Skip to content
Home » Chase Sapphire pageidaujamo kredito balo patvirtinimas – The Points Guy

Chase Sapphire pageidaujamo kredito balo patvirtinimas – The Points Guy

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, reguliariai atnaujinamas nauja informacija.

„The Points Guy“ daug laiko skiriame aptarti, kaip veikia kredito balai ir kaip pagerinti jūsų kredito balą. 700-ųjų vidurio ir daugiau balų paprastai pakaks, kad gautumėte patvirtinimą daugeliui kelionių apdovanojimų kortelių. Tačiau žemesnis balas nebūtinai reiškia, kad negalite gauti šių kortelių.

Šiame vadove analizuosime duomenų taškus, kad atskleistume nepaskelbtus (o gal ir neoficialius) kredito balo reikalavimus, taikomus vis populiarėjančiai Chase Sapphire Preferred Card, kuri šiuo metu siūlo patobulintą 80 000 premijos taškų registracijos premiją, kai išleidžiate 4 000 USD. už pirkinius per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.

Tiesiog atkreipkite dėmesį, kad nors jūsų kredito balas yra geras jūsų patvirtinimo šansų rodiklis, tai nėra absoliutus mokslas. Chase’as vis tiek gali jūsų atsisakyti, net jei atitinkate „reikalingą“ kredito balą, ir vis tiek gali jus patvirtinti, net jei esate mažesnis už jį.

Chase’o Sapphire’o pageidaujama apžvalga

„Chase Sapphire Preferred Card“ yra seniai mėgstama pažengusių taškų ir mylių kolekcionierių. Jei ketinate jį papildyti savo pinigine, dabar pats laikas tai padaryti.

„Sapphire Preferred“ uždirba vertingų „Chase Ultimate Rewards“ taškų, kuriuos galima pervesti programos viešbučių ir oro linijų partneriams. Taip pat yra privilegijų, pvz., metinis 50 USD kreditas viešbutyje už rezervacijas per „Chase Travel“ ir 10 % taškų premija kortelės nario jubiliejaus proga.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite visą „Chase Sapphire Preferred“ kredito kortelės apžvalgą.


Paraiškos nuoroda: „Chase Sapphire“ pageidaujama kortelė


Kredito balas reikalingas „Chase Sapphire Preferred“.

SOLSTOCK / GETTY IMAGES

„Chase Sapphire Preferred“ laikoma puikia kortele pradedantiesiems, tačiau galite negauti patvirtinimo, jei neturite daug kredito istorijos arba turite tik vieną kredito kortelę. Rekomenduočiau kreiptis dėl vienos geriausių pirmųjų kredito kortelių arba geriausių kredito kortelių, skirtų kolegijos studentams, jei dar nesate susipažinę su kredito kortelėmis.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Tačiau pradedantiesiems tikrai galima gauti „Chase Sapphire Preferred“ leidimą. Pagal Credit Karma, Chase Sapphire Preferred vidutinis reikalingas kredito balas yra 736. Įprastas žemas balas yra 646. Taigi, nors vidutinis patvirtinimo balas yra „geras“ iki „labai geras“, tobula kredito istorija nebūtina.

Daugelis kitų veiksnių, be jūsų kredito balo, priklauso nuo kvalifikacijos, pavyzdžiui, jūsų pajamos ir vidutinis kredito sąskaitų amžius. Kitas svarbus veiksnys, kuris dažnai pamirštamas, yra jūsų santykiai su banku. Jei ilgą laiką buvote „Chase“ klientas ir savo banko sąskaitose turite didelius likučius, ataskaitose teigiama, kad jūsų patvirtinimo šansai gali būti geresni (ypač jei paraišką teikiate filiale).

Galiausiai, net jei žiūrite į Chase Sapphire rezervatas, pirmiausia galite kreiptis dėl „Chase Sapphire Preferred“. Galų gale, gauti Sapphire Preferred patvirtinimą paprastai yra lengviau nei Sapphire Reserve. Be to, pateikę paraišką dėl „Chase Sapphire Preferred“ dabar, galėsite uždirbti 80 000 taškų registracijos premiją. Tada, jei norite vėliau pasinaudoti Sapphire Reserve privilegijomis, galite pateikti užklausą dėl produkto pakeitimo.

Susiję: Ar galite grąžinti ankstesnę versiją ir tada atnaujinti tą pačią kortelę?

Kiek kortelių sąskaitų galiu turėti atidarytą?

ISABELLE RAPHAEL / TAŠKŲ VAIKINAS

Kaip ir daugumai Chase kortų, Chase Sapphire Preferred taikoma Chase 5/24 taisyklė. 5/24 taisyklė reiškia, kad Chase automatiškai atmes jūsų paraišką, jei per pastaruosius 24 mėnesius atidarėte penkias ar daugiau asmeninių kredito kortelių (su bet kuriuo išdavėju).

5/24 taisyklė yra sunkiai užkoduota Chase sistemoje, todėl agentai paprastai negali jos nepaisyti rankiniu būdu. Taigi, jei jums daugiau nei 5/24, vienintelė galimybė gauti „Chase Sapphire Preferred“ yra palaukti, kol vėl sueis 5/24.

Susiję: Kaip apskaičiuoti savo 5/24 stovėjimą

Kaip patikrinti savo kredito balą

Jokiu būdu neturėtumėte mokėti, kad patikrintumėte savo kredito balą. Daugelyje kredito kortelių yra nemokama FICO balų skaičiuoklė. Be to, yra daugybė kitų būdų visiškai nemokamai patikrinti savo kredito balą.

Daugelis nemokamų svetainių gali padėti geriau sekti savo rezultatą ir jo veiksnius. Jūs netgi galite naudoti šias paslaugas, kad ginčytumėte bet kokią informaciją apie jūsų rezultatą, kuri nėra tiksli arba atrodo apgaulinga. Taip pat galite apsvarstyti galimybę mokėti už kredito stebėjimo paslaugą, tokią kaip myFICO.

Veiksniai, turintys įtakos jūsų kredito balui

TAŠKŲ VAIKINAS

Prieš pradedant teikti paraiškas dėl bet kokios kredito kortelės, būtina suprasti veiksnius, kurie sudaro jūsų kredito balą. Juk vien dėl naujos kredito linijos kreipimosi rezultatas pasikeis.

Nors tiksli kredito balo apskaičiavimo formulė nėra vieša, FICO yra skaidrus dėl vertinamų veiksnių ir naudojamų svorių:

  • Mokėjimų istorija: 35 % FICO balo atspindi jūsų mokėjimų istoriją. Taigi, jei atsiliksite mokėdami paskolą, ši jūsų kredito balo dalis nukentės. Be to, kuo ilgesnis ir naujesnis nusikalstamumas, tuo reikšmingesnis neigiamas poveikis.
  • Skolos sumos (kredito panaudojimas): 30% jūsų FICO balo sudaro santykinis jūsų dabartinės skolos dydis. Visų pirma, jūsų skolos ir kredito santykis yra jūsų skolų suma, padalyta iš visos kredito sumos, turimos visose jūsų sąskaitose. Daugelis žmonių teigia, kad geriausia, kad skolos ir kredito santykis būtų mažesnis nei 20%, tačiau tai nėra stebuklingas skaičius.
  • Kredito istorijos trukmė: 15% jūsų balo yra vidutinė visų jūsų kredito istorijoje esančių paskyrų trukmė. Vidutinė jūsų sąskaitų trukmė gali būti reikšmingas veiksnys, jei turite ribotą kredito istoriją. Tai taip pat gali būti veiksnys žmonėms, kurie greitai atidaro ir uždaro sąskaitas.
  • Naujas kreditas: Jūsų naujausios paskyros nustato 10% jūsų kredito balo. Taigi ši jūsų kredito balo dalis nukentės, jei neseniai atidarėte per daug sąskaitų. Galų gale, gauti daug naujo kredito yra vienas iš finansinių sunkumų požymių.
  • Kreditų derinys: 10% jūsų balo yra susiję su tuo, kiek turite skirtingų kredito sąskaitų, pvz., hipotekos, paskolos automobiliui, kredito paskolos ir parduotuvės kredito kortelės. Nors turėti įvairių paskolų tipų derinį yra geriau nei turėti tik vieną rūšį, niekas nerekomenduoja imti nereikalingų paskolų vien tam, kad padidintų savo kredito balą.

Kalbant apie „Chase Sapphire Preferred“, vienas esminis veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra vidutinis paskyrų amžius. Nors ilgesnė kredito istorija padidins jūsų rezultatą, daugelis emitentų sutelkia dėmesį į vienerių metų ribą. Tai reiškia, kad vidutinis paskyrų amžius ilgesnis nei metai gali labai padėti padidinti jūsų patvirtinimo tikimybę. Tačiau jums gali kilti problemų gauti patvirtinimą su 11 mėnesių kredito istorija – net jei jūsų kredito balas yra puikus.

Galiausiai, jei jūsų kredito ataskaitoje yra kokių nors vėlavimų ar bankrotų, Chase’as gali nedvejodamas patvirtinti jums naują kredito liniją. Svarbu atsiminti, kad jūsų kredito profilis yra daugiau nei tik skaičius. Iš tiesų, jūsų kredito profilis yra informacijos rinkinys, suteiktas emitentui, kad jis galėtų analizuoti jūsų kreditingumą.

Todėl nėra griežtos taisyklės su konkrečiu kredito balu, pagal kurį automatiškai bus patvirtintas (arba atmestas) gauti Sapphire Preferred.

Susiję: 7 dalykai, kuriuos reikia suprasti apie kreditą prieš pateikiant paraišką dėl naujos kortelės

Ką daryti, jei jus atmetė

Jei Chase’as atmeta jūsų kredito kortelę, nepasiduok. Kredito kortelių išdavėjai per metus atmetė mane nuo 10 iki 15 skirtingų kredito kortelių. Nors skauda, ​​reikia išmokti kovoti už save. Jei gaunate atmetimo laišką, pirmiausia turėtumėte ištirti atmetimo priežastis. Pagal įstatymą kortelių išdavėjai turi atsiųsti jums rašytinį arba elektroninį pranešimą, kuriame paaiškinama, kokie veiksniai neleido jums gauti patvirtinimo.

Kai išsiaiškinsite, kodėl Chase’as jus atstūmė, galite paskambinti persvarstymo telefonu. Pasakykite asmeniui telefonu, kad neseniai kreipėtės dėl Chase kredito kortelės, nustebote pamatę, kad Chase atmetė jūsų paraišką ir norėtų pasikalbėti su kuo nors, kad šis sprendimas būtų persvarstytas. Nuo tada jūs turite sukurti dėklą ir įtikinti agentą, kodėl Chase’as turėtų patvirtinti jums kortelę.

Pavyzdžiui, jei Chase’as atmetė jus dėl trumpos kredito istorijos, galite nurodyti puikius laiku atliktus mokėjimus. Arba, jei Chase’as atmetė jus dėl praleistų mokėjimų, galite paaiškinti, kad tai buvo seniai ir jūsų naujausia istorija buvo tobula.

Susijęs: Jūsų skambinimo vadovas…