Skip to content
Home » Jennifer Lopez neatvyko į savo kruizą, bet aš – ir sakyčiau, ji praleido

Jennifer Lopez neatvyko į savo kruizą, bet aš – ir sakyčiau, ji praleido

  • by

„Aš beveik atšaukiau tai, kad galėčiau dirbti”, – sakė Jennifer Lopez pirmojo „Limitless Voyage” teminio kruizo panelė. Ji kalbėjo apie darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą grupei moterų, taip trokštančių būti kartu, kad jos išlipo iš lovos į klausimų ir atsakymų sesiją 9 val. ryto po įspūdingo vakarėlio, kuriame visas laivas buvo pasipuošęs, gėrė ir šoko iki vėlumos.

Ar žinote, kas atšaukė pasirodymą kruizo pradžioje, kad ji galėtų dirbti? JLo.

JLo taip pat neplaukė į kelionę, nors tai niekada nebuvo plano dalis.

Ironiška, tikrai. „Virgin Voyages“, plaukiojantis kruiziniu laivu „Scarlet Lady“, kurį organizavo Lopez’s Limitless Labs organizacija, buvo siekiama suteikti moterims galimybę išnaudoti visą savo profesinių siekių potencialą, kartu subalansuojant asmeninį augimą ir rūpinimąsi savimi. Keliolikos niekšiškų verslininkių grupė iš savo įtempto gyvenimo skyrė laiko bendrauti ir linksmintis su 200 veržlių moterų, norinčių pakelti savo karjerą ir socialinį poveikį į kitą lygį – visa tai mėgaudamasis roko žvaigždžių lygiu be jokių apribojimų. , tik suaugusiems skirtas kruizinis laivas.

Laiko stokojančios generalinės direktorės, pinigų stokojančios pradedančios verslininkės ir aš praleidome penkias dienas siekdami realybės, įkvėpimo, tiesos, mankštindamiesi, dėstydamiesi, ieškodami zeno akimirkų, šokdami merengę Dominikos Respublikoje, šokinėdami į krioklius, prikimšdami veidus, paskrudę mūsų sėkmę ir purtydami batus gerokai anksčiau nei laikas miegoti.

Scarlet Lady, mūsų savaitės plūduriuojantys namai, buvo ideali žaidimų aikštelė, baterija, kuri išlaikė energijos įkrovimą per drag diva pasirodymus, pižamų vakarėlius ir visas picas, kurias galėjome valgyti. Tai užtikrino, kad visos „woo-woo“ akimirkos ir gydomojo garso vonios, kurios buvo pateiktos su „Limited Voyage“ programavimu, būtų subalansuotos su nepagarbia nuotaika, kupina seksualinių užuominų ir F-bombų.

Norėdami gauti kruizinių naujienų, apžvalgų ir patarimų, užsiprenumeruokite TPG kruizinių kelionių naujienlaiškį.

Visi „Limitless Voyagers“ suteikė vienas kitam erdvės mėgautis saule, smėliu ir jūra atokiau nuo savo pašto dėžutės bei daugybės „Zoom“ susitikimų ir konferencinių skambučių.

Kalbant apie Jennifer, „Virgin Voyages“ vyriausiąją pramogų ir gyvenimo būdo pareigūnę? Ji pasirinko kasdienybę, o ne galimybę pasinerti, žaisti ir susipažinti su nuostabiomis moterimis.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

JLo galbūt nepasirodė, bet aš pasirodžiau. Štai ko ji pasigedo.

Epas aktorius

Limitless Voyage panelės sesija apie Scarlet Lady. ERICA SILVERSTEIN / TAŠKŲ VAIKINAS

Būdama OG Fly Girl, Jennifer Lopez būtų mėgusi „Limitless“ damų bičiulystę ir entuziazmą, kurios iki to laiko, kai laivas išplaukė po visapusio dronų pasirodymo virš Majamio kranto, susiliejo kaip seserys.

