Skip to content
Home » „Chase Sapphire Preferred“ ir „Capital One Venture“ apdovanojimai: kredito kortelių palyginimas

„Chase Sapphire Preferred“ ir „Capital One Venture“ apdovanojimai: kredito kortelių palyginimas

  • by

Išmokėti šimtus dolerių metinių mokesčių už aukščiausios kokybės kredito korteles tinka ne visiems, ypač kai nesate naujokas taškų ir mylių pasaulyje. Laimei, daugybė kelionių kredito kortelių atleis jums mažiau nei 100 USD per metus ir vis tiek gausite pelningų atlygių, padėsiančių užsisakyti tą epinę svajonių kelionę.

Tarp geriausių šios kategorijos kortelių yra „Chase Sapphire Preferred Card“ ir „ „Capital One Venture Rewards“ kredito kortelė. Tiek pradedantiesiems, tiek ekspertams taikomi valdomi metiniai mokesčiai – 95 USD per metus.

Pažiūrėkime, kaip šios dvi kortos susidėlioja lyginant.

„Capital One Venture“ ir „Chase Sapphire Preferred“ palyginimas

Čia pateikiami kiekvienos iš šių dviejų pagrindinių kategorijų kortelių pagrindai:

Kortelės duomenys Pirmenybė teikiama Chase’ui Sapphire’ui „Capital One Venture“ apdovanojimai
Metinis mokestis 95 USD. 95 USD.
Registracijos premija Uždirbkite 80 000 premijos taškų išleidę 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo. Uždirbkite 75 000 papildomų mylių, kai išleisite 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.
Kasdienių išlaidų uždarbio rodiklis 1 taškas už dolerį. 2 mylios už dolerį.
Premijų kategorijos 5 taškai už dolerį už visas keliones, įsigytas per Chase Ultimate Rewards.

5 taškai už dolerį važiuojant „Lyft“ (iki 2025 m. kovo 31 d.).

3 taškai už dolerį už pietus, pasirinktas srautinio perdavimo paslaugas ir internetinių bakalėjos prekių pirkimą (išskyrus Target, Walmart ir didmeninės prekybos klubus).

2 taškai už dolerį visose kitose kelionėse.

1 taškas už dolerį už visus kitus pirkinius.

5 mylios už dolerį viešbučiams ir automobilių nuomai, užsakytam per Capital One Travel.

2 mylios už dolerį visiems kitiems pirkiniams.

Taškų/mylių vertė po 1,25–2 centus. po 1–1,85 cento.
Užsienio sandorių mokesčiai Nė vienas. Nė vienas.
Kelionių apsaugos Pirminė automobilio nuomos apsauga, kelionės atšaukimo ir nutrūkimo draudimas, bagažo vėlavimo draudimas, kelionės vėlavimo kompensacija, kelionių ir skubios pagalbos paslaugos, prarasto bagažo draudimas. Antrinis automobilio nuomos draudimas, kelionės nelaimingų atsitikimų draudimas, pagalba kelyje (mokama), pagalbos kelionėms paslaugos 24 valandas per parą.*
Kiti privalumai 50 USD metinis viešbučio kreditas, 10% metinė taškų premija, pratęsta garantija ir pirkimo apsauga. Du nemokami apsilankymai „Capital One“ arba „Plaza Premium“ salonuose per metus, „Global Entry“ / „TSA PreCheck“ paraiškos mokesčio kreditas iki 100 USD kas ketverius metus, pratęsta garantija.*

* Privalumai galimi tik „Visa Signature“ kortelei patvirtintose paskyrose. Taikomos sąlygos.

Registracijos premija

Abi kortelės šiuo metu siūlo solidžius registracijos bonusus, kurie gali suteikti daug naudos naujiems kortelių turėtojams.

