Skip to content
Home » Galutinis Cathay Ramiojo vandenyno Azijos mylių vadovas – „The Points Guy“.

Galutinis Cathay Ramiojo vandenyno Azijos mylių vadovas – „The Points Guy“.

 • by

„Asia Miles“ yra Honkonge įsikūrusių „Cathay Pacific“ ir „HK Express“ lojalumo programa. Šios oro linijos jungia Honkongą su pasauliu, o „Cathay Pacific“ maršrutų tinklas apima daugelį didžiųjų miestų Azijoje, Australijoje, Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

Aviakompanija taip pat yra „Oneworld“ narė, todėl galite uždirbti ir išpirkti mylių su kitais pagrindiniais vežėjais, pvz., „American Airlines“, „British Airways“ ir „Qantas“. Galite naudoti „Oneworld“ apdovanojimų diagramą, norėdami užsakyti partnerių oro linijų keliones aplink pasaulį arba gauti solidų „Cathay Pacific“ skrydžių pasiūlymą. Be to, galite užsidirbti Azijos mylių su viešbučiais, automobilių nuomos įmonėmis, mažmeninės prekybos partneriais ir programos bendra kreditine kortele. „Asia Miles“ taip pat yra „American Express Membership Rewards“, „Bilt Rewards“, „Capital One“ ir „Citi ThankYou Rewards“ pervedimo partneris, todėl mylių uždirbti lengva.

Yra daug būdų, kaip išpirkti mylias, tačiau rekomenduojame susikoncentruoti į atlygį už skrydį. Tai suteiks jums geriausią mylios vertę, ypač kai užsisakote bilietus aukščiausios klasės kajutėse.

Čia yra viskas, ką reikia žinoti apie Cathay Pacific Asia Miles programą.

Azijos mylių partneriai

AARONP / BAUER-GRIFFIN / GETTY IMAGES

Cathay Pacific yra „Oneworld“ narys. Tai reiškia, kad galite uždirbti ir išpirkti Azijos mylių su šiomis „Oneworld“ oro linijomis:

 • Alaska Airlines.
 • Amerikos oro linijos.
 • Britų oro linijos.
 • Cathay Pacific.
 • „Fiji Airways“ („Oneworld Connect“ narys).
 • Finnair.
 • Iberija.
 • Japan Airlines.
 • Malaizijos oro linijos.
 • Qantas.
 • Kataro oro linijos.
 • Royal Air Maroc.
 • Karališkosios Jordanijos oro linijos.
 • SriLankan Airlines.

Be to, Asia Miles bendradarbiauja su keliomis oro linijomis, nepriklausančiomis „Oneworld“ aljansui. Būtinai perskaitykite kiekvienos partnerystės specifiką, nes kai kurios gali turėti apribojimų abipusiam ridos uždirbimui ir išpirkimui.

Štai visas sąrašas:

 • Air Canada („Star Alliance“).
 • „Air China“ („Žvaigždžių aljansas“).
 • Air New Zealand (Star Alliance).
 • Austrian Airlines (Star Alliance).
 • „Bangkok Airways“.
 • Gulf Air.
 • Honkongo ekspresas.
 • LATAM.
 • Lufthansa (Žvaigždžių aljansas).
 • S7 oro linijos.
 • Shenzhen Airlines (Žvaigždžių aljansas).
 • Šveicaras (Žvaigždžių aljansas).

Cathay Pacific elito statusas

EQROY/SHUTTERSTOCK

„Cathay Pacific“ turi elito statuso programą, kuri suteikia dažnai skraidančių asmenų privilegijas, pvz., prieigą prie poilsio salono, atnaujinimus ir kt. Dėl šių privalumų kelionės patirtis gali būti sklandesnė ir prabangesnė skrendant bet kuriuo „Oneworld“ vežėju. Anksčiau programa buvo atskirta nuo „Asia Miles“ (kaip „Marco Polo Club“), tačiau dabar ji buvo įtraukta į paprastą „Cathay“ pavadinimą.