Grupę sudarė 50 Latina verslininkų, kuriems kruizą padovanojo Jennifer Lopez ir „Virgin Voyages“, bendradarbiaudamos su „Grameen America“, mikrofinansų organizacija, padedančia mažoms moterims priklausančioms įmonėms nepakankamai aptarnaujamose bendruomenėse. Jie buvo pati entuziastingiausia grupė, kiekviename renginyje sėdi pirmoje eilėje ir spinduliavo energija. Papildomi dalyviai atstovavo įvairioms etninėms grupėms ir amžiaus grupėms; net keli vyrai išdrįso dalyvauti seansuose. Benas galėjo ateiti.

Jei Jennifer turėtų kokių nors abejonių dėl to, kas valdo pasaulį (žinau, ne jos daina), ji to neduotų po to, kai susitiko su keliolika moterų vadovių, verslininkių ir verslininkių, kurios kasdien dalyvavo klausimų ir atsakymų grupės sesijose ir vadinamuosiuose pokalbiuose prie ugnies. Viena pranešėja pakomentavo, kad niekada nebuvo patyrusi tiek daug pasiekusių moterų tame pačiame kambaryje vienu metu. Tarp jų buvo Stacy London (serialo „What Not To Wear“ žvaigždė, dabar „State of Menopause“ generalinė direktorė), Katie Ann Echevarria Rosen Kitchens (bendradarbis „FabFitFun“ įkūrėja) ir Carrie Byalick (Stepheno Colberto prodiuserinės įmonės prezidentė).

Ši „C-suite“ grupė tikrai buvo „Virgin“ stiliaus „Rockstar Suite“.

Tačiau šios roko žvaigždės nebuvo nuošalios, atsiribodamos nuo ambicingų moterų, kurios atėjo pasimokyti iš savo sėkmės istorijų. Jie įsitraukė į nuoširdų pokalbį, pozavo asmenukėms ir prisijungė prie Limitless ladies vakarienės. Po velnių, Stacy London prisijungė prie mūsų treniruočių pamokoje ir prieškambaryje dalyvavo audringuose po pamokų šūksniuose ir skandavimuose.

Kitaip tariant, šie užimti profesionalai pasirodė visais atžvilgiais, o tai, kaip aš atradau, yra „Virgin Voyages“ atmosfera. Žmonės pasirodo visa jėga.

Kai Virgin sako, kad apsirenkite raudonai ir švęskite Raudonajame kambaryje – įvairiapusėje laivo pasirodymų erdvėje, didžiuliame teatre gausu raudonai apsirengusių linksmybių. Kai grupė Latina Gen Zers rengia pasirodymą laivo naktiniame klube, šokių aikštelėje pilna svečių ir juos džiuginančių šokėjų bei dainininkų. Kai korėjiečių kepsnių restorano „Gunbae“ serveris paklaus, ar norite žaisti gėrimo žaidimą, jūs sakote „po velnių, taip! ir paimk soju kadrą.

Manau, kad Jennifer tai būtų patikusi.

Susiję: 11 dalykų, kuriuos mėgau „Virgin Voyages“, ir 6 dalykų, kurių nekenčiau

Teisybės dėlei, kaip minėta aukščiau, Lopezas niekada neketino plaukti su mumis. Ji ketino pasirodyti renginyje prieš kruizą. Nebuvo aišku, ar ji koncertuos, ar pasakys nuoširdų pokalbį, bet jos nebuvimas buvo pakankamai svarbus, kad „Virgin Voyages“ kiekvienai kajutei skyrė 100 USD pinigų, kad atsiprašytų svečių, kurie galbūt užsisakė kelionę norėdami ją pamatyti.

Tačiau buvo aišku, kad „Virgin Voyages“ kruizas apskritai, o ypač „Limitless Voyage“ – tai pasirodymas, susijungimas ir jūsų mintys susprogdinimas taip, kaip nesitikėjote. Tikiuosi, kad JLo pajus įkvėpimą prisijungti prie nuostabių moterų kitame teminiame kruize, nes ji gali būti nustebinta, kokia jai tai naudinga.

