačiau vis dar yra būdas gauti naudos iš platesnio „Accor“ tinklo.

Skirtingai nuo kitų prenumeratos modelių, tokių kaip IHG InterContinental Ambassador programa arba statuso atitikimo programos, ALL Plus nariams suteiks kvalifikacines naktis. Štai kodėl „Accor“ tai apibrėžia kaip lojalumo skatinimo priemonę. Bet koks lojalumo statusas, pasiektas naudojant „ALL Plus“, taikomas visiems „Accor“ prekių ženklams, įskaitant tuos, kurie nedalyvauja prenumeratos plane.

ALL Plus Voyageur nariai gaus 20 kvalifikuotų naktų, o ALL Plus Ibis nariai gaus 10.

Tai reiškia, kad ALL Plus kortelių turėtojai bent jau gauna ALL Silver statusą iš prenumeratos plano. ALL Silver pagrindiniai privalumai yra pirmenybinis įsiregistravimas, pasveikinimo gėrimas ir vėlyvas išsiregistravimas visame Accor tinkle.

Bet jūs galite nusipirkti ALL Plus korteles ir atrakinti ALL Gold statusą dėl 30 kvalifikuotų naktų, kurias teikia ALL Plus Voyageur ir ALL Plus Ibis. ALL Gold statusas apima visus sidabro privalumus, taip pat kambario paaukštinimą ir ankstyvą registraciją.

Nariai, esantys aukščiau VISI lojalumo pakopoje, gali panaudoti tas naktis, kad pakiltų į aukštesnę pakopą. (Visai platinai reikia 60 nakvynių, o kartu su komplekto atnaujinimu, prieiga prie viešbučio holų ir aukščiausios kokybės belaidžiu internetu.)

„Accor“ atstovas sakė TPG, kad bet koks statusas, pasiektas naudojant bet kurią „ALL Plus“ kortelę, galios iki 2024 m. pabaigos. Atminkite, kad „ALL Plus“ konkrečios nuolaidos galioja tik 12 mėnesių po to, kai iš pradžių įsigijote prenumeratos planą.

Tai verta?

Naujai sumažintos ALL Plus kortelių kainos reiškia, kad jos greičiau atsiperka ir pradeda taupyti pinigus.

Kambariai SO/Paris prasideda nuo 804 USD už naktį trijų naktų viešnagei paskutinį visą birželio savaitgalį. Su ALL Plus Voyageur kortele tai kainuoja 643 USD už naktį ir sutaupysite 483 USD per visą viešnagę – gerokai daugiau nei 175 USD už kortelės su nuolaida kainą.

Arčiau namų „Sofitel New York“ kambariai kainuoja nuo 410 USD už naktį tą patį ilgąjį savaitgalį. Tai sudaro 328 USD už naktį su „ALL Plus Voyageur“ – sutaupysite 246 USD visos viešnagės metu.

Radau nakvynes naudodamas ALL Plus Voyageur kortelę 21C muziejaus viešbučiuose visoje JAV tokiose vietose kaip Čikaga, Nešvilis, Sent Luisas ir net Bentonvilis, Arkanzasas, atsipirko vos per dvi ar tris naktis (priklausomai nuo savaitgalio). vasara.

Net jei kiekvieną naktį neapsistojate „Accor“ viešbutyje, tai gana paprastas būdas susipažinti su bendrovės lojalumo programa ir kitos kelionės metu mėgautis keliais priedais.