Jūs galite gauti vieną iš Cathay statuso pakopų, įvykdę statuso taškų reikalavimus. Gausite būsenos taškų, kai skrisite mokamais skrydžiais, kuriuos vykdo Cathay Pacific arba bet kuris jo partneris. Pelnytų statuso taškų skaičius priklauso nuo oro linijų, su kuriomis skrendate, maršruto, kuriuo skrendate, ir paslaugų klasės, kuria keliaujate.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Galite naudoti šią skaičiuoklę Cathay Pacific svetainėje norėdami apskaičiuoti, kiek būsenos taškų gausite.

AZIJA MILES

Štai keturios Cathay elito statuso pakopos ir jų kvalifikacijos reikalavimai:

 • Žalia: 0 klubo taškų.
 • Sidabras: 300 klubo taškų.
 • Auksas: 600 klubo taškų.
 • Deimantas: 1200 klubo taškų.

Atminkite, kad taip pat turite nuskristi bent vieną tinkamą segmentą su Cathay Pacific, kad galėtumėte gauti sidabro, aukso ar deimantų statusą.

Sidabrinį statusą turintys nariai gali patekti į poilsio kambarį skrendant „Cathay Pacific“, o aukso statusą turintys nariai – skrendant bet kuria „Oneworld“ oro linijų bendrove. Turėdami aukštesnio elito statuso lygius gausite vertingesnės naudos. Pavyzdžiui, „Diamond“ nariai, be kitų privilegijų, turi teisę į pirmos klasės poilsio kambarį ir ekonominę sėdimą vietą kojoms.

Peržiūrėkite Cathay svetainę, kad gautumėte daugiau informacijos apie elito statuso pakopas ir atitinkamus jų privalumus.

Kaip užsidirbti Azijos mylių

Yra daugybė būdų užsidirbti Azijos mylių – net kai neskrendate. JIMMOYHT / SHUTTERSTOCK

Azijos mylių galite uždirbti ir lėktuve, ir be jo – čia rasite visus geriausius būdus, kaip galite įsigyti Azijos mylių.

Uždirbkite Azijos mylių skrisdami

Skrisdami su „Cathay Pacific“ gausite Azijos mylių pagal užsakytą bilietų klasę ir zoną, į kurią skrendate, o ne pagal išleidžiamą sumą. Tai reiškia, kad ilgesni skrydžiai aukščiausios kokybės kajutėse uždirbs daugiau mylių.

Visus uždarbio tarifus galite peržiūrėti „Asia Miles“ svetainėje ir naudoti programos uždarbio skaičiuoklę, kad nustatytumėte konkrečių skrydžių kainą. Pavyzdžiui, įkainojau bilietą iš San Francisko tarptautinio oro uosto (SFO) į Honkongo tarptautinį oro uostą (HKG) W-premium ekonomiškai, kuris paprastai prasideda maždaug 3 000 USD į abi puses. Šis bilietas uždirba 7500 Azijos mylių į vieną pusę.

AZIJA MILES

Kiti oro linijų partneriai mylių uždirba pagal nuskrietą atstumą ir bilieto klasę. Kiekvienos oro linijų bendrovės uždarbio tarifus galite peržiūrėti Asia Miles svetainėje – tiesiog suraskite savo aviakompaniją sąraše, spustelėkite ją ir ekrano centre pasirinkite savo salono klasę.

Uždirbkite Azijos mylių apsistoję viešbučiuose

Vietoj viešbučių taškų galite uždirbti Azijos mylių tūkstančiuose viešbučių visame pasaulyje, įskaitant „Hyatt“, „Marriott“, „InterContinental“ ir „Shangri-La“. Prieš pasirinkdami uždirbti Azijos mylių, o ne viešbučio taškų, atidžiai peržiūrėkite šiuos uždarbio rodiklius. Kartais galite pastebėti, kad jums geriau uždirbti viešbučių taškų, jei galite juos išpirkti aukštos klasės viešnagei.

Susiję: Kaip išvengti taškų ir mylių galiojimo pabaigos

Viešbučio taškai konvertuojami į Azijos mylias

ROBERT ALEXANDER / GETTY IMAGES

Jei jau turite viešbučių taškų, kuriuos norite iškrauti, galite perkelti juos į Asia Miles. Vėlgi, įsitikinkite, kad pervedimo santykis yra tinkamas jūsų konkrečiam išpirkimui.

