Skip to content
Home » Amerikiečiai mažina Sietlo tolimųjų reisų tinklą, prideda Oklando skrydį 8 maršrutais

Amerikiečiai mažina Sietlo tolimųjų reisų tinklą, prideda Oklando skrydį 8 maršrutais

  • by

Nors oro linijų pramonė aktyviai ruošiasi vasarai, „American Airlines“ ir ypač jos tinklo planavimo skyrius jau laukia artėjančio žiemos sezono.

Savaitgalį Fort Worth vežėjas atliko keletą atnaujinimų savo tolimųjų reisų tinkle, pradedant spalio pabaigoje, kaip pirmą kartą buvo matyti Cirium tvarkaraščiuose ir vėliau patvirtino vežėjas.

Amerikietis planuoja atsisakyti žymaus transatlantinio maršruto, atnaujinti tolimųjų reisų į Naująją Zelandiją ir atnaujinti šešis kitus tarptautinius skrydžius į ištisus metus.

Norite daugiau naujienų su oro linijomis? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį.

Pokyčiai įvyksta praėjus vos kelioms dienoms ir savaitėms po to, kai pagrindiniai JAV konkurentai taip pat paskelbė apie savo tolimųjų skrydžių tinklų atnaujinimus, o kai kuriais atvejais amerikiečio žingsnis gali būti vertinamas kaip konkurencinis atsakas į tuos naujus skrydžius.

Štai naujausias.

Amerikietis nutraukia visus Sietlo tarptautinius skrydžius

„American Airlines“ nuo spalio 27 d. nutraukia tiesioginį skrydį iš Sietlo į Londoną.

Vežėjas neskraidins 4801 mylios maršrutu žiemos sezono metu ir dar per anksti pasakyti, ar „American“ sugrąžins skrydį kitą vasarą.

(Kol kas oro linijų bendrovės planas iš tiesų yra grąžinti maršrutą 2024 m. kovo 30 d., tačiau iki to laiko daug kas gali pasikeisti.)

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Be Londono paslaugų „American“ žiemos metu neskraidins jokiais tarptautiniais maršrutais iš Sietlo – tai didelis smūgis vežėjo strategijai Ramiojo vandenyno šiaurės vakaruose ir vietinei Sietlo rinkai.

Prieš pat pandemiją amerikietis paskelbė apie planus perkelti dalį savo tarptautinio dėmesio iš savo centro neįtikėtinai konkurencingoje Los Andželo rinkoje į Sietlą, kur tikėjosi užmegzti strateginį buvimą bendradarbiaudama su Alaska Airlines, kad padidintų tarptautinį ryšį.

Aliaska planavo tiekti vietinius pašarus, kad užpildytų naujus amerikiečių Sietlo skrydžius, įskaitant maršrutus į Londoną, Šanchajų ir Bengalūrą.

Žinoma, pandemija užklupo vos po kelių savaičių ir neribotam laikui sustabdė amerikiečių planus pradėti teikti paslaugas iš Sietlo į Kiniją ir Indiją.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Aviakompanija galiausiai atidarė Londono skrydį 2021 m. kovą ir nuo tada skraidė nuolat.

Nepaisant to, skrydis gali neatlikti taip, kaip tikėjosi amerikiečiai, nes žiemos sezono metu, kai istoriškai padaugėja verslo kelionių, jis bus nutrauktas.

Tačiau taip pat atsitinka, kai Sietlo verslo rinka, kurią skatina technologijų įmonės, pvz., „Amazon“ ir „Microsoft“, susiduria su sudėtingomis ekonominėmis sąlygomis, todėl sugriežtinami biudžetai, ypač kelionėms.

Tiesą sakant, amerikiečių „Oneworld“ aljanso partnerė „Alaska Airlines“ ką tik pranešė apie niūrų verslo kelionių atsigavimo savo gimtojo miesto Sietlo rinkoje įvertinimą. Bendrovė teigė, kad kelionių apimtys technologijų sektoriuje sumažėjo perpus, tačiau ji nepateikė konkretesnių skaičių.

Nors Sietlo rinka gali būti ne tokia karšta, kaip amerikiečiai tikėjosi, Londonas nėra daug geresnis JAV oro linijoms.

Kalbėdamas apie „United“ tolimųjų reisų rinkas, komercijos vadovas Andrew Nocella per bendrovės pirmojo ketvirčio pajamų pokalbį investuotojams sakė, kad jo vežėjo skrydžiai į Londoną yra vieni prasčiausių rezultatų.

„Pasakysiu, kad šiuo metu Londono Hitrou yra mūsų silpniausia vieta, nes tiesiog – Londono Hitro mieste yra daug pajėgumų, palyginti su likusiu pasauliu“, – sakė Nocella.

Turint tiek daug pajėgumų rinkoje – pavyzdžiui, „United“ šiais metais skraido 23 kasdienius skrydžius iš JAV į Londoną – gali nepasiekti pelno, kurį amerikiečiai įvertino iš Sietlo.

„Nuolat vertindama mūsų tinklą, American Airlines priėmė sunkų sprendimą šią žiemą sustabdyti skrydžius tarp Sietlo ir Londono Hitrou. „American“ šią žiemą ir toliau siūlys 22 kasdienius tiesioginius skrydžius tarp JAV ir Londono Hitrou. Mes aktyviai susisiekiame su paveiktais klientais, kad pasiūlytume alternatyvius kelionių susitarimus“, – pranešime teigė amerikietė.

Be tolimųjų skrydžių iš Sietlo bus įdomu pamatyti, kas atsitiks su Amerikos Vakarų pakrantės tinklo strategija. Ar vežėjas dar kartą padidins savo Los Andželo centrą, lauks, kol Sietlas atsigaus, ar darys ką nors kita?

Tik laikas parodys.

Amerikietis atnaujins maršrutą LAX į Oklandą

Nuo gruodžio 21 d. „American“ atnaujins tiesioginį skrydį iš Los Andželo į Oklandą, Naująją Zelandiją.

Aviakompanija 6 504 mylių maršrutu skris kasdien nuo 2024 m. gruodžio 21 d. iki vasario 14 d. ir tris kartus per savaitę nuo 2024 m. vasario 14 d. iki 2024 m. kovo 3 d. „Boeing 787-9 Dreamliner“ šiuo maršrutu.

Amerikietis istoriškai aptarnavo Oklandą iš Los Andželo, tačiau praėjusiais metais vežėjas perkėlė maršrutą į savo Dalaso / Fort Verto centrą, palikdamas LA neprisijungusį prie Naujosios Zelandijos amerikiečių tinkle.

Nors tai galėjo būti praėjusių metų planas, konkurencijos dinamika per pastaruosius mėnesius aiškiai pasikeitė.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

„Delta“ ir „United“ nuo tada paskelbė apie planus pradėti skraidyti iš LA į Oklandą, o amerikietis, regis, jautėsi atstumtas.

Užuot leidę savo konkurentams atsigauti, amerikietė vėl įeis į rinką Šiaurės pusrutulio žiemos sezono metu. Tiesą sakant, amerikietis reklamuoja šį koregavimą kaip puikų jungiantį keleivius, kaip teigiama kitame pareiškime.

„Klientams pradėjus planuoti savo žiemos atostogas, „American Airlines“ džiaugiasi galėdama pranešti, kad nuo šių metų gruodžio mėnesio grįžta skrydžiai tarp Los Andželo ir Oklando. Papildydama kasdienes paslaugas tarp Dalaso / Fort Verto ir Oklando, „American“ šią žiemą pasiūlys iki dviejų kasdienių skrydžių iš Oklando, suteikdama klientams daugiau lankstumo su persėdimu į daugiau nei 200 vietų visame mūsų pasauliniame tinkle“, – rašoma „American“ pranešime.

6 tolimojo susisiekimo maršrutai labai patobulinti

Nors pagrindinis dėmesys gali būti skiriamas dviem pirmiau minėtiems maršrutams, „American“ ką tik padarė keletą didelių koregavimų šešiuose kituose tolimojo susisiekimo skrydžiuose.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Tiksliau, šiais šešiais maršrutais dabar bus skraidoma ištisus metus. Anksčiau šiose rinkose aviakompanija planavo tik vasaros sezonines paslaugas. (Iš pradžių buvo numatyta, kad iš Filadelfijos į Romą žiemą bus teikiamos rečiau nei kasdien, bet dabar nuo 2023 m. spalio mėn. iki 2024 m. kovo mėn. jis bus vykdomas kiekvieną dieną.)

Kilmė Kelionės tikslas
Šarlotė Madridas
Dalasas / Fort Vertas Dublinas
Dalasas / Fort Vertas Roma
Filadefija Barselona
Filadefija Roma
Filadefija Lisabona

Tokie miestai kaip Barselona, ​​Dublinas ir Lisabona jau seniai buvo populiarūs vasarą, tačiau aviakompanija mano, kad tai išsilaikys ir žiemą.

Tai galėjo atsirasti dėl užsitęsusio skrajučių, kurie negalėjo keliauti pandemijos metu, arba tų, kurie turi naujas lanksčias darbo sąlygas, kurie dabar gali mėgautis laisve dirbti nuotoliniu būdu iš bet kurios vietos.

Dabar tikėkimės, kad aviakompanija laiku gaus visus gamyklinius Dreamliner lėktuvus šiai plėtrai.

Susiję skaitymai: