Skip to content
Home » Geriausios kredito kortelių strategijos poroms

Geriausios kredito kortelių strategijos poroms

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.

Kai keliaujate kaip pora, paprasta matematika rodo, kad jums reikės daugiau taškų ir mylių nei keliaujant atskirai. Galų gale, net jei apgyvendinimo išlaidos yra tokios pačios, jums vis tiek reikės dvigubai daugiau oro linijų mylių, kad ten patektumėte. Laimei, poros turi du kartus galimybę užsidirbti atlygio iš kelionių kredito kortelių.

Tačiau jums gali kilti klausimų, kaip valdyti ir maksimaliai padidinti kredito kortelių naudojimą kaip porą. Šiandien aš aptarsiu keletą kredito kortelių strategijų, kurias jūs ir jūsų partneris galite naudoti norėdami padidinti savo kreditą ir dviejų žaidėjų santykius.

Kaip kredito kortelės veikia poroms

Sprendžiant, ar patvirtinti jums kortelę, kredito kortelių išdavėjai nesirūpina, ar esate vedęs. Tiksliau, kol esate suaugęs, galite kreiptis dėl kredito kortelės, neatsižvelgiant į tai, ar jūsų sutuoktinis ar partneris turi tą pačią kortelę. Ir jums bus patvirtinta arba atsisakyta išduoti kortelę remiantis tavo kredito balas ir istorija, nepriklausomai nuo jūsų partnerio kredito balo ir istorijos.

Susiję: Kaip nemokamai patikrinti savo kredito balą

Tačiau kreipdamiesi dėl naujos kortelės galite įtraukti visas namų ūkio pajamas, prie kurių turite prieigą. Taigi, jei jūs ir jūsų partneris kartu tvarkote savo finansus, galbūt galėsite įtraukti jų pajamas į savo kredito kortelės paraišką.

Pirminių sąskaitų turėtojai gali padaryti savo partnerį (ar bet kurį kitą) įgaliotą paskyros naudotoją. Įgalioti naudotojai gali pirkti paskyroje, bet paprastai negali visiškai valdyti paskyros, atlikti paskyros pakeitimų ar išpirkti premijų. Tačiau, atsižvelgiant į jūsų kortelės pranašumus, jie gali mėgautis tam tikromis privilegijomis.

Norint išsiaiškinti, kaip maksimaliai išnaudoti kreditines korteles poroje, reikia šiek tiek planuoti. PORTRA / GETTY IMAGES

Jei vienas asmuo iš poros turi aukštesnį kredito balą nei kitas, asmuo, turintis aukštesnį kredito balą, gali turėti daugiau sėkmės kreipiantis dėl naujų kortelių. Todėl asmuo, turintis aukštesnį kredito balą, gali norėti pateikti paraišką dėl kortelių ir pridėti asmenį, kurio kredito balas yra mažesnis, prie paskyros kaip įgaliotą naudotoją. Tai gali padidinti įgaliotojo vartotojo kredito balą.

Tačiau norėsite pridėti savo partnerį kaip įgaliotąjį naudotoją tik tuo atveju, jei pasitikėsite, kad jis atsakingai naudos kreditą. Galų gale, įgalioti vartotojai nėra atsakingi už grąžinimą. Taigi jūs būsite ant kabliuko dėl įgaliotų jūsų paskyros naudotojų atliekamų mokesčių. Taip pat gali būti, kad turėdami įgaliotą vartotojo kortelę turėsite laikinų problemų, susijusių su Chase’o 5/24 taisyklėmis (taikoma, kiek paskyrų atidarėte per pastaruosius dvejus metus), tačiau tai gali būti išspręsta paskambinus persvarstymui.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susiję: didžiausią vertę turinčios kredito kortelės įgaliotiems vartotojams

Geriausios kredito kortelių strategijos poroms, siekiant maksimaliai padidinti atlygį

Maksimalus atlygio padidinimas kiekvienai porai atrodys skirtingai. Juk kiekviena pora turi savo kelionės tikslus, kredito balus ir finansų valdymo strategijas. Tai yra keletas dažniausiai porų užduodamų klausimų apie kredito kortelės atlygio padidinimą:

Ar kiekvienas turėtume užsiregistruoti dėl tos pačios kortelės?

