Skip to content
Home » „Delta“ teigia, kad tarptautiniai skrydžiai vasarai jau rezervuojami 75 proc

„Delta“ teigia, kad tarptautiniai skrydžiai vasarai jau rezervuojami 75 proc

  • by

Jei planuojate šią vasarą keliauti į užsienį, galbūt norėsite greitai užsisakyti skrydžius.

Tarptautiniai šios vasaros skrydžiai sparčiai pildosi. Pasak aviakompanijos vadovų, maždaug trys ketvirtadaliai užjūrio vietų „Delta Air Lines“ jau parduota įtemptam vasaros kelionių sezonui.

Norite daugiau naujienų su oro linijomis? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį.

„Birželio ketvirtį, palyginti su ankstesniais metais, padidiname savo tarptautinių vietų skaičių daugiau nei 20 proc., o jau turime apie 75 proc. mūsų užsakymų“, – ketvirtadienį per konferencinį pokalbį su analitikais sakė „Delta“ prezidentas Glenas Hauensteinas. „Transatlantinės kelionės metu matome didelę paklausą pagal mūsų visų laikų didžiausią vasaros tvarkaraštį.

Atlantoje įsikūręs vežėjas tikisi, kad jo bendras pajėgumas bus keliais procentiniais punktais mažesnis nei 2019 m., sakė generalinis direktorius Edas Bastianas. Tai reiškia, kad įvairiuose maršrutuose bus mažiau vietų. Nepaisant to, antrąjį ketvirtį pajėgumai išaugs 17%, palyginti su 2022 m.

Susiję: FAA turi planą šią vasarą sumažinti vėlavimą Niujorko oro uostuose – štai ką tai reiškia keliautojams

Prenumeruokite mūsų kasdienį naujienlaiškį

Didelė šio augimo dalis atsiranda dėl tarptautinių kelionių, sakė Hauensteinas, kurios pandemijos metu nukentėjo labiausiai ir ilgą laiką. Aviakompanija planuoja padidinti savo tarptautinį pajėgumą 20%, palyginti su praėjusiais metais, o vietinių keleivių skaičių padidins tik keliais procentiniais punktais, skaičiuojant „viduriniais vienaženkliais skaitmenimis“.

Didelis tarptautinių užsakymų skaičius rodo ilgėjančią užsakymų kreivę. Atsargiai dėl didelių kainų ir prastų skrydžių bei viešbučių prieinamumo praėjusią vasarą, poilsiautojai planuoja iš anksto, kad viską užrakintų. Didelė paklausa taip pat rodo didesnį vartotojų pasitikėjimą keliaujant į užsienį, nes galinio vaizdo veidrodyje mažėja pandemijos kelionių apribojimai.

„2023-ieji „Delta“ prasidėjo stipriai ir rekordiškai [numbers of] Išankstiniai užsakymai“, – sakė Bastianas. „Esame įsipareigoję teikti paslaugų lygį, kurio tikisi mūsų klientai, kai planuojame veiklą ateinantį vasaros sezoną.

Per pirmąjį ketvirtį „Delta“ patyrė didesnį nei tikėtasi 363 mln. Pakoregavus sutartį su pilotais ir kitas vienkartines išlaidas, aviakompanija būtų uždirbusi 163 mln. Pirmasis ketvirtis paprastai yra silpnas oro linijoms, kurios džiaugiasi padidėjusia paklausa pavasario, vasaros ir atostogų kelionių laikotarpiais.

Keliautojai, kurie dar neužsisakė vasaros atostogų, gali rasti vis mažiau galimybių, jei ši tendencija išliks kitose oro linijose artimiausiomis savaitėmis. Tikėtina, kad daugelis pigiausių bilietų jau užsakytos, o sumažėjęs prieinamumas gali reikšti mažiau pasirinkimų.

Vis dėlto dar yra laiko rezervuoti. Sekite TPG naujausius skrydžių ir viešbučių pasiūlymus, taip pat viską, ką reikia žinoti apie keliones šią vasarą.

Susiję skaitymai: