Skip to content
Home » „Disney World“ metiniai bilietai vėl parduodami po 18 mėnesių: štai kaip jie iš tikrųjų gali sutaupyti pinigų

„Disney World“ metiniai bilietai vėl parduodami po 18 mėnesių: štai kaip jie iš tikrųjų gali sutaupyti pinigų

 • by

Nuo balandžio 20 d. Walt Disney World Resort vėl parduos metinius bilietus ne Floridos gyventojams. Šis žingsnis pirmą kartą per beveik 18 mėnesių, kai gyvenantys už Floridos ribų galės įsigyti metinius bilietus.

Pastarieji keleri metai parkams buvo sudėtingi, nes jie kovojo su koronaviruso pandemija, mėnesiais negaudavo veiklos pajamų, o parkams vėl atidarius, gausu žmonių. Parkų rezervacijų įgyvendinimas dar labiau apsunkino metinių leidimų turėtojų patirtį.

Tačiau dabar, kai Walt Disney World metinių bilietų pardavimas grįžta bent jau trumpam, yra dar vienas būdas sutaupyti pinigų kitoms šeimos Disney World atostogoms (ir po jų).

Nors matematika ne visada teikia pirmenybę kiekvienam šeimos nariui, turinčiam metinį „Disney World“ bilietą, tai nereiškia, kad turėtumėte jo nepirkti. Daugybė nuolaidų, suteikiamų su metiniu bilietu, galioja visai jūsų šeimai, todėl vis tiek galite pasinaudoti viskuo, ką jis siūlo, net jei bilietą turi tik vienas asmuo iš jūsų grupės.

Taigi, ar turėtumėte gauti metinį bilietą dabar, kai „Disney World“ atveria pardavimą ne Floridos gyventojams? Štai ką reikia žinoti, kad padėtumėte apsispręsti.


KAD NEMOKAMOS PAGALBOS PLANUOJANT IR UŽSISAKYJANT KITAS DISNĖ ATOSTOGAS, PASIŽIŪRĖKITE TPG DISNEY UŽSAKYMO PARTNERĮ, PELĖS PATARĖJAS.


VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Kiek kainuoja metinis bilietas į „Disney World“?

Norėdami atsakyti, kiek kainuoja metinis bilietas į Disney World, turime aptarti skirtingas metinio bilieto galimybes.

Jei gyvenate Floridoje arba esate „Disney Vacation Club“ savininkas, galite gauti gana solidų pasiūlymą dėl kai kurių metinių bilietų, kurių kiti negali pasiekti. Visiems kitiems vieno metinio bilieto kaina nėra skirta silpnaširdžiai (tačiau dar negailėkite mūsų).

Svarbu žinoti, kad nors 9 metų ir jaunesniems vaikams parko bilietai yra šiek tiek pigesni, „Disney World“ metinių bilietų kainos daugumai vaikų ir suaugusiųjų yra vienodos. Tik mažiesiems nuo 2 metų iki 3 metų bilietų nereikia, nes jie į parkus gali patekti nemokamai.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Visi metiniai bilietai turi šiuos privalumus:

 • Nemokama standartinė pramogų parko stovėjimo aikštelė.
 • Parkavimas (ty galimybė aplankyti kelis parkus per vieną dieną).
 • Iki 20 % nuolaida tam tikriems patiekalams ir prekėms mažmeninės prekybos vietose.
 • Specialūs kelionių pasiūlymai, viešbučių kambarių kainos, renginiai po darbo valandų ir kt.
 • Prieiga prie išskirtinių renginių ir prekių.

Tačiau yra keletas papildomų privilegijų, atsižvelgiant į pasirinktą leidimą.

„Disney Incredi Pass“: 1 399 USD

„Disney Incredi Pass“, prieinamas visiems svečiams, yra pats brangiausias pasirinkimas – 1 399 USD vienam asmeniui. Be pirmiau minėtų privalumų, jis turi šias privilegijas:

 • Galimybė vienu metu rezervuoti iki penkių parko bilietų (kartu su visomis tinkamomis dienomis, kai apsistoji „Disney World“ nuosavybėje).
 • Jokių užtemimo datų.

„Disney Sorcerer Pass“: 969 USD

Tik „Disney Vacation Club“ nariams ir Floridos gyventojams „Disney Sorcerer Pass“ kainuoja 969 USD asmeniui. Tai apima standartines metinio bilieto privilegijas ir keletą papildomų, susijusių su bilietu, privalumų ir sąlygų:

 • Galimybė vienu metu rezervuoti iki penkių parko bilietų (kartu su visomis tinkamomis dienomis, kai apsistoji „Disney World“ nuosavybėje).
 • Ribotos užtemimo datos apie Padėkos dieną, Kalėdas ir Naujuosius metus.

„Disney Pirate Pass“: 749 USD

„Disney Pirate Pass“, prieinamas tik Floridos gyventojams, jums kainuos 749 USD vienam asmeniui. Jo papildomi privalumai ir sąlygos apima:

 • Galimybė vienu metu rezervuoti iki keturių parko bilietų (kartu su visomis tinkamomis dienomis, kai būnate „Disney World“ nuosavybėje).
 • Užtemimo datos pavasario atostogų sezono metu ir per daugelį pagrindinių švenčių, pvz., Darbo dieną, Kolumbo dieną, Padėkos dieną, Kalėdas ir Naujuosius metus.

„Disney Pixie Dust Pass“: 399 USD

Tik Floridos gyventojams prieinamas „Disney Pixie Dust Pass“ yra pigiausias metinis bilietas, kainuojantis 399 USD vienam asmeniui. Jo mažesnė kaina reiškia, kad turėsite sumažėjusių privalumų ir daugiau apribojimų, pavyzdžiui:

 • Galimybė vienu metu rezervuoti iki trijų parko bilietų (kartu su visomis tinkamomis dienomis, kai apsistoji „Disney World“ nuosavybėje).
 • Užtemimo datos savaitgaliais ir aplink svarbiausias šventes.

Anksčiau į kai kuriuos metinius leidimus buvo įtraukti du papildomi privalumai – „PhotoPass“ atsisiuntimas ir prieiga prie „Disney World“ vandens parkų. Tai nebėra, nes dabar šias privilegijas galima įsigyti tik papildomai. Norėdami mėgautis neribotais PhotoPass atsisiuntimais ir (arba) neribota prieiga prie Disney vandens parkų ir golfo aikštynų, turėsite sumokėti papildomus 99 USD asmeniui už papildomą naudą.

Susiję: Kaip sutaupyti daug pinigų išsinuomojus „Disney Vacation Club“ taškus

„Disney World“ metinių bilietų nuolaidos

Prieš pirkdami Disney World metinį bilietą, pagalvokite apie įprasto bilieto tipą, kurį turėtumėte nusipirkti savo kelionei. „Disney World“ siūlo daugybę bilietų variantų, įskaitant „Park Hopper“, kuris yra vienas populiariausių bilietų variantų, nes leidžia per vieną dieną aplankyti kelis parkus.

Nors apskaičiuoti vidutines išlaidas gali būti sunku, nes „Disney World“ perėjo prie data pagrįstos bilietų kainų sistemos, palyginimo tikslais apsvarstykime penkių dienų atostogas per įprastą mokyklos pertraukos savaitę. Penkių dienų Park Hopper bilietas suaugusiajam, apsilankiusiam žiemos atostogų savaitę, kainuoja 765,36 USD. Jei per tą pačią dienų seką atsisakysite keturių dienų „Park Hopper“, jūsų turima suma sumažėtų iki 687,95 USD. Norėdami sutaupyti daugiau pinigų, galite visiškai praleisti „Park Hopper“ parinktį ir nusipirkti standartinį penkių dienų bilietą tam pačiam laikotarpiui už maždaug 670 USD.