Drąsos šūvis

Diva ant Scarlet Lady. ERICA SILVERSTEIN / TAŠKŲ VAIKINAS

„Virgin Voyages“ kruizas – tai ne tik pasirodymas; tai taip pat yra rizika ir išėjimas iš komforto zonos.

Tai ne tavo močiutės kruizas. Įgulos nariai gali būti tatuiruoti, auskarai arba lyties skysčiai – tai nėra taip matoma kitose linijose. Laivo Diva, drag queen vardu Carlosas, pakvies jus ant scenos ir paprašys laikyti jo kamuoliukus, o jūs užsisakysite skanėstų „Lick Me Til Ice Cream“ prieš arba po to, kai išdrįsite pasidaryti pirmąją tatuiruotę ant laivo ar diržo. karaoke dainos socialiniame klube.

„The Limitless Voyage“ per atostogas išnaudojo šį bebaimį ir neribotą gyvenimo būdą ir pritaikė jį kasdieniame darbe ir santykiuose. Diskusijos dalyviai diskutavo apie rizikos meną ir kaip susidoroti su apsimetėlio sindromu. Jie ragino mus ne tik pasakyti savo tiesas, bet ir išnagrinėti istoriją, kurią pasakojame sau apie tai, kas turėtume būti, ir suteikti vietos gyvenimui ir darbui, kurį norime gyventi. (Ir jei jums tai per daug skaudu, galite nueiti į 16 denį ir susidaužyti bokso maišą arba nueiti į Draft Haus ir padaryti šūvius, kad jį nukratytumėte.)

Dabar suprantu, kad Jennifer Lopez galbūt nesijautė priversta sėdėti ir klausytis sėkmingų moterų kalbų, nes ji greičiausiai turtingesnė ir sėkmingesnė nei neįtikėtinos moterys, kalbančios jos teminiame kruize.

Bet JLo, ar jūs kada nors dalyvavote tokioje treniruotėje kaip „The Class“, kuriai vadovavo jos generalinė direktorė Natalie Kuhn, kuri spinduliuoja gerumu ir entuziazmu, kaip niekas, su kuriuo jūs niekada nebuvote susitikę? 8 val., bedievišką valandą vakarėlių laive, ji vedė sausakimšą HIIT pamoką, kuri mus įkvėpė energingi judesiai ir dar didesnės energijos muzika, tada paprašė sustoti, padėti rankas ant širdies ir pagalvoti, kokia tiesa. mes norėjome apkabinti ir kokių istorijų norėjome atsisakyti, kai šmirinėjome, burbuliavome ir prakaitavome į geresnę savęs versiją.

„Jūsų gyvenimo kokybė per daug svarbi, kad ją paliktų atsitiktinumui“, – sušuko ji, kai pajutau, kaip ašarojau ir prisiekiu su kiekvienu šuoliu ir kiekvienu pritūpimu atsisakyti bet kokio toksiško nesaugumo šokių aikštelėje.

Taip, mes dirbame ant grindų, JLo. Rizikavome ant grindų, kruizo ir pakrantės ekskursijose, kur šokinėjome nuo krioklių. Tai skamba kaip tavo reikalas.

Detoksikacija ir retoksas

Gydomojo garso vonios pamoka Scarlet Lady. ERICA SILVERSTEIN / TAŠKŲ VAIKINAS

Taip pat galiu tik įsivaizduoti, kad tokiai užimtai profesionalei, kaip Jennifer, su savo grožio verslu, vaidinimu ir labdara bei koncertais sunku rasti pusiausvyrą. Ar ji eina-ei-eina ir pamiršta skirti laiko savęs priežiūrai, daryti tai, ką nori, o ne tai, ką jai liepia gerbėjai, verslo partneriai ir publicistas?

„Limitless Voyage“ metu pusiausvyra buvo pagrindinis komponentas tiek mūsų diskusijose, tiek kasdieniame tvarkaraštyje. Svarstėme, kaip skirti laiko savęs priežiūrai, siekiant savo profesinių tikslų – be tos jogos pamokos ar…