Uždirbkite Azijos mylių su savo mėgstama automobilių nuomos kompanija

GABRIEL NICA/SHUTTERSTOCK

„Asia Miles“ bendradarbiauja su daugybe automobilių nuomos kompanijų, įskaitant tokius didelius vardus kaip Alamo, Hertz ir National. Su kiekvienu partneriu paprastai uždirbsite 500 mylių už vieną nuomą. Tiesiog atminkite, kad greičiausiai negausite automobilių nuomos taškų, jei pasirinksite užsidirbti Azijos mylių išsinuomodami automobilį. Prieš užsakydami automobilį, įvertinkite, kuriuos taškus vertinate labiau.

Susiję: Paprasčiausi būdai sutaupyti nuomojantis automobilius

Asia Miles kredito kortelė

„Cathay Pacific“, bendradarbiaudama su „Synchrony Bank“, JAV siūlo bendro prekės ženklo kredito kortelę. „Cathay Pacific Visa®“ kortelė uždirba 2 mylias už dolerį, išleistą „Cathay Pacific“ pirkiniams, 1,5 mylios pietums ir pirkiniams, apmokestinamiems užsienio valiuta, ir 1 mylią už dolerį už visa kita.

Be to, kortelė siūlo nedidelę 35 000 premijos mylių premiją kaip pasveikinimo premiją, išleidus 3 000 USD su kortele per pirmąsias 90 sąskaitos atidarymo dienų. Skrisdami „Cathay Pacific“ taip pat gausite daugybę privilegijų, įskaitant pirmenybinę registraciją ir įlaipinimą.

Informaciją apie Cathay Pacific Visa kortelę savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Susiję: Kada prasminga išleisti bendro prekės ženklo kredito kortelę?

Perkelkite mylias iš kredito kortelių programų

Galite perkelti taškus iš „American Express“ narystės apdovanojimų į „Asia Miles“. ISABELLE RAPHAEL / TAŠKŲ VAIKINAS

Arba galite pervesti apdovanojimus iš keturių programų su perleidžiamomis valiutomis tiesiai į Asia Miles:

 • „American Express“ narystės apdovanojimai.
 • Bilto apdovanojimai.
 • Pirmoji sostinė.
 • „Citi ThankYou“ apdovanojimai.

Kiekvieno iš jų perdavimo santykis yra 1:1, taigi 10 000 taškų arba mylių prilygsta 10 000 Azijos mylių.

Jei norite uždirbti Azijos mylių iš savo kasdienių išlaidų, dažnai pastebėsite, kad labiau apsimoka pirkti vienoje iš šių kortelių, o ne „Cathay Pacific Visa Signature Card“. Pavyzdžiui, American Express® auksinė kortelė uždirba 4 taškus už dolerį JAV prekybos centruose (iki 25 000 USD per kalendorinius metus, tada 1 tašką už dolerį) ir JAV išsinešimui bei restoranuose visame pasaulyje – daugiau nei dvigubai daugiau nei uždirbtumėte pirkdami su „Cathay Pacific Visa“ kortele.

Kitos populiarios kortelės šiose programose apima „Capital One Venture X Rewards“ kredito kortelė, Bilt Mastercard® (žr. įkainius ir mokesčius) ir „Citi Premier®“ kortelė.

Susiję: Išmintingi apdovanojimai keliautojai sutelkia dėmesį į perkeliamus taškus, kad būtų lankstesni

Azijos mylių išpirkimas

„Asia Miles“ galite naudoti norėdami užsisakyti bilietus iš „Cathay Pacific“ ir jos partnerių. EMILY MCNUTT/TAŠKŲ VAIKINAS

Svarbūs dalykai, kuriuos reikia žinoti apie Azijos mylių išpirkimą

Skirtingai nuo daugelio JAV vežėjų, Cathay Pacific nusprendė ir toliau taikyti apdovanojimų bilietų kainas pagal standartinę apdovanojimų diagramą. Tai reiškia, kad jums netaikoma dinamiška kainodara, o Cathay Pacific ir jos partnerių apdovanojimai gali būti išpirkti nuspėjamu kursu, todėl…