Skip to content
Home » Ar verta visą gyvenimą siekti elito statuso?

Ar verta visą gyvenimą siekti elito statuso?

  • by

Jei bandote gauti oro linijų ar viešbučių elito statusą, galite naudoti daugybę gudrybių ir įrankių, kad greičiau pasiektumėte. Galbūt galite pasinaudoti statuso atitikimu ar iššūkiu arba naudoti tinkamą kredito kortelę, kad atrakintumėte kitą elito privalumų pakopą. Deja, kad ir kokia būtų jūsų kvalifikacija, jūsų statusas beveik visada bus trumpalaikis. Po metų ar dvejų grįšite į bandomąjį persikvalifikavimą.

Štai kodėl daugelis didžiųjų oro linijų ir viešbučių tinklų siūlo tam tikrą elito statusą visą gyvenimą (dažnai oro linijų vadinamas „Milijono mylių statusu“). Šios programos apdovanoja elitinius narius, kurie ilgus metus (dažnai dešimtmetį ar ilgiau) išliko lojalūs tai pačiai oro bendrovei ar viešbučiui, suteikiant neįtikėtiną automatinio statuso dovana, neatsižvelgiant į jūsų skrydžio / viešnagės veiklą per metus.

Ši laisvė planuoti savo metų keliones, nesekant elito kvalifikacijos pažangos, skamba viliojančiai, tačiau norint ten patekti reikia ilgalaikio įsipareigojimo nuolat besikeičiančioje aplinkoje. Šiandien panagrinėsime, ar ir kada prasminga siekti visą gyvenimą trunkančio elito statuso ir ilgalaikio lojalumo.

Jei nesate susipažinę su įvairiomis būsenos programomis visą gyvenimą, galite peržiūrėti mūsų vadovus čia:

„Million Miler“ oro linijų bendrovės statusas

ZACH HONIG / TAŠKŲ VAIKINAS

Dažnai skraidančiose programose jūsų paskyros prietaisų skydelyje yra didžiausias metrikos ir skaitiklių skaičius, tačiau kiekviena iš jų reiškia kažką skirtingą.

Paprasčiausias skaičius yra jūsų ridos sąskaitos likutis. Paprastai tai vadinama išperkamomis myliomis, nes jas naudojate rezervuodami apdovanojimo bilietus.

Tada jūsų mylios, doleriai ir segmentai nustato jūsų tinkamumą elito statusui per vienerius kalendorinius metus. Paskutinis yra jūsų milijono mylių likutis, kuris yra visiškai atskiras skaičius.

Galite papildyti savo išperkamą ridos likutį naudodamiesi pasveikinimo premija už naują bendro prekės ženklo kredito kortelę, o skrisdami aukščiausios kokybės kajutėje galite greičiau uždirbti elito reikalavimus atitinkančių mylių. Vis dėlto šios dvi veiklos ne visada paveiks jūsų žygį siekiant viso gyvenimo elito statuso.

Pavyzdžiui, amerikietis skaičiuoja tik Amerikoje parduodamais skrydžiais nuskristą atstumą ir bazines mylias, uždirbtas iš partnerių skrydžių. Tuo tarpu „United“ atsižvelgia tik į atstumą, kurį nuskriejote „United“ skrydžiais, ir neįtraukia kelionių su partneriais. Delta yra pati paprasčiausia, nes visos medaliono kvalifikacinės mylios bus įskaitytos į milijono mylių statusą.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susiję: ko vertas „Delta“ elito statusas?

Apatinė eilutė: reikia daug faktinio skrydžio, kad gautumėte visą gyvenimą trunkantį oro linijų elito statusą.

Kaip iliustratyvų pavyzdį pažiūrėkime į mano besiformuojančią veiklą su „American Airlines“. Per pastaruosius porą metų man nesunkiai pavyko gauti AAdvantage Gold statusą, uždirbdamas 40 000 lojalumo taškų kiekvienais kalendoriniais metais. Ką aš turiu už tai parodyti? Kiek daugiau nei 80 000 mylių mano Million Miler balanse. Taip yra todėl, kad ne visi lojalumo taškai įskaičiuojami į viso gyvenimo būseną.

Esant tokiam tempui, man užtektų metų pasiekti milijoną kvalifikacinių mylių. Ir kas manęs laukia pabaigoje? Tą patį aukso statusą, kurį jau turiu, kartu su vienkartine 35 000 mylių premija (vertė 619 USD, remiantis dabartiniais TPG vertinimais, nors kas žino, kiek jie bus verti po beveik keturių dešimtmečių).

JT GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Galbūt aš nesu idealus kandidatas į šį statusą, todėl pažvelkime į aukščiausio lygio vadovų platinos elitą. Nepaisant to, kad per metus nuvažiuojama 100 000 mylių ar daugiau, jiems vis tiek prireiktų viso dešimtmečio, kad pasiektų milijono mylių statusą. Be to, apdovanoti „Executive Platinum“ elitą visą gyvenimą trunkančiu auksiniu statusu yra beveik taip pat beprasmiška, kaip suteikti Emyratų pirmos klasės keleiviams prieigą prie gėrimų likučių po ekonominio maitinimo.

Net nuvažiavus 2 milijonus mylių arba 20 metų įsipareigojimo, aukščiausias elito statusas, kurį galite pasiekti naudodamiesi „American Airlines“ elito statuso programa, yra platina. Tai būtų puiki dovana, jei tai įvyktų natūraliai, bet vargu ar užtektų atlygio nuskristi 2 milijonus mylių su ta pačia aviakompanija.

Susiję: Ko vertas „American Airlines“ elito statusas?

„United“ visą gyvenimą trunkanti elito statuso programa yra vienintelė išimtis. Nors į kvalifikaciją įskaičiuojami tik „United“ skrydžiai, jūsų pradinis 1 milijonas skrydžio mylių jau suteikia jums „Premier Gold“ – vidutinės pakopos statusą, atitinkantį aukščiausią lygį, kurį galite gauti su „American“. Įveikę 4 milijonus viso gyvenimo skrydžio mylių, užsifiksuosite išskirtinėje vežėjo pasaulinių paslaugų pakopoje, paprastai tik pakvietimo būsenoje, skirta daugiausiai išleidžiantiems žmonėms.

Siekdamas dar labiau pasaldinti puodą, kiekvienas „United Life“ elitas gali paskirti kompanioną, gyvenantį tuo pačiu adresu, kad galėtų mėgautis tuo pačiu dabartiniu statusu. Tai reiškia, kad jei visą gyvenimą esate „Premier Platinum“ ir šiuo metu esate „Premier 1K“, jūsų draugas taip pat galės mėgautis „Premier 1K“ statusu. „United“ pereinant prie elito kvalifikacijos, pagrįstos pajamomis, galimybė visam laikui užsifiksuoti aukštesnėje pakopoje ir nereikia nuolat išleisti tūkstančių dolerių per metus skamba gana patraukliai.

Vis tiek nemanau, kad „United“ programos „Million Miler“ pakanka pasirinkti ją kaip pagrindinį operatorių. Vėlgi, nuskristi milijoną mylių yra ilgalaikis įsipareigojimas. Norėčiau teigti, kad trumpalaikiai aspektai yra svarbesni, pavyzdžiui, kaip gerai „United“ ir jos partnerių oro linijų maršrutų žemėlapis atitinka jūsų kelionių poreikius, kokios konkurencingos kainos ir net kokios modernios ir patogios kajutės maršrutuose, kuriais dažniausiai skraidote. .

Susiję: Ko vertas „United Airlines“ elito statusas?

Visą gyvenimą trunkančio viešbučio elito statusas

TAŠKŲ VAIKINAS

Viešbučio statusas yra sunkesnis klausimas, nes nuo 10 iki 15 metų gali pakakti, kad per visą gyvenimą būtų užfiksuotas aukščiausio lygio statusas su pagrindinėmis programomis.

