Skip to content
Home » Ši koncepcija tiks ne visiems: „Virgin Hotels Chicago“.

Ši koncepcija tiks ne visiems: „Virgin Hotels Chicago“.

  • by

Sero Richardo Bransono Mergelių imperija ir toliau plečia sparnus visame pasaulyje. Didžiosios Britanijos milijardierius yra gerai žinomas dėl to, kad suplėšė taisyklių knygą ir stumia voką su aviacijos ir kruiziniais laivais, o jo prekės ženklas „Virgin Hotels“ lėtai, bet užtikrintai atidaro būstus JAV ir JK.

1928 m. pastatytą Old Dearborn banko pastatą North Wabash Avenue Čikagoje, Ilinojaus valstijoje, 2011 m. įsigijo „Virgin Group“. Viešbutis galiausiai debiutavo 2015 m., kai dėl pastato orientyro statuso vėlavo atnaujinimas.

Kaip modernus ir netradicinis Virgin požiūris į svetingumą dera su ikonišku šimtmečio senumo pastatu?

Štai ką reikia žinoti apie „Virgin Hotels Chicago“.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Momentinė nuotrauka

Miesto širdyje įsikūrusiame viešbutyje „Virgin Hotels Chicago“ svetingumą imamasi nerūpestingesnio, kasdieniškesnio požiūrio, daugiausia dėmesio skiriant jaunatviškoms linksmybėms ir britiško įžūlumo atspalviui. Kambarių kainos yra mažesnės nei netoliese esančios prabangios apgyvendinimo įstaigos, tačiau svečiams gali atrodyti, kad neformalumas, kuris gali atitikti aptarnavimo standartus ir maisto kokybę, yra pernelyg sunkus.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Kas jums patiks „Virgin Hotels Chicago“.

Linksmas „Virgin“ stilius yra akivaizdus visoje nuosavybėje ir yra alternatyva slapukams skirtiems įmonių apgyvendinimo pasiūlymams. Galite jaustis taip, lyg apsistotumėte su šauniu draugu, o ne tinkliniame viešbutyje.

Vieta, kuri yra arti visko

Gyvybingoje miesto centro „Loop“ zonoje esantis turtas yra lengvai pasiekiamas pėsčiomis nuo kai kurių populiariausių Čikagos lankytinų vietų, įskaitant Didžiąją mylią ir Tūkstantmečio parką su ikonine Debesų vartų skulptūra (meilingai žinoma kaip „The Bean“). Vos už kelių kvartalų esantis Čikagos teatras yra idealus „Instagram“ fonas jūsų atostogų nuotraukoms.

Čikagos traukiniai („L”) važiuoja tiesiai šalia viešbučio, kai keliaujate ne pėsčiomis. Brown, Green, Orange, Pink ir Purple linijos sustoja tiesiai priešais viešbutį.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Kambariai, kuriuose jaučiasi kaip namuose, su linksmais varpeliais ir švilpukais

„Virgin Hotels“ savo svečių kambarius vadina „Chambers“, kuriuose yra 250 kambarių, kurių plotas yra nuo 350 kvadratinių pėdų (šiuo pašto kode) ir jaustis jaukiai, tačiau prabangiai su baldais, tokiais kaip odiniai foteliai ir auksiniai šoniniai staleliai.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Erdviame, erdviame miegamajame prie lovos pagrindo yra nauja nuotolinio darbo galimybė, leidžianti svečiams sėdėti apatiniame lovos kampe, atsisukti į lovos galvutę, kai dirba nešiojamuoju kompiuteriu – chiropraktiko košmaras. Tai įdomi idėja, bet ne itin praktiška ar patogi ilgesniam laikui.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Vonios kambarys, sandėliavimo ir tualeto erdvės yra sujungtos į vieną patalpą „Persirengimo kambarys“, kurioje yra daug vietos išpakuoti ir išsitiesti.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Patogi makiažo kėdė tarp dvigubos praustuvo puikiai tiks ruošiantis nakčiai mieste. Galite paruošti savo džiaugsmingų skudurų podiumą naudodami pateiktus pūkuotus chalatus. Didžiuliame duše su lietaus dušo galvute ir rankiniu įtaisu taip pat yra plytelėmis išklotas suoliukas pavargusioms kojoms ir „Red Flower“ tualeto reikmenys, tinkantys retkarčiais prie raudonos plytelės – nuolatinis subtilus „Virgin“ prekės ženklo priminimas.

Daugeliu atžvilgių „Virgin’s Chambers“ jaučiasi labiau kaip kruopščiai suplanuotas ir gerai įrengtas miesto butas, o ne viešbučio kambarys.

„Smeg“ mini šaldytuve (žinoma, ryškiai raudoname) yra mini barų mėgstamiausių prekių stebėtinai priimtinomis kainomis, įskaitant 6 USD už didelę „First Pils“ lagerio skardinę, 3 USD už pyragą ir tik 2,50 USD už butelį kokakolos – pigu, palyginti su daugeliu didžiųjų miestų mini barų. skardinė riešutų gali lengvai kainuoti iki 15 USD.

Nors prie apvalių stalų dirbti nėra pats praktiškiausias, kreminės spalvos odinė kėdė Bel & Bel Vespa aukšta nugara yra smagus bruožas suptis šioje jau šviesioje ir žaismingoje erdvėje.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Kaprizas tęsiasi koridoriuose su statulomis, kurios neturi prasmės, bet kelia šypseną svečių veiduose tarp Mergelės raudonumo purslų.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Įperkamas paskutinės minutės komplekto atnaujinimas

Pagrindiniai „Virgin Hotels Chicago“ kambariai prasideda nuo pagrįstų 198 USD už naktį ne sezono metu iki mažiau pagrįstų 436 USD už piko vasaros pasimatymus.

Nors apartamentai kainuoja apie 100–120 USD už naktį pigiausiuose „Chambers“, svečiai turėtų žiūrėti savo pašto dėžutę likus kelioms dienoms iki išvykimo, kai „Virgin“ siūlo apartamentų atnaujinimo pasiūlymus el. paštu už labai mažesnes kainas.

VIRGIN VIEŠBUČIAI

Vos už 20 USD už naktį papildomai gausite daug daugiau naudingos erdvės – 150 kvadratinių pėdų svetainė su didžiule pufa ir plokščiaekraniu LG išmaniuoju televizoriumi yra puikus pasiūlymas su 83 % nuolaida.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Viskas apie vakarienę su panele Ricky

Pirmame aukšte esantis pagrindinis viešbučio restoranas „Miss Ricky’s“ dirba nuo ryto iki vakaro ir siūlo išskirtinę svetingumo patirtį.

Darbuotojai yra nepaprastai nusiteikę ir entuziastingi, priimdami miglotų akių svečius, pradedančius savo dieną. Be kavos be dugno, tikėkitės ir meksikiečių mėgstamų patiekalų, tokių kaip čilakilai, gausiai miesto ispanų tautybės gyventojų pamėgimas ir omletai su žolelėmis pusryčių bulvėmis.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Kambarių tarnyba taip pat teikiama iš Miss Ricky’s. Nors pusryčių sumuštinis yra keistas pikantiškų įdarų derinys saldžiame raguolyje, patiektame su braškėmis ir vynuogėmis, jis yra sotus, o plokščia balta kava yra tobulai pagaminta.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Vakare „Miss Ricky’s“ nuotaika yra formalesnė – italų ir ispanų įkvėptas meniu yra elegantiška vytinta Atlanto lašiša ir juodosios menkės ceviche (20 USD) užkandžiui ir prabangūs omarų špinatų ravioliai šampano grietinėlės padaže (29 USD). ) užkandžiui.

Virgin atliko puikų darbą su šia erdve, todėl čia dirbantys darbuotojai turi būti pagirti.

Kodėl jums nepatinka „Virgin Hotels Chicago“.

Alternatyvus Virgin požiūris į svetingumą tiks ne visiems. Kai kurie darbuotojai pernelyg atsipalaiduoja, kai verslo svečių grupes glumina profesionalumo trūkumas ir požiūris „gali padaryti“.

Galvą laužanti lojalumo programa

Vietoj to, kad būtų akivaizdus „Virgin Atlantic“ Flying Club programos uždarbio ir degimo partneris, „Virgin Hotels“ turi savo lojalumo programą „In The Know“, kuri erzina kambario atnaujinimus, sveikinimo dovanas ir kvietimus į specialius renginius. Net jei svečiai kruopščiai užpildys visus savo asmeninius pageidavimus, mažai tikėtina, kad iš tikrųjų bus gauta apčiuopiamos naudos, ir atrodo, kad visa tai toli gražu nėra naudinga.

Pažadėti 2 000 „Virgin Points“ už tiesioginį užsakymą ir prisiregistravimą „In The Know“ taip pat gali niekada nepasiekti, ir net jei jie atvyks, svečiai vis tiek negalės išpirkti „Virgin Points“ už „Virgin Hotels“.

Ši atskira neaiški „lojalumo programa“ atrodo be reikalo sudėtinga ir gali sukelti nusivylimą, palyginti su „Virgin Points“, o tai gali būti didžiulė vertybė.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Stogų nusivylimai

17 aukšte esanti Cerise mėgaujasi kvapą gniaužiančiais vaizdais į Čikagos centrą.

Deja, svečiai gali manyti, kad vaizdas yra vienintelė priežastis apsilankyti.

Firminis kokteilis „Lil Smokey“ su „Conejos mezcal“ (17 USD) turėjo per daug saldumo ir mažai dūmų, o pristatyme taip pat nebuvo ką rašyti.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Dar blogiau buvo maistas. Iš pažiūros paprastas prašymas pašalinti glitimą iš karamelizuotų Briuselio kopūstų ir apanglėjusių brokolinių, todėl abu patiekalai netenka jokio skonio ir prieskonių, o po to verdami be jokio paaiškinimo. Nei vienas, nei kitas nebuvo malonus.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Kiaulienos carnitas tacos buvo riebūs ir sunkūs, ant grotelių keptas aštuonkojis buvo skanus, bet mažas, o bulvytės buvo patiekiamos drungnos su padažais kamuoliukų stiliaus plastikiniuose kubiluose.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

„Cerise“ maistas, kokteiliai ir aptarnavimas gali būti paaukštinti, kad atitiktų nuostabų vaizdą.

Potencialūs svečiai turėtų atkreipti dėmesį, kad pavyzdinė vietoje esanti maisto ir gėrimų vieta „The Commons Club“ yra uždaryta ir, regis, nuolatinė pandemijos auka. Laimei, ši didžiulė erdvė buvo paversta bendra darbo zona, kuri yra rami, civilizuota ir puikiai tinka darbui už svečių kambarių.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Ar tu dirbi cia?

Prabangiai apsirengę registratūros darbuotojai šiltai priima kiekvieną svečią atvykus.

BENAS SMITSonas / TAŠKŲ VAIKINAS

Tačiau išėjus iš registratūros, aptarnavimas labai skiriasi. Beveik kiekvienas darbuotojas…