Skip to content
Home » Geriausios kreditinės kortelės, leidžiančios uždirbti Aeroplan taškų – „The Points Guy“.

Geriausios kreditinės kortelės, leidžiančios uždirbti Aeroplan taškų – „The Points Guy“.

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.

„Air Canada“ „Aeroplan“ yra apdovanojimų programos pavyzdys, leidžiantis keliautojams uždirbti ir išpirkti taškus daugiau nei 40 oro linijų visame pasaulyje. Taip, jums turėtų rūpėti „Aeroplan“, net jei niekada nesilankote Kanadoje.

Taip yra todėl, kad „Aeroplan“ turi labai naudingą atlygio valiutą dėl savo partnerių, išpirkimo galimybių ir to, kaip lengvai galite kaupti „Aeroplan“ taškus. Čia yra geriausios kredito kortelės, leidžiančios uždirbti Aeroplan taškų.

Aeroplan taškų uždirbimas kreditinėmis kortelėmis

Puiku „Aeroplan“ taškuose yra tai, kaip lengva juos uždirbti – net jei niekada neskrendate su „Air Canada“. Į Aeroplan galite persikelti iš šių programų:

Dėl daugybės perkėlimo galimybių lengva surinkti Aeroplan taškus. Ir tai neatsižvelgiant į „Aeroplan“ bendras kredito korteles, prieinamas JAV ir Kanadoje.

Susiję: Kodėl Chase’as prideda Aeroplan yra Ultimate Rewards žaidimo pakeitimas

Aeroplan kredito kortelė JAV

Šiuo metu JAV vartotojams prieinama tik viena kortelė, kurią išleido „Chase“.

Aeroplan kredito kortelė

Dabartinis pasveikinimo pasiūlymas: Uždirbkite iki 100 000 premijos taškų: 60 000 taškų išleidę 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo ir 40 000 taškų išleidę 20 000 USD pirkiniams per pirmuosius 12 mėnesių nuo sąskaitos atidarymo. TPG šią premiją vertina 1500 USD.

Metinis mokestis: 95 USD.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

TAŠKŲ VAIKINAS

Uždarbio normos: Gausite 3 taškus už dolerį pirkdami „Aeroplan“, bakalėjos parduotuvėse ir valgydami, taip pat 1 tašką už dolerį pirkdami kitus pirkinius.

Kodėl mums tai patinka: Atidarę paskyrą gausite „Aeroplan 25K“ būseną, išsaugosite jį kitais kalendoriniais metais ir gausite du vienkartinius „Air Canada“ Maple Leaf Lounges ir 20 „eUpgrade“ kreditų, kad galėtumėte pereiti iš ekonomiškos į aukščiausios kokybės kajutes „Air Canada“ vykdomuose skrydžiuose. Taip pat galėsite nemokamai gauti pirmąjį registruotą bagažą „Air Canada“ skrydžiuose ir iki 100 USD kompensaciją už Global Entry, TSA PreCheck arba „Nexus“ programą (kartą per ketverius metus).

Be to, jei turite „Chase“ kredito kortelę, kuri uždirba „Ultimate Rewards“ taškų, galite gauti 10 % taškų pervedimo premiją, kai pervesite 50 000 ar daugiau taškų (galioja iki 2023 m. gruodžio 31 d.).

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite visą mūsų „Aeroplan“ kredito kortelės apžvalgą.


Kreipkitės čia: Aeroplan kredito kortelė


Aeroplan kredito kortelės Kanadoje

Tai yra geriausios Kanados vartotojams prieinamos „Aeroplan“ kredito kortelės. Atkreipkite dėmesį, kad šių kortelių skaičiai nurodyti Kanados doleriais.

Susiję: Geriausios kelionių kredito kortelės Kanadoje

American Express® Aeroplan®* kortelė

Dabartinis pasveikinimo pasiūlymas: Uždirbkite iki 50 000 premijos taškų: 35 000 taškų išleidę 3 000 USD pirkiniams per pirmuosius šešis narystės kortelės mėnesius ir 2 5 000 taškų už kiekvieną atsiskaitymo laikotarpį, per kurį išleidžiate 500 USD pirkiniams per pirmuosius šešis narystės kortelės mėnesius.

