Skip to content
Home » Šis vienintelis „Amex“ pasiūlymas gali padengti beveik pusę jūsų „Royal Caribbean“ kruizo išlaidų

Šis vienintelis „Amex“ pasiūlymas gali padengti beveik pusę jūsų „Royal Caribbean“ kruizo išlaidų

  • by

Ar artimiausiais mėnesiais planuojate užsisakyti Royal Caribbean kruizą? Galbūt norėsite tai padaryti su American Express kortele.

Kai kurie „American Express“ kortelių turėtojai pastarosiomis dienomis pradėjo matyti pasiūlymą gauti 20 000 papildomų narystės premijų taškų, kai išleidžiama 1 000 USD ar daugiau „Royal Caribbean“ kelionei.

Tai ypač daug narystės premijų taškų. Šiuo metu TPG narystės premijos taškus vertina po 2 centus, o tai reiškia, kad 20 000 premijos taškų mūsų vertinimu būtų verta 400 USD.

Norėdami gauti daugiau kruizinių naujienų, vadovų ir patarimų, užsiprenumeruokite TPG kruizinių kelionių naujienlaiškį.

Pavyzdžiui, jei išleisite 1 000 USD „Royal Caribbean“ kruizui naudodami „American Express“ kortelę, atgausite 40% tų pinigų kaip Narystės premijos taškų.

Atminkite, kad tai yra tikslinis pasiūlymas, o tai reiškia, kad jį gaus ne kiekvienas kortelės turėtojas. Be to, norėdami jį išpirkti, turite užsiregistruoti šiame konkrečiame Amex pasiūlyme.

Kiti įspėjimai apima taisyklę, kad kortelės nariai gali užsiregistruoti tik su viena „American Express“ kortele. Be to, pasiūlymas galioja tik užsakant kruizą vienu iš šių būdų:

  • Prisijungę per RoyalCaribbean.com.
  • Per American Express Travel.
  • Skambinant 866-562-7625.
  • Per kelionių agentą, kuriame „Royal Caribbean“ rodomas kaip rekordinis prekybininkas.

Be to, rezervacijos, padarytos per internetinę svetainę, turi būti užsakomos tik JAV svetainėse.

KARIBOJI KARIBŲ JŪRA

Į 1 000 USD išlaidų ribą neįtraukiami pinigai, išleisti pirkiniams laive, elektroninėms dovanų kortelėms ir fizinėms dovanų kortelėms, įsigytoms internetu, taip pat pervedimams į Royal Caribbean laivus. Išlaidos kruizams, susijusiems su MGM Resort International Joint Vacation buriavimu ir karališkųjų vestuvių paketais, taip pat neįtraukiamos į pasiūlymą.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susijęs: pagrindinis „Royal Caribbean“ vadovas | Geriausi Royal Caribbean kruiziniai laivai

Pasiūlymas skirtas tik „Royal Caribbean“ prekės ženklui, o ne jo „Royal Caribbean Group“ giminingiems prekių ženklams „Celebrity Cruises“ ir „Silversea Cruises“.

Pasiūlymas galioja liepos 31 d.

Daugiau naujų Amex kruizų pasiūlymų

Naujoji „Royal Caribbean“ akcija yra tik vienas iš kelių su kruizais susijusių pasiūlymų, kurie pastarosiomis dienomis pasirodė „American Express“ kortelių turėtojams.

Kiti pasiūlymai, siunčiami kai kuriems „American Express“ kortelių turėtojams:

  • Išleiskite 1000 USD ar daugiau ir susigrąžinkite 250 USD iš „Norwegian Cruise Line“. Pasiūlymas galioja liepos 24 d.
  • Gaukite 5 narystės premijos taškus už kiekvieną tinkamą dolerį, išleistą upės kruizų linijoje AmaWaterways. Didžiausias leistinas taškų skaičius yra 50 000. Pasiūlymas galioja rugpjūčio 4 d.

Keletas Amex kortelių, kuriose galite gauti šiuos kruizų pasiūlymus, pavyzdžiai:

Keli TPG darbuotojai, pastarosiomis dienomis nešiojantys įvairių tipų American Express korteles, gavo vieną ar kelis iš šių pasiūlymų. Skirtingi TPG darbuotojai mato skirtingus pasiūlymų derinius.

Norėdami sužinoti, ar jums tinka vienas iš pasiūlymų, patikrinkite savo American Express kortelės sąskaitą. Jei matote vieną iš pasiūlymų, geriausia jį nedelsiant pridėti, nes jis gali išnykti. Kai kurie pasiūlymai yra kontroliuojami.

Kitas patarimas: vienu metu matoma tik 100 „Amex“ pasiūlymų. Taigi, jei turite jėgų, pridėkite pasiūlymų prie savo kortelės ir gali atsirasti naujų.

Be to, nepamirškite, kad jei jums reikia skristi į savo kruizinį uostą arba iš jo, „Amex Travel“ suteiks 5 taškus už dolerį už skrydžius, užsakytus tiesiogiai iš oro linijų (iki 500 000 USD per kalendorinius metus) ir 5 taškus už dolerių išankstinio apmokėjimo viešbučiuose, užsakytuose „Amex Travel“ su Platinum kortelė iš American Express.

Susiję: 6 Karališkųjų Karibų jūros laivų klasės, paaiškinta

Jei nesate „American Express“ kortelės savininkas, galite apsvarstyti galimybę pateikti paraišką. Platinum kortelė iš American Express siūlo 80 000 narystės premijos taškų pasveikinimo premiją, kai išleisite 6 000 USD pirkiniams per pirmuosius šešis narystės kortele mėnesius.

Taip pat galite gauti tikslinį 125 000 arba 150 000 taškų premijos pasiūlymą naudodami CardMatch įrankį (pasiūlymai gali bet kada keistis).

Jei Platinum kortelė jums netinka, perskaitykite mūsų vadovą, kaip pasirinkti geriausią jūsų stilių atitinkančią „American Express“ kortelę.

Planuojate kruizą? Pradėkite nuo šių istorijų: