Skip to content
Home » Galutinis kredito kortelių atnaujinimo vadovas – „The Points Guy“.

Galutinis kredito kortelių atnaujinimo vadovas – „The Points Guy“.

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.

Nors lengva būti impulsyviems taikant kredito kortelės strategiją ir vaikytis kiekvienos 100 000 taškų sveikinimo premijos, visada padeda turėti omenyje ilgalaikį planą.

Kiekvienai piniginėje esančiai kortelei turėtumėte nuspręsti, ar kortelė yra saugojimo priemonė, ar galiausiai bandysite ją atnaujinti ar sumažinti. Juk atnaujinę kortelę galite mėgautis padidintomis privilegijomis. Sumažinę kortelės versiją galite mokėti mažesnį metinį mokestį arba galbūt nemokėti metinio mokesčio.

Kiti TPG darbuotojai anksčiau svarstė, kada vertėtų sumažinti kredito kortelės versiją, ir net apie kredito kortelių sumažinimo privalumus ir trūkumus dabar. Taigi, šiandien apžvelgsime viską, ką reikia žinoti apie kredito kortelių atnaujinimą.

Ką reikia žinoti prieš atnaujinant kortelę

Prieš pasinerdami į kiekvieno išdavėjo specifiką, pradėkime nuo kelių esminių dalykų, kuriuos reikia žinoti apie kortelių atnaujinimą.

ORLI FRIEDMAN / TAŠKŲ VAIKINAS

Atnaujinimas neturėtų turėti įtakos jūsų kredito balui

Kai atnaujinate kortelę, neatsidarote naujos sąskaitos, todėl jūsų kredito ataskaitoje neturėtų būti naujo užklausos. Jūsų prisijungimo prie interneto informacija išliks tokia pati, o kol gausite naują fizinę kortelę paštu, paskyros istorija, kredito limitas ir kiti veiksniai, turintys įtakos jūsų kredito balui, nepasikeis. Jūs netgi galite pasilikti tą patį kredito kortelės numerį.

Tikriausiai nematysite naujovinimo niekur jūsų kredito ataskaitoje. Galite tai panaudoti savo pranašumui, nes kredito kortelės atnaujinimas gali būti puikus pasirinkimas, jei ketinate uždaryti namą ir nenorite, kad dėl naujų kredito užklausų sujauktų jūsų hipotekos paraiškos pateikimo procesą.

Galite uždirbti premiją, bet greičiausiai ne

Kartais galite uždirbti premiją už kortelės atnaujinimą. Jei kortelės išdavėjas pristato naują produktą arba nori suvilioti žmones pereiti prie aukščiausios kokybės versijos tam tikroje kortelių šeimoje, jis gali pasiūlyti papildomų taškų už atnaujinimą. Buvo žinoma, kad „American Express“ tai daro dažniausiai, kartkartėmis siūlydama aukščiausios kokybės kortelių, tokių kaip „ Marriott Bonvoy Brilliant® American Express® kortelė ir American Express® auksinė kortelė.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Tačiau dauguma kortelių nesiūlys premijos už atnaujinimą – ir yra dar vienas galimas trūkumas.

Galite paaukoti būsimą premiją

Vienas didžiausių kredito kortelės atnaujinimo trūkumų yra tai, kad daugelis išdavėjų dabar savo tinkamumą gauti naujus pasisveikinimo pasiūlymus grindžia tuo, kurios kredito kortelės buvo atidarytos, o ne tik pagal kurias korteles gavote pasveikinimo pasiūlymą. Toliau pažvelgsime į konkrečiam emitentui skirtas taisykles, tačiau tai yra svarbus veiksnys priimant sprendimą.

Gali būti, kad nepavyks atnaujinti

Paprastai kalbant, išdavėjai leidžia atnaujinti tik vieną kortelių šeimą. Pavyzdžiui, negalėjote naujovinti iš Delta SkyMiles® Gold American Express kortelė į Platinum Card® iš American Express. Galbūt galėsite atnaujinti savo Delta SkyMiles Gold Amex į Delta SkyMiles® Reserve American Express kortelė. Tačiau, kaip pamatysime po minutės, tai gali būti ne pati geriausia idėja.

Galiausiai, emitentai paprastai neleis jums pakeisti produkto iš asmeninės kredito kortelės į verslo kredito kortelę.

Susiję: Ar galite grąžinti ankstesnę versiją ir tada atnaujinti tą pačią kortelę?

Kortelių atnaujinimas naudojant Chase

Dėl Chase’o 5/24 taisyklės daugelis žmonių pradeda savo kredito kortelės kelionę su Chase. Taigi, Chase dažnai yra pirmasis išdavėjas, kurio vartotojas gali bandyti atnaujinti kortelę.

„Chase“ gali leisti jums keisti produktų keitimo korteles toje pačioje šeimoje, nors jūsų paskyra paprastai turi būti bent vienerių metų senumo. Jei norite atnaujinti, galite paskambinti kortelės gale nurodytu numeriu ir pasiteirauti apie atnaujinimo galimybes.

„Chase Sapphire“ keitimas į „Chase Sapphire“ rezervatą

TAŠKŲ VAIKINAS

„Chase“ siūlo dvi geriausias kelionių atlygio korteles „Chase Sapphire Preferred Card“ ir „Chase Sapphire Reserve“. Tačiau vienu metu galite turėti tik vieną iš šių kortelių. Tai reiškia, kad iš pradžių teikdami paraišką turite pasirinkti, bet ką daryti, jei po metų apsigalvosite? Tai puikus pavyzdys, kada reikia atnaujinti arba sumažinti kortelės versiją. Po pirmųjų metų galite pasirinkti „Chase Sapphire“ produktą, kuris siūlo tinkamą kelionių privilegijų ir premijų kategorijų derinį su metiniu mokesčiu, kurį sutinkate mokėti.

Žmonės, kurie yra linkę į Chase Sapphire rezervatą, dabar turi stiprią paskatą pasirinkti Chase Sapphire Preferred. Šiuo metu „Chase Sapphire Preferred“ siūlo 80 000 premijos taškų, kai išleidžiate 4 000 USD per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.

Tuo tarpu „Chase Sapphire Reserve“ siūlo tik 60 000 premijos taškų, kai išleisite 4 000 USD per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo. Taigi, galite apsieiti į priekį pateikę paraišką dėl „Chase Sapphire Preferred“ dabar, uždirbdami didesnę registracijos premiją, o po pirmosios kortelės metinių – pereidami į „Chase Sapphire Reserve“.

Susiję: Kas gali gauti padidintą „Chase Sapphire Preferred“ premiją?

Chase Freedom atnaujinimas į Chase Sapphire

VYTIS

Kitas įprastas atnaujinimas yra iš „Chase Freedom“ (nebėra atvira naujiems kandidatams), „Chase Freedom Flex“ arba „Chase Freedom Unlimited“ į „Chase Sapphire Preferred“ arba „Chase Sapphire Reserve“.

Paprastai geriausia palaukti, kol galėsite kreiptis dėl Chase Sapphire Preferred arba Chase Sapphire Reserve ir uždirbsite registracijos premiją. Tačiau jei išnaudojote visus 5/24 laiko tarpsnius ir artimiausiu metu neplanuojate būti mažesnis nei 5/24, naujovinimas gali būti geriausias pasirinkimas – tol, kol mėgausitės pakankamai vertės, kad padengtumėte kortelės metinius mokesčius. rinkliava.

„Chase Freedom“ informaciją savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Taip pat galite sumažinti versiją priešinga kryptimi. Jei negalite pagrįsti savo „Chase Sapphire Reserve“ arba „Chase Sapphire Preferred“ metinio mokesčio, sumažinimas iki nemokamo mokesčio kortelės, pvz., „Chase Freedom Flex“ arba „Chase Freedom Unlimited“, yra puikus būdas išlaikyti savo sąskaitą atvirą. Paprastai norite, kad jūsų sąskaitos būtų atidarytos, kad jos ir toliau sentų ir sustiprintų jūsų kredito ataskaitą.

Susiję: išnaudokite visas „Chase“ galimybes naudodami šias kredito korteles

Kortelių atnaujinimas su American Express

WYATT SMITH / THE POINTS GUY

„American Express“ taiko kai kurias griežtesnes atnaujinimo taisykles, iš dalies todėl, kad ji siūlo platų asmeninių, verslo ir bendro prekės ženklo kredito kortelių derinį.

„Amex“ oficialiai nereikalauja, kad turėtumėte laukti metus, kad atnaujintumėte ar sumažintumėte korteles. Nors galite nuspręsti atnaujinti pirmuosius metus, ypač jei gausite tikslinį atnaujinimo pasiūlymą, primygtinai rekomenduojame palaukti bent visus metus prieš sumažinant Amex kortelės versiją.

„Amex“ terminai ir sąlygos yra labai platūs, todėl jai suteikiama galimybė susigrąžinti jūsų pasiūlymus, jei mano, kad žaidžiate sistema. Vienas iš nedaugelio aiškiai apibrėžtų piktnaudžiavimo tipų yra kortelės lygio sumažinimas per pirmuosius metus. Pavyzdžiui, čia yra atitinkama pasveikinimo pasiūlymo taisyklių ir sąlygų skiltis Delta Reserve Amex:

„Jei savo nuožiūra nustatome, kad piktnaudžiavote, netinkamai naudojote ar lošėte dėl sveikinimo pasiūlymo arba kad ketinate tai daryti (pavyzdžiui, jei pateikėte paraišką dėl vienos ar kelių kortelių gauti sveikinimo pasiūlymą (-us), kurio (-ių) neketėme jums; jei atšauksite ar sumažinsite savo paskyrą per 12 mėnesių nuo jos įsigijimo; arba jei atšauksite arba grąžinsite pirkinius, kuriuos įsigijote, kad pasiektumėte slenkstinę sumą), mes negalime įskaityti premijos. mylių ir MQM į jūsų sąskaitą. Taip pat galime atšaukti šią Kortelės paskyrą ir kitas Kortelių sąskaitas, kurias galite turėti pas mus.

„Amex“ taip pat turi neįtikėtinai griežtas sveikinimo pasiūlymų tinkamumo taisykles. Tiksliau, pasisveikinimo pasiūlymą galite pelnyti tik tuo atveju, jei niekada gyvenime neturėjote šios kortelės. Tai reiškia, kad atnaujinus kortelę, neatsižvelgiant į tai, ar yra koks nors pasiūlymas, greičiausiai nebegausite pasveikinimo pasiūlymo su ta kortele. Dėl to „Amex“ kortelių atnaujinimo alternatyviosios išlaidos yra neįtikėtinai didelės.

Todėl jums gali būti geriau tiesiog pateikti paraišką dėl naujos paskyros ir atšaukti (arba grąžinti į žemesnę) kortelę, kurios nenorite.

Amex Gold atnaujinimas į Amex Platinum

TAŠKŲ VAIKINAS

The American Express® auksinė kortelė yra patrauklus daugeliui vartotojų, tačiau vis tiek sunku su ja konkuruoti Platinum Card® iš American Express kalbant apie bendras privilegijas.

Yra keletas puikių priežasčių turėti ir Amex Gold, ir Platinum, bet mes…