Pavyzdžiui, „Marriott Platinum Elite“, kuris apsistoja 60 naktų per metus 10 metų, neturės problemų užsitikrinti platinos statusą visą gyvenimą, nes tam reikia iš viso 600 nakvynių ir mažiausiai 10 metų turint platinos (ar aukštesnį) statusą. „Lifetime Platinum“ apima tokias privilegijas kaip nemokami pusryčiai ir vietos atnaujinimai, įskaitant apartamentus.

Tai netgi pagreitinama „Marriott“ bendro prekės ženklo kredito kortelių, tokių kaip „Marriott Bonvoy Boundless Credit Card“, „Marriott Bonvoy Business® American Express® Card“ ir „Marriott Bonvoy Bold“ kredito kortelės, turėtojams, nes kiekvienais metais jie siūlo 15 naktų elitinį kreditą. Vien tik dešimt metų su bet kuria iš šių kortelių gausite 25% viso gyvenimo platinos, tačiau atminkite, kad visą gyvenimą trunkančios platinos ne kasmet gaukite pasirinkimo privilegijas.

Arba galite tiesiog gauti Marriott Bonvoy Brilliant® American Express® kortelę, kuri suteikia 25 elito nakvynes kasmet ir automatiškai suteikia platinos statusą.

Susiję: Kaip išsirinkti jums geriausią „Marriott Bonvoy“ kortelę

„Hilton“ viso gyvenimo elito statusas yra šiek tiek sunkesnis, bet vis tiek pasiekiamas greičiau nei oro linijų bendrovės. Jei pasieksite 60 naktų per metus (minimalus slenkstis, kad galėtumėte gauti deimantą kiekvienais metais), per mažiau nei 17 metų gausite visą gyvenimą trunkantį deimanto statusą. Žinoma, šį statusą turi ir „Hilton Honors American Express Aspire“ kortelės turėtojai, tačiau 1000 nakvynių ir 10 metų „Hilton Diamond“ statuso sukaupimas yra vienintelis būdas garantuoti aukščiausio lygio statusą visam gyvenimui.

Informaciją apie „Hilton Aspire Amex“ kortelę savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Susiję: Kaip išsirinkti jums geriausią „Hilton“ kredito kortelę

„Hyatt Lifetime Globalist“ statusas, kuriam reikia 1 milijono bazinių punktų (200 000 USD išlaidų). Jokiu būdu negalima apeiti šios slenksčio; turite išleisti tą sumą, kad visam gyvenimui užsifiksuotų aukščiausio lygio programos būsena.

Su kokia viešbučio programa turėtumėte siekti viso gyvenimo statuso?

Tai yra rimtas argumentas, jei galite, metai iš metų pasilikti prie Marriott arba Hilton, tačiau, kaip ir bet kurios elito statuso atveju, įsitikinkite, kad suprantate to, ką gaunate (praėjus dešimtmečiui) ir kiek jūs gaunate. Esu pasirengęs išleisti dabar, kad tai įvyktų.

Neabejotinai „Marriott Bonvoy“ turi dosniausią visą gyvenimą trunkančio statuso politiką iš visų didžiųjų viešbučių tinklų, tačiau tai nėra pakankama priežastis, dėl kurios jiems reikia skirti savo lojalumą. Turite sukaupti kelerius Marriott lojalumo metus ir viską, kas su ja susiję. Jei tai ne geriausiai atitinka jūsų kelionės poreikius, jokia būsena visą gyvenimą nepateisins programos laikytis dešimtmetį ar ilgiau.

Susijęs: Kaip aš uždirbau „Hyatt Globalist“ statusą už 0 USD iš savo kišenės

HYATT CENTRIC GRAN MADRID

Apatinė eilutė

Taigi, ar turėtumėte…