„Capital One“ įmonė: „Venture Rewards“ kortelė siūlo 75 000 papildomų mylių išleidus 4 000 USD kortele per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius. Šios premijos vertė yra 750 USD kelionėms, jei išperkate už fiksuotą vertę tiesiogiai per „Capital One“, arba iki 1 388 USD*, jei pervedate mylias „Capital One“ oro linijų ar viešbučių pervežimo partneriams, nes TPG „Capital One“ mylias vertina po 1,85 cento.

*Premijos vertė yra apskaičiuota vertė, kurią apskaičiavo TPG, o ne kortelės išdavėjas. Peržiūrėkite naujausius mūsų vertinimus čia.

Pirmenybė teikiama Chase’ui Sapphire’ui: „Sapphire Preferred“ šiuo metu siūlo 80 000 premijos taškų, kai išleisite 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo. Kadangi taškai yra verti 1,25 cento už kiekvieną, kai jie išperkami per „Chase Ultimate Rewards“ kelionių portalą, garantuojama, kad premija bus verta bent 1 000 USD kelionėms (prieš įtraukiant ataskaitoje kreditus). Tačiau TPG vertina „Chase Ultimate Rewards“ po 2 centus, todėl galite gauti dar didesnę grąžą pasinaudoję „Chase“ oro linijų ar viešbučių pervežimo partneriais.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Nugalėtojas: Pirmenybė teikiama Chase’ui Sapphire’ui. Tai artimas skambutis, tačiau turint omenyje daugybę vertingų perdavimo partnerių su Chase’u, „Sapphire Preferred“ susilaukia dėmesio.

Susiję: kaip (ir kodėl) turėtumėte uždirbti perleidžiamų taškų

Uždirbimas

„Capital One“ įmonė: 5 mylios už dolerį viešbučiams ir automobilių nuomai, užsakytiems per Capital One Travel; ir 2 mylios už dolerį visiems kitiems pirkiniams.

Pirmenybė teikiama Chase’ui Sapphire’ui: 5 taškai už dolerį visoms kelionėms, įsigytoms per Chase Ultimate Rewards; 3 taškai už vieną dolerį pietaujant, įskaitant tinkamas pristatymo paslaugas, išsinešti ir pietauti ne namie; 3 taškai už dolerį už pasirinktas srautinio perdavimo paslaugas; 3 taškai už dolerį perkant bakalėjos prekes internetu (išskyrus Target, Walmart ir didmeninės prekybos klubus); 2 taškai už dolerį visose kitose kelionėse; ir 1 taškas už dolerį už visus kitus pirkinius.

Kelionės apibrėžiamos gana plačiai su Sapphire Preferred ir apima kai kurias kasdienes išlaidas, tokias kaip rinkliavos, automobilių stovėjimo aikštelės ir metro bilietai. Maitinimas apima standartinius restoranus, barus ir kavines, maisto pristatymo paslaugas ir net daugumą pardavimo automatų.

Nugalėtojas: Kaklaraištis. „Capital One Venture“ lenkia kasdienes išlaidas, tačiau atsilieka konkrečiose kategorijose, kuriose šviečia „Sapphire Preferred“.

Susijęs: „Chase Sapphire“ pageidaujamos kredito kortelės apžvalga

Apdovanojimų išpirkimas

Abi kortelės leidžia išpirkti atlygį už daugybę pirkinių, tačiau kelionių išpirkimas visada suteikia geriausią vertę.

„Capital One“ įmonė: „Capital One“ mylios per pastaruosius kelerius metus tapo daug vertingesnės. Jei norite paprasto išpirkimo parinkties, galite išpirkti savo „Venture“ mylias už fiksuotą 1 cento vertę kelionių užsakymams, užsakytam per „Capital One Travel“, arba panaudoti jas ataskaitų kreditams kompensuoti bet kokį kelionės pirkinį per pastarąsias 90 dienų (vėlgi el. 1 cento už mylią tarifą).

EMILY MCNUTT/TAŠKŲ VAIKINAS

Taip pat galite išgauti daugiau naudos iš mylių, pervesdami juos 17 „Capital One“ oro linijų ir viešbučių pervežimo partnerių. Dauguma pervedimų dabar yra 1:1 santykiu. Kadangi kortelė uždirba 2 Capital One mylias už dolerį kasdienėms išlaidoms, iš esmės uždirbate iki 2 oro linijų mylių arba viešbučio taškų už kiekvieną pirkinį išleistą dolerį – priklausomai nuo konkrečios programos, į kurią perkeliate mylias.

Jei nesiekiate atlygio už kelionę, galite išpirkti mylias dovanų kortelėms, pinigų grąžinimui arba pirkiniams iš „Amazon“ ir „PayPal“, tačiau žinokite, kad išpirkimo įkainiai bus mažesni.

Susiję: Kaip išnaudoti „Capital One“ mylias siekiant maksimalios vertės

Pirmenybė teikiama Chase’ui Sapphire’ui: Kaip ir su rizikos kortele, Ultimate Rewards taškai gali būti išpirkti į kelionę fiksuota verte arba pervesti. Kaip minėta anksčiau, jei kelionių rezervacijas užsisakote per „Chase Ultimate Rewards“ portalą, taškų vertė yra fiksuota – 1,25 cento.

Tačiau didžiausią taškų vertę galite gauti pervesdami juos vienai iš 11 Chase oro linijų ir trijų viešbučio partnerių santykiu 1:1.

Taip pat galite išpirkti taškus už dovanų korteles ir grąžinti pinigus, tačiau už kiekvieną vertės tašką gausite tik 1 centą.

Susiję: geriausi būdai panaudoti „Chase Ultimate Rewards“ taškus

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Nugalėtojas: Pirmenybė teikiama Chase’ui Sapphire’ui.

„Chase Ultimate Rewards“ gauna pranašumą siūlydama pelningesnius perkėlimo variantus (būtent „United“ ir „Hyatt“, kurie nėra „Capital One“ partneriai). Be to, išpirkdami kelionėms fiksuotu tarifu gausite palankesnę 1,25 cento už tašką, o išpirkdami piniginius atlygius ar ataskaitų kreditus, taip pat galite gauti 1 cento tarifą už tašką.

Nors galimybė išpirkti „Capital One“ mylias, kad būtų padengta bet kokia kelionės kaina, „Chase Sapphire Preferred“ vis tiek siūlo geriausią ilgalaikę vertę, kai kalbama apie išpirkimo pasirinkimą.

Susiję: „Capital One Venture Rewards“ kredito kortelės apžvalga

Kiti privalumai

Suprantama, kad su 95 USD per metus kainuojančia kortele negausite tiek privilegijų, kiek gausite su aukščiausios kokybės kortele, kuri kasmet kainuoja šimtus dolerių. Vis dėlto abi kortelės siūlo daugybę privalumų, kurie prideda dar daugiau vertės.

„Capital One“ įmonė: Šios kortelės pranašumai apima nemokamų užsienio operacijų mokesčių, pratęstą garantiją, taikomą pradinei gamintojo garantijai tinkamiems pirkiniams, pirkimo garantiją už padengtus nuostolius, patirtus per pirmąsias 90 dienų nuo įsigijimo, ir „Visa Signature“ kelionių pranašumus, pvz., kompensaciją už prarastą bagažą įprastam vežėjui. bilietai ir antrinė automobilių nuoma. Taip pat kasmet gausite du nemokamus apsilankymus „Capital One“ arba „Plaza Premium“ holuose ir iki 100 USD vertės Global Entry / TSA PreCheck paraiškos mokesčio kreditą. Tai privilegija, paprastai matoma kortelėse su didesniais metiniais mokesčiais, ir tai gali labai padėti pagreitinti kelionę per oro uostą. (Privalumai galimi tik „Visa Signature“ kortelei patvirtintose paskyrose. Taikomos sąlygos.)

LIZ HAFALIA / SAN FRANCIŠKO kronika / GETTY IMAGES

Pirmenybė teikiama Chase’ui Sapphire’ui: Kadangi tai taip pat yra „Visa Signature“ kortelė, ji siūlo…