Metinis mokestis: 120 USD.

TAŠKŲ VAIKINAS

Uždarbio normos: Uždirbkite 2 taškus už dolerį naudodami „Air Canada“ ir „Air Canada Vacations“, 1,5 taško už dolerį valgydami ir pristatydami maistą Kanadoje ir 1 tašką už dolerį perkant kitus pirkinius.

Kodėl mums tai patinka: Jūs ir iki devynių palydovų galite gauti nemokamą registruotą bagažą „Air Canada“ skrydžiams. Be to, išlaidos jūsų kortelei pagreitina jūsų kelią link Aeroplan elito statuso.

Informaciją apie Amex Aeroplan kortelę savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.


American Express® Aeroplan®* rezervinė kortelė

Dabartinis pasveikinimo pasiūlymas: Uždirbkite iki 85 000 premijos taškų: 55 000 taškų išleidę 6 000 USD pirkiniams per pirmuosius šešis narystės kortele mėnesius, plius 5 000 taškų už kiekvieną mėnesinį atsiskaitymo ciklą, per kurį išleidžiate 1 000 USD pirkiniams per pirmuosius šešis narystės kortele mėnesius.

Metinis mokestis: 599 USD.

TAŠKŲ VAIKINAS

Uždarbio normos: Gaukite 3 taškus naudodami „Air Canada“ ir „Air Canada Vacations“, 2 taškus už dolerį valgydami ir pristatydami maistą Kanadoje ir 1,25 taško už dolerį perkant kitus pirkinius.

Kodėl mums tai patinka: Jei norite gauti aukščiausios kokybės „Air Canada“ privilegijų, jas rasite čia: įėjimas į poilsio kambarį, pirmenybinė registracija, pirmenybinis įlaipinimas ir „Nexus“ paraiškos ir atnaujinimo mokesčių kompensavimas. „Rocky Mountaineer“ teikiama nauda, ​​​​pvz., premijų uždirbimo tarifai, sėdynių patobulinimai ir netgi kambarių patobulinimai traukinių paketuose, kuriuose yra viešbutis. Jei išleisite 25 000 USD savo kortelei, taip pat gausite bilietą, kad kas nors galėtų prisijungti prie jūsų ekonominiu bilietu, skrendančiu su „Air Canada“ ar jos antrinėmis įmonėmis.

Informaciją apie Amex Aeroplan Reserve kortelę savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.


CIBC Aeroplan® Visa* kortelė

Dabartinis pasveikinimo pasiūlymas: Gaukite 10 000 Aeroplan premijos taškų po pirmojo pirkimo.

Metinis mokestis: 0 USD.

TAŠKŲ VAIKINAS

Uždarbio normos: Uždirbkite 1 tašką už dolerį, išleistą „Air Canada“ ir „Air Canada Vacations“, 1 tašką už dolerį dujoms ir bakalėjos prekėms ir 1 tašką už kiekvieną 1,50 USD, išleistą kitiems pirkiniams.

Kodėl mums tai patinka: Uždirbsite atlygį naudodamiesi didžiausia Kanados oro linijų lojalumo programa nemokėdami metinio mokesčio. Taip pat turėsite prieigą prie išskirtinių skrydžių pasiūlymų „Aeroplan“ kortelių turėtojams ir gausite nuolaidų degalams.

Informaciją apie CIBC Aeroplan kortelę savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.


TD® Aeroplan® Visa Infinite* kortelė

Dabartinis pasveikinimo pasiūlymas: Uždirbkite iki 55 000 premijos taškų ir atleisto metinio mokesčio pirmaisiais metais: 10 000 taškų po pirmojo pirkimo, 30 000 taškų išleidę 5 000 USD per 180 dienų nuo sąskaitos atidarymo ir 15 000 taškų jubiliejinę premiją, kai išleidžiate 7 500 USD pirkiniams per 12 mėnesių. sąskaitos atidarymo. Be to, pirmus metus atleidžiamas metinis mokestis. Pasiūlymas galioja gegužės 28 d.

