Skip to content
Home » „Amex“ kortelės nariai: sutaupykite 20 USD už 100 USD ir daugiau „Expedia“ viešbučių užsakymo šią vasarą

„Amex“ kortelės nariai: sutaupykite 20 USD už 100 USD ir daugiau „Expedia“ viešbučių užsakymo šią vasarą

  • by

2023 m. birželio 03 d

Skaityti 1 min

Four Seasons The Ocean Club Nassau Bahamos Zachas Griffas – 31 m

„Amex“ kortelės nariai: sutaupykite 20 USD už 100 USD ir daugiau „Expedia“ viešbučių užsakymo šią vasarą

Šiame įraše yra nuorodų į vieno ar kelių mūsų reklamuotojų produktus. Mes galime gauti kompensaciją, kai spustelėsite nuorodas į tuos produktus. Šiame puslapyje išvardytiems pasiūlymams taikomos sąlygos. Norėdami gauti paaiškinimą apie mūsų reklamavimo politiką, apsilankykite šitas puslapis.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Jei norite sutaupyti greitai užsakydami viešbučius šią vasarą, turime jums pasiūlymą.

Iki rugpjūčio 27 d. tiksliniai Amex kortelių turėtojai gali išleisti daugiau nei 100 USD išankstinio apmokėjimo viešbučių užsakymams adresu expedia.com/amex ir susigrąžinti 20 USD ataskaitinį kreditą – ypač naudinga pigiai apsistojus vienai nakčiai.

AMERICAN EXPRESS

Verta paminėti, kad šis pasiūlymas galioja tik iš anksto apmokėtiems viešbučiams per Expedia; tai neapima kruizų, atostogų paketų, skrydžių, automobilių nuomos ir veiklos, kelionių draudimo ir kitų trečiųjų šalių prekių ženklų.

Taip pat atminkite, kad užsisakę per Expedia, o ne viešbučio svetainę, prarasite galimybę gauti taškų už savo viešnagę ir mėgautis elito statuso privilegijomis. Todėl rekomenduojame išpirkti šį pasiūlymą pigiai apsistojus vienai ar dviems nakvynėms, o ne jūsų dideliam vasaros smūgiui.

Į 100 USD slenkstį įeina mokesčiai ir rinkliavos, todėl 90 USD vertės viešbučio kambarys su daugiau nei 10 USD mokesčių ir rinkliavų pakaks ataskaitos kreditui suaktyvinti.

Atminkite, kad pirmiausia pridėkite šį pasiūlymą prie savo kortelės, o tada užsisakykite svetainėje expedia.com/amex, kad galėtumėte pasinaudoti šiuo riboto laiko pasiūlymu.

Teminis vaizdas pagal (Zach Griff / „The Points Guy“ nuotrauka)

Redakcinis atsisakymas: čia pateiktos nuomonės yra tik autoriaus, o ne banko, kredito kortelių išdavėjo, oro linijų bendrovės ar viešbučių tinklo nuomonės, ir jų neperžiūrėjo, nepatvirtino ar kitaip nepatvirtino nė vienas iš šių subjektų.