Skip to content
Home » „Breeze“ plečiasi Niujorko metro, atidarydama 2 naujus maršrutus iš Long Ailendo

„Breeze“ plečiasi Niujorko metro, atidarydama 2 naujus maršrutus iš Long Ailendo

  • by

„Breeze“ į savo žemėlapį prideda daugiau maršrutų be sustojimų.

Pradedančiojo pigaus vežėjo naujausių planų centras yra Niujorko Islip Long Island MacArthur oro uoste (ISP), kur „Breeze“ papildys naujus tiesioginius maršrutus tiek į Rolio-Durhamo tarptautinį oro uostą (RDU) Šiaurės Karolinoje, tiek į Portlando tarptautinį reaktyvinį lėktuvą (PWM) Meine. .

Skrydžiai į Portlandą prasidės birželio 29 d., o skrydžiai į RDU prasidės birželio 28 d. Skrydžiai iš Niujorko-Islipo į Portlandą bus sezoniniai vasaros maršrutai, o į Rolį-Durhamą – ištisus metus.

Norite daugiau naujienų su oro linijomis? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį

Bilietai į vieną pusę tarp Niujorko-Islipo ir Rolio-Durhamo prasideda nuo 59 USD; bilietų kainos į Portlandą prasideda nuo 49 USD.

Maršrutai tęsia „Breeze“ augimą visuose trijuose miestuose. Antradienį paskelbus du naujus maršrutus, vežėjas siūlys tiesioginius skrydžius į šešias sezonines ir ištisus metus veikiančias vietas iš Islipo. Iš RDU „Breeze“ be sustojimų skris į devynis skirtingus miestus.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

„Maršrutas į Niujorką–Islipą prideda naują tiesioginį tikslą RDU ir suteikia keliautojams daugiau pasirinkimų lankantis mūsų dažniausiai lankomoje metro zonoje“, – sakė Rolio-Durhamo oro uosto administracijos prezidentas ir generalinis direktorius Michaelas Landugthas.

Pranešimas iš inauguracinio skrydžio: Pirmas žvilgsnis: ką į dangų atneša naujoji JetBlue įkūrėjo Davido Neelemano oro linijų bendrovė Breeze Airways

Iš PWM Islipas taps penktuoju vežėjo maršrutu, kuris buvo paskelbtas dar prieš „Breeze“ pradėjus pirmuosius skrydžius iš oro uosto. Pirmieji „Breeze“ skrydžiai iš PWM prasidės gegužės viduryje, kai oro linijų bendrovė pradės skrydžius į Čarlstoną, Pietų Karoliną ir Tampą. Dar du maršrutai bus prieinami birželio mėnesį prieš Islip maršrutą.

„Džiaugiamės matydami, kad „Breeze Airways“ toliau investuoja ir plečiasi Portlando (Meino valstijos valstijos) rinkoje“, – pranešime teigė PWM oro uosto direktorius Paulas Bradbury.[Tuesday’s] Pranešimas apie penktąją kelionės vietą į Niujorką-Islipą prieš mūsų pirmuosius skrydžius kitą mėnesį yra puikus!

Pirmą kartą „Breeze“ 2021 m. pristatė Davidas Neelemanas, įkūręs „JetBlue“, Kanados „WestJet“ ir Brazilijos „Azul“. Biudžeto paleidimas veikia pagal „nuo taško iki taško“ modelį, pridedant tiesioginius maršrutus skrydžiams, kuriuos keleiviai paprastai naudoja prisijungdami.

Nauja išvaizda: „Breeze“ turi naują, ekonomiškesnę „Airbus A220“ konfigūraciją

Niujorkas-Islipas, kuris yra maždaug 60 mylių nuo Niujorko, šiuo metu aptarnaujamas „Frontier Airlines“ ir „Southwest Airlines“. „American Airlines“ 2022 m. nutraukė paslaugas iš Niujorko–Islipo dėl regioninio pilotų trūkumo, kuris išspaudė oro linijų pramonę po to, kai išėjo iš pandemijos.

Susiję skaitymai: