Skip to content
Home » Kaip sutaupyti pinigų išsinuomojus „Disney Vacation Club“ taškus

Kaip sutaupyti pinigų išsinuomojus „Disney Vacation Club“ taškus

  • by

Redaktoriaus pastaba: Šis įrašas buvo atnaujintas su naujausia informacija.

Turite daugybę pasirinkimų, kai reikia rasti geriausią viešbutį „Disney World“.

Tie, kurie ieško „Disney World“ privilegijų ir pagrįstų kainų pusiausvyros, gali kreiptis į „Disney“ vertės ir vidutinio kurorto kategorijas. Lankytojai, ieškantys didžiausio patogumo, gali mėgautis su vienu bėgiu sujungtame prabangiame kurorte, pavyzdžiui, „Disney’s Grand Floridian Resort & Spa“, „Disney’s Contemporary Resort“ ar „Disney’s Polynesian Village Resort“.

Šeimoms, norinčioms išlaikyti ribotą biudžetą, taip pat yra keli ne Disney, ne nuosavybėje esantys viešbučiai, įskaitant variantus, kuriuose galite išpirkti viešbučio taškus, ir naująjį Drury Plaza Hotel Orlando – Disney Springs rajoną. Netgi galite apsigyventi „Disney“ nuosavybėje, jei vis tiek norite, kad „Disney“ magija savo būste nepažeistų banko.

Tačiau yra dar vienas ekonomiškai efektyvus būdas rezervuoti „Disney“ būstą: per „Disney Vacation Club“ (DVC). Nuo taškų nuomos proceso iki privalumų, kuriuos gausite tai atlikę, čia yra viskas, ką reikia žinoti apie DVC taškų naudojimą kitoms „Disney“ atostogoms.

Susiję: Geriausi „Disney World“ viešbučiai jūsų kitai stebuklingai viešnagei

„Disney Vacation Club“ pagrindai

Net jei mažai žinote apie „Disney Vacation Club“, galbūt bent jau matėte DVC kioskus, išbarstytus parkuose per ankstesnes Walt Disney World atostogas. „Disney Vacation Club“ gyvuoja nuo dešimtojo dešimtmečio pradžios ir yra Mickey pakaitinio naudojimosi bendra nuosavybe versija.

Už nustatytą taškų skaičių galite įsigyti DVC narystę, kuri galioja net 50 metų. DVC narystė paprastai susideda iš tam tikro skaičiaus taškų, kuriuos galima panaudoti užsisakant DVC nuosavybę sau (ar kitiems) kasmet sutarties galiojimo laikotarpiu.

Nors yra tam tikras lankstumas, perkeliant taškus arba pasiskolinant taškus iš būsimų metų, paprastai Disney Vacation Club nariai turi panaudoti arba prarasti savo taškus kiekvienais metais. Tačiau nariai, kurie neplanuoja naudoti visų jiems skirtų taškų, gali juos išnuomoti kitiems poilsiautojams. Nepriklausomai nuo to, kas galiausiai naudoja taškus, savininkas kasmet bus skolingas už juos, todėl tikrai yra paskata užtikrinti, kad jie nenueitų veltui.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Pasinaudokite išsinuomotais DVC taškais, kad apsistotumėte Bay Lake bokšte, esančiame „Disney’s Contemporary Resort“, šalia Magic Kingdom. VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Susiję: Kiek kainuoja atostogos „Walt Disney World“?

Kodėl galbūt norėsite išsinuomoti „Disney Vacation Club“ taškus

Jūs neturite turėti taškų, kad pasiektumėte DVC lygtį. Tiesą sakant, „Disney Vacation Club“ taškų nuoma prilygsta mijono filė valgymui, kai sumokėjote už sumuštinį su kepsniu. Nors patirtis skiriasi priklausomai nuo kelių veiksnių, paprastai galite išsinuomoti DVC taškus, kad apsistotumėte prabangiame Disnėjaus kurorte už maždaug tokią pačią kainą, kaip ir užsakydami vidutinį Disnėjaus kurortą.

Užsakymo nuoroda: išsinuomokite DVC taškus per TPG partnerį David’s Vacation Club Rentals

Kai užsisakote „Disney Vacation Club“ kambarį, kuris paprastai vadinamas studija arba vila, paprastai galėsite mėgautis daugiau vietos ir patogumais, tokiais kaip virtuvė ir skalbimo mašinos. Taip pat gausite įprastų privilegijų apsistodami tikrame Disnėjaus kurorte (pvz., 30 minučių ankstyvas įėjimas į parkus ir galimybė įsigyti atskirų žaibo juostų 7 val. ryto, be kitų privalumų), nes yra tikrame Disnėjaus kurorte.

Be to, daugelis Disney Vacation Club objektų, įskaitant vienabėgius kurortus Bay Lake Tower, Polinezijos kaimą ir Grand Floridian, yra idealioje vietoje norint aplankyti parkus. Jei pirmenybę teikiate „Epcot“ ir „Hollywood Studios“, apsvarstykite DVC kambarius „Disney’s BoardWalk Inn“ ir „Disney’s Beach Club Resort“. Jei norite išbandyti šį kurorto susisiekimo būdą, netgi galite pasirinkti „Disney’s Skyliner“ susietą „Riviera Resort“.

Grynųjų pinigų įkainiai už standartinius kambarius šiuose kurortuose dažnai svyruoja nuo 500 iki 700 USD už naktį. Tačiau naudojant DVC taškus galite labai sumažinti išlaidas, nes užsakymai galimi nuo 10 iki 16 taškų už naktį. Taigi, jei nuomojatės DVC taškus už 20 USD už tašką, galite panaudoti taškus rezervuoti kambarį viename iš aukščiau paminėtų „Deluxe Disney“ kurortų vos už 200 USD už naktį.

Kiek galite sutaupyti išsinuomoję „Disney Vacation Club“ taškus?

Sukūrėme „Disney Vacation Club“ taškų nuomos pagrindus. Dabar atėjo laikas apsvarstyti keletą realaus pasaulio pavyzdžių, kad pamatytumėte, kiek pinigų galite sutaupyti apsistodami trims naktims.

Toliau pateiktiems skaičiavimams naudojome 23 USD už tašką, kai nuomojamės iš David’s Vacation Club Rentals ilgiau nei septyniems mėnesiams, nes būtent tada pasiekiamumas yra geriausias, nes „Disney“ riboja, kas gali užsisakyti konkretų kurortą su taškais, o tiems, kuriems priklauso taškai. tame kurorte. Peržiūrėjus datas per septynis mėnesius nuo apsilankymo, pasiekiamumas pradeda mažėti, nes DVC savininkai gali pradėti naudoti savo taškus kituose kurortuose, išskyrus tą, kuriame jie turi. Dėl šios priežasties David’s Vacation Club Rentals kainos per septynis mėnesius yra šiek tiek mažesnės, vidutiniškai apie 21 USD už tašką.

Svarstydami taškų nuomą iš atskirų savininkų, naudojome 20 USD už nuomojamą tašką. Tačiau žinokite, kad ši kaina gali labai skirtis.

Nuo to laiko, kai buvo parašytas pasakojimas, šis pasiekiamumas buvo prieinamas ir jį galima užsisakyti.

Datos: 2023 m. lapkričio 26-29 d Disnėjaus Polinezijos kaimo kurortas „Disney“ gyvūnų karalystės vilos – „Jambo House“. „Disney’s Grand Floridian Resort & Spa“.
Studijos kambarys per „Disney“. 2 403 USD. 2 335,50 USD. 2754 USD.
DVC studija aukščiausiomis kainomis, kai nuomojatės nuo septynių iki 11 mėnesių per David’s Vacation Club Rentals. 1518 USD (66 taškai). 1311 USD (57 taškai). 1794 USD (78 taškai).

Pastaba: šiomis paieškos datomis standartinė studija šiuo metu nepasiekiama per DVC, tačiau ji būtų kainavusi 1 518 USD (66 taškai).

DVC studija vidutinėmis kainomis nuomojantis per individualų savininką. 1320 USD (66 taškai). 1140 USD (57 taškai). 1560 USD (78 taškai).

Pastaba: šiomis paieškos datomis standartinė studija šiuo metu nepasiekiama per DVC, tačiau ji būtų kainavusi 1 320 USD (66 taškai).

Kaip matote, nors santaupos skiriasi, mūsų pavyzdžiuose labai realu sutaupyti apie 40% nuo mokamų „Disney“ tarifų, kai nuomojatės DVC taškus, net ir mokant didelės paslaugos įkainius.

Taip pat atkreipkite dėmesį į esamus rezervavimo sąrašus, nes taip galite sutaupyti daugiau. Pavyzdžiui, Davido svetainės skiltyje „DVC svečiai“ matėme rezervacijas vos už 15 USD už tašką. Juos rasite išskleidžiamojo meniu parinktyje „Dedikuotos nuomos rezervacijos“.

DVCRENTALS.COM

Susiję: 10 būdų, kaip sutaupyti pinigų kelionei į Disney World

Kaip išsinuomoti „Disney Vacation Club“ taškus

Dabar, kai pamatėte, kiek daug galima sutaupyti, net apsistoję tris naktis, jums gali kilti klausimas, kaip iš tikrųjų išsinuomoti „Disney Vacation Club“ taškus.

Kai patikrinsite DVC prieinamumą – tai galite padaryti prisijungę prie „Disney Vacation Club“ nario paskyros arba kalbėdami tiesiogiai su DVC – ir susipažinę su DVC taškų diagramomis, procesas yra gana paprastas, nors jis skirsis priklausomai nuo to, ar naudojate. profesionalią paslaugą, pvz., David’s Vacation Club Rentals arba išsinuomoti tiesiai iš DVC savininko.

„Disney Vacation Club“ taškų nuoma iš paslaugos

Kaip minėta, DVC taškus galite išsinuomoti iš David’s Vacation Club Rentals ar kitos profesionalios tarnybos.

Norėdami užsisakyti DVC nuomą David’s Vacation Club, paspauskite mygtuką „Rezervuoti dabar“ ir pradėkite pildyti norimas kelionės datas, kurortą ir kambario tipą. Galite pasirinkti keletą kurortų, kuriuos svarstytumėte priimti, arba tik vieną kurortą, jei ketinate apsistoti tam tikroje apgyvendinimo įstaigoje. Prieš atlikdami šį veiksmą naudokite svetainę, kurioje rodomas DVC prieinamumas, pvz., šią svetainę, kad įsitikintumėte, jog pageidaujamoje (-iuose) kurorte (-iuose) yra laisvos vietos, prieš pradėdami nuomos užsakymo procesą.

Pateikę pagrindinius dalykus, turėsite sumokėti 105 USD užstatą, kuris bus skirtas jūsų nuomos kainai, jei jis bus užtikrintas. Tai pradės paiešką. Būtinai naudokite kredito kortelę, kuri neapmokestina užsienio operacijų mokesčių, nes ši paslauga teikiama Kanadoje.

Jei jūsų ieškomas kurortas ir kambario tipas yra laisvi, jūsų bus paprašyta sumokėti už nuomą atėmus 105 USD užstatą. Jei laisvų vietų nėra, gausite alternatyvias parinktis arba grąžinsite įmoką.

Darant prielaidą, kad viskas klostysis gerai ir jūs užsitikrinote bei visiškai sumokėjote už…