Skip to content
Home » „Sonesta“ atnaujina „Travel Pass“ programą, įtraukdama naujus lygius ir taškų daugiklius

„Sonesta“ atnaujina „Travel Pass“ programą, įtraukdama naujus lygius ir taškų daugiklius

  • by

Jei nemanote, kad žinote viešbučio prekės ženklą „Sonesta“, tikriausiai žinote.

„Sonesta“, turinti daugiau nei 1 200 viešbučių visame pasaulyje, yra aštunta pagal dydį viešbučių įmonė JAV. tai pamatęs.

Bostone įsikūrusi įmonė, turinti 17 prekių ženklų, įskaitant The Royal Sonesta, The James, Sonesta ES Suites ir kt., puikiai tai žino, todėl ji dvigubai sumažina savo Travel Pass lojalumo programą, pateikdama keletą naujų patobulinimų, skirtų lengviau uždirbti atlygį ir daugiau suasmeninti.

Panašu, kad per naktį Sonesta iš palyginti mažo prekės ženklo tapo galingu viešbučiu per koronaviruso pandemiją, nes RLH Corp įsigijo už 90 mln. teises į „The James“ viešbučio prekės ženklą. Ji taip pat neseniai pradėjo franšizės programą, kurios metu kairėje ir dešinėje bus rodoma daugiau „Sonesta“ savybių.

Kompanijai augant ir stipriai konkurencijai tarp pagrindinių lojalumo programų, turinčių daugiau vardų, „Sonesta“ suprato, kad „Travel Pass“ reikia pakeisti „kad galėtų konkuruoti ir patenkinti klientų lūkesčius“, – išskirtinai pasakojo Robinas Ruttle, vyresnysis „Sonestos“ lojalumo ir partnerystės direktorius. TPG.

Ji pridūrė, kad taip pat reikėjo rasti būdą, kaip išsiskirti, todėl atsirado keletas pakeitimų, pabrėžtų toliau.

Kol kas Ruttle suskubo pabrėžti, kad naujoji „Sonesta Travel Pass“ programa yra labai švelniai paleidžiama. Tačiau bendrovė planuoja ir toliau klausytis klientų atsiliepimų, kad tai būtų naudinga visiems – nuo ​​kelių karių, kurie yra labai gerai susipažinę su tokiais prekių ženklais kaip Sonesta Select ir Sonesta ES Suites, iki jaunesnės minios, kuri tik pradeda rinkti taškus ir mylias. labiau domisi į gyvenimo būdą orientuotais prekių ženklais, tokiais kaip „The James“.

Nors Sonesta dar tik pradeda, nori, kad patirtis būtų „tam tikras abipusis pokalbis“, kad svečiai galėtų padėti įmonei mokytis, kaip toliau tobulėti, pasak Ruttle.

Štai kas keičiasi – ir kodėl neturėtumėte miegoti su Sonesta Travel Pass.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Gaukite taškų tik užsiregistravę

Jei dar nesinaudojote Sonesta Travel Pass, galite iš karto surinkti 1000 taškų vien tik užsiregistravę programoje. Prisiregistravimas yra paprastas procesas „Sonesta“ svetainėje.

Užsiregistravę nariai automatiškai gaus bronzos statusą ir galės pradėti tobulinti elito statuso pakopas.

Naujos būsenos pakopos

Kalbant apie šias pakopas, atnaujintoje programoje dabar yra keturios pakopos su įvairiais nakties ar taškų reikalavimais, kaip nurodyta toliau.

  • Bronza: 0 kvalifikuotų naktų arba 0 taškų per kalendorinius metus.
  • Sidabras: 10 kvalifikuotų naktų arba 10 000 taškų per kalendorinius metus.
  • Auksas: 20 kvalifikuotų naktų arba 20 000 taškų per kalendorinius metus.
  • Platina: 40 kvalifikuotų naktų arba 40