Metinis mokestis: 139 USD.

TAŠKŲ VAIKINAS

Uždarbio normos: Uždirbkite 1,5 taško už dolerį, išleistą „Air Canada“ ir „Air Canada Vacations“, 1,5 taško už dolerį pirkdami dujas ir bakalėjos prekes ir 1 tašką už dolerį perkant kitus pirkinius. Be to, susieję premijų paskyras uždirbkite 1,5 taško už dolerį „Starbucks“ Kanadoje.

Kodėl mums tai patinka: Kasmet naudodamiesi nemokamomis registruoto bagažo privilegijomis galite sutaupyti daugiau nei metinis kortelės mokestis. Taip pat galite gauti „Nexus“ paraiškos mokesčio kompensaciją, kuri suteiks papildomos naudos.

Informaciją „TD Aeroplan“ kortelei „The Points Guy“ surinko savarankiškai. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.


TD® Aeroplan® Visa Infinite Privilege* kredito kortelė

Dabartinis pasveikinimo pasiūlymas: Uždirbkite iki 115 000 premijos taškų: 20 000 taškų po pirmojo pirkimo, 60 000 premijos taškų išleidę 7 5000 USD per 180 dienų nuo sąskaitos atidarymo ir 35 000 taškų jubiliejinę premiją, kai išleisite 12 000 USD per 12 mėnesių nuo sąskaitos atidarymo.

Metinis mokestis: 599 USD.

TAŠKŲ VAIKINAS

Uždarbio normos: Uždirbkite 2 taškus už dolerį, išleistą „Air Canada“ (įskaitant „Air Canada Vacations“), 1,5 taško už dolerį pirkdami dujas, bakalėjos prekes, keliones ir maitinimą bei 1,25 taško už dolerį pirkdami kitus pirkinius. Be to, susieję premijų paskyras uždirbkite 2 taškus už dolerį „Starbucks“ Kanadoje.

Kodėl mums tai patinka: Iš „Air Canada“ ir jos „Star Alliance“ partnerių gausite aukščiausios kokybės privilegijas, pvz., prieigą prie „Maple Leaf“ holų, pirmenybės privilegijas oro uoste, padėsiančias išvengti eilučių, ir „Nexus“ paraiškos mokesčių kompensaciją. Be to, išleidę 25 000 USD pirkiniams per savo kortelės nario sąskaitos metus, galite užsidirbti bilieto bilietą. Ši privilegija gali būti labai vertinga, kai į skrydį atsivežate kompanioną tik už 99 USD, pridėjus mokesčius ir rinkliavas.

Informaciją „TD Aeroplan Privilege“ kortelei savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.


„American Express“ narystės apdovanojimų kortelės

„Amex“ pateikia daugybę apdovanojimų kortelių, kurios pelno narystės apdovanojimus, kurias galima lengvai konvertuoti į „Aeroplan“ taškus santykiu 1:1. Čia yra geriausi:

Platinum Card® iš American Express

Dabartinis pasveikinimo pasiūlymas: Uždirbkite 80 000 papildomų narystės premijų taškų išleidę 6 000 USD pirkiniams per pirmuosius šešis narystės kortelės mėnesius. TPG šią premiją vertina 1600 USD.

Metinis mokestis: 695 USD (žr. įkainius ir mokesčius).

TAŠKŲ VAIKINAS

Uždarbio normos: Gausite 5 narystės premijos taškus už dolerį už skrydžius, užsakytus tiesiogiai oro linijų bendrovėse arba per „Amex Travel“, iki 500 000 USD iš šių pirkinių per metus (tada 1 tašką už dolerį), 5 taškus už dolerį iš anksto apmokėtuose viešbučiuose, užsakytuose „Amex Travel“ ir 1 taškas už dolerį…