Norėdami atsakyti į šį klausimą, apsvarstykite šiuos aspektus:

  • Savo finansus tvarkote kartu ar atskirai? Poros, kurios savo finansus tvarko atskirai, paprastai norės atskirų kredito kortelių sąskaitų. Tačiau net jei savo finansus tvarkote atskirai, gali prireikti vienos ar dviejų bendrų kredito kortelių sąskaitų bendroms išlaidoms padengti. Be to, net jei savo finansus paprastai tvarkote kartu, vieną ar dvi atskiras korteles gali būti naudinga įsigyti netikėtų dovanų.
  • Ar registracijos premija ar pasveikinimo pasiūlymas yra išskirtinis? Kai kurie pasiūlymai išlieka gana pastovūs ilgus metus. Tačiau riboto laiko pasiūlymai gali išnykti, kai tik išeisite iš puslapio. Pavyzdžiui, tarkime, jūs ir jūsų partneris patikrinote „CardMatch Tool“ ir radote tikslinius 125 000 taškų pasiūlymus Platinum Card® iš American Express. Tokiu atveju jūs abu norėsite pateikti paraišką, jei kiekvienas iš jūsų gali pasiekti minimalių išlaidų reikalavimus, kad gautumėte premiją. Juk CardMatch pasiūlymai galimi tik ribotą laiką ir gali keistis bet kada.
  • Ar kortelės turėtojo privalumai gali būti dalijami? Daugelis geriausių atlygių kredito kortelių siūlo vertingų privilegijų. Turėdami šias korteles, apsvarstykite, ar jūs ir jūsų partneris galite pasidalinti privalumais. Pavyzdžiui, kai kurios oro linijų kreditinės kortelės suteikia registruoto bagažo privilegiją, kuria galite dalytis su kitais, tačiau poilsio salono privilegiją gali gauti tik pagrindinis kortelės turėtojas.
  • Ar jus daugiausia domina premijų uždirbimo kategorijos? Jei taip, galbūt norėsite pridėti savo partnerį kaip įgaliotąjį naudotoją. Jei už įgalioto naudotojo įtraukimą imamas mokestis, galbūt norėsite įkelti jo kortelę į mobiliąją piniginę ir palieskite, kad sumokėtumėte, kai tik įmanoma.
  • Ar geriau pridėti įgaliotą vartotoją ar kreiptis dėl antros kortelės? Kai kurios kortelės leidžia pridėti įgaliotus vartotojus nemokamai, o kitos ima mokestį. Nors kai kurios kortelės suteikia didžiąją dalį pirminio kortelės turėtojo privalumų įgaliotiems naudotojams, kitos nesuteikia daug naudos įgaliotiems naudotojams. Pavyzdžiui, daugelis porų turi vieną pirminę Amex Platinum kortelę šeimoje, o sutuoktinis (ir galbūt tėvai, vaikai ir kt.) turi įgaliotą vartotojo kortelę, kuri suteikia daug tų pačių privilegijų, bet kainuoja tik 175 USD per metus iki trijų vartotojų. , užuot mokėję visą 695 USD metinį mokestį (žr. įkainius ir mokesčius) iš naujo.

Susiję: Požiūrio taškai: Ar mano partneris turėtų gauti savo kortelę arba būti įtrauktas kaip įgaliotasis vartotojas?

Jei kreipiatės tik dėl 1 kortelės, kas turėtų kreiptis?

Jei tik vienas asmuo atidarys naują kortelės sąskaitą, pagalvokite, kas labiau tikisi, kad naudosis tik kortelės privalumais. Pavyzdžiui, jei keliaujate be savo partnerio daugiau nei jie keliauja be jūsų, turėtumėte atidaryti daugumą viešbučių ir oro linijų kortelių. Tokiu būdu galite pasinaudoti privalumais keliaudami vienas. Taip pat, jei esate lojalus kitoms oro linijoms ar viešbučiams nei jūsų partneris, tai lems, kurias korteles atidarysite.

Taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę padalinti naujas programas. Subalansuodami naujas paraiškas (taigi, paeiliui kreipsitės dėl naujų kredito kortelių), galėsite kurti savo kredito istoriją panašiu tempu. Be to, tai sumažins tikimybę, kad išdavėjas atsisakys jums išduoti naują kortelę dėl per daug naujausių paraiškų. Planuodami naujas programas taip pat turėtumėte apsvarstyti, ar kuris nors iš jūsų yra artimas Chase’o 5/24 taisyklei, ar viršija ją. Tiesą sakant, pradėti nuo Chase kreditinių kortelių ilgainiui apsimoka.

Susiję: Kaip kreipimasis dėl naujos kredito kortelės paveikia mano kredito balą?

KATIE_MARTYNOVA / GETTY IMAGES

Kaip galime sumaišyti kortas, kad padidintume savo pajamas?

Registruodamiesi gauti naują kortelę, apsvarstykite keturis pagrindinius klausimus:

  • Kaip panaudosime šios kortelės registracijos premiją?
  • Kaip ši kortelė pagerins mūsų uždarbio rodiklius?
  • Ar ši kortelė turi kokių nors pastebimų pranašumų, kurie pagerins mūsų keliavimą?
  • Ar galime lengvai pasiekti išlaidų reikalavimą, kad gautume visą premiją?

Atsakydami į šiuos klausimus prieš kreipdamiesi dėl naujų kortelių, galite sukurti kortelių derinį tarp savęs ir savo partnerio. Tai tiesa, net jei kartu netvarkote savo finansų, nors galite netekti kuo daugiau uždirbti, jei jūsų partneris turi kortelę su geriausiais pajamomis tam tikram pirkiniui, kurį norite įsigyti.

Susiję: Geriausios premijos kredito kortelės kiekvienai premijų kategorijai

Porose, kuriose vienas asmuo keliauja daugiau nei kitas, dažnam keliautojui gali būti naudinga sutelkti dėmesį į kelionių atlygio korteles, o kitam – į grynųjų pinigų grąžinimo korteles. Jei vienas poros asmuo nenori prisiminti, kokios kortelės geriausia naudoti kiekvienam pirkiniui, tam asmeniui gali būti geriausia pateikti paraišką ir naudoti vieną geriausių kortelių kasdienėms išlaidoms.

Susiję: Kaip įvertinti ir sukurti savo kredito kortelių portfelį

Geriausios bendros kredito kortelės poroms

Kai kurie bankai siūlo bendras kreditinių kortelių sąskaitas, dėl kurių kreipiatės kartu ir bendrai atsakote už sąskaitas. Tačiau bendros sąskaitos yra gana retos ir gali būti ne pati geriausia idėja.

Taigi, panagrinėkime dažniau pasitaikančią situaciją, kai vienas asmuo atidaro paskyrą ir prideda savo partnerį kaip įgaliotą naudotoją. Įgaliotiems vartotojams nėra absoliučiai geriausios kortelės, nes „geriausia“ priklauso nuo jūsų situacijos. Bet čia yra keturi iš mūsų mėgstamiausių:

*Užsiregistravę, pasiekiami per Capital One svetainę arba programą mobiliesiems, tinkami kortelių turėtojai išliks atnaujintos būsenos lygiu iki 2024 m. gruodžio 31 d. Atminkite, kad registruojantis pagal įprastą Hertz Gold Plus Rewards registracijos procesą (pvz., adresu Hertz.com) nebus automatiškai aptinka kortelės turėtoją kaip…