Remiantis šiomis kainomis, tikėtina, kad vidutinei šeimai tektų išleisti mažiausiai 500 USD vienam asmeniui savo daugiadienėms „Disney World“ atostogoms, nors šis skaičius gali lengvai išaugti iki 700 USD vienam asmeniui. Jei tai tinka jūsų grupei, turėsite sutaupyti dar 600–700 USD vienam asmeniui, kad „Disney Incredi Pass“ būtų verta investuoti bent vienam šeimos nariui.

MADISON BLANCAFLOR / THE POINTS GUY

Laimei, yra keletas metinių bilietų nuolaidų, kurios padės jums sutaupyti sutaupyti pinigų, kad pateisintumėte bilieto įsigijimą.

Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė „Disney World“ pramogų parkuose

„Disney World“ metinių leidimų turėtojai gali nemokamai pasistatyti automobilį „Disney World“ pramogų parkuose. Ši privilegija pravers, jei apsistojate ne vietoje ir nuomojatės automobilį (geras pasirinkimas daugeliui geriausių viešbučių netoli Disney World), nes už automobilių stovėjimą paprastai atsieis 25 USD per dieną, o tai reiškia, kad sutaupysite 125 USD. turėdamas penkias dienas nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę. Tačiau atminkite, kad ši lengvata nepadės jums sutaupyti, jei planuojate apsistoti „Disney“ viešbutyje ar kurorte, nes visiems tų objektų svečiams buvo panaikinti mokesčiai už stovėjimą.

Maitinimo nuolaidos

„Disney World“ turi išsamų restoranų, kuriuose galite uždirbti iki 20% nuolaidą už metinį leidimą valgyti, sąrašą, tačiau iš tikrųjų daugelis sąraše esančių restoranų siūlo tik 10% nuolaidą. Vis dėlto nuolaida gali būti vertinga privilegija, nes ji apima leidimo turėtoją ir iki trijų svečių. „Būk mūsų svečias“, „Cinderella’s Royal Table“ ir „Chef Mickey’s“ yra keletas mūsų mėgstamiausių „Disney“ restoranų, kuriems taikoma nuolaida. Maitinimas keturių asmenų šeimai šiose vietose gali lengvai viršyti 200 USD, todėl net 10% nuolaida sutaupoma 20 USD.

Pirkinių nuolaidos

„Disney World“ parduotuvių, kuriose siūloma iki 20% nuolaida, sąrašas yra daug ilgesnis nei restoranų sąrašas. Vežimėliai ir kioskai parkuose su nuolaida bus mažiau patikimi, tačiau pagrindinės parduotuvės, tokios kaip Main Street USA, yra virtualus užraktas, leidžiantis gauti nuolaidas daugumai prekių.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Nuostabi akimirka

„Disney World“ fotografai puikiai sugeba užfiksuoti tobulą šeimos atmintį be asmenukės rankos. Jų rankovėse rasite keletą ypatingų gudrybių, pavyzdžiui, kad Tinkerbell atsirastų šalia jūsų dukters ištiestų rankų. Naujoji „PhotoPass“ parinktis metiniams leidimams reiškia, kad mokėdami už šį priedą galite sutaupyti mažiausiai 70 USD, užuot pirkę 169 USD kainuojantį „Memory Maker“ paketą, suteikiantį svečiams prieigą prie atostogų nuotraukų ir vaizdo įrašų atsisiuntimo 30 dienų.

Viešbučių nuolaidos

„Disney World“ kasmetiniams leidimų turėtojams dažnai siūlo viešbučių nuolaidas. Sutaupėme daugiau nei 100 USD už naktį, kai viešėjome „Walt Disney World Resort“ kurorte. Galite peržiūrėti „Disney World“ svetainę, kad pamatytumėte nuolaidų metinio bilieto kambario variantus. Jie bus rodomi atskirame stulpelyje kartu su kitais tarifo pasirinkimais.

DISNEYWORLD.DISNEYGO.COM

Specialių renginių bilietai

„Disney World“ turi keletą specialių…