Skip to content
Home » Barcelona

Barcelona

  • by

Barselona yra vienas iš mano mėgstamiausių miestų pasaulyje, į kurį negaliu nustoti grįžti. Tai tarsi antrieji mano namai: vieta, kur sutaisiau sudaužytą širdį, iš naujo atradau nepriklausomybę ir įsimylėjau miestą kaip jokį kitą. Vėliau čia mes su Stivu susipažinome, o per tuos metus grįžome vėl ir vėl, net trumpam apsigyvenome.

Man patinka vingiuotos gatvelės su balkonais, nepriklausomi barai, restoranai ir parduotuvės. Mėgstu jūrą, paplūdimį ir nuostabius parkus, kuriuose gyvena atsipalaidavusi liaudis, skamba gitaros ir būgnų garsai. Tai miestas, kuris kaskart man apsilankius atskleidžia vis daugiau paslapčių.

Štai nedidelis gidas, kuriame rasite tai, ką geriausia veikti Barselonoje, kad galėtumėte pradėti lankytis šiame mieste. Taip pat esu parašęs Barselonos lankymo su kūdikiu / mažu vaiku vadovą ir geriausių dalykų, kuriuos galima nuveikti Barselonoje su vaikais, vadovą.

Kai kurios šiame įraše pateiktos nuorodos yra partnerių nuorodos, o tai reiškia, kad gaunu nedidelį komisinį mokestį, jei ką nors nusiperkate (be jokių papildomų išlaidų jums). Tai vienas iš būdų, kaip palaikau šio tinklaraščio veiklą. Ačiū milijoną kartų už paramą. Daugiau apie mano filialų politiką galite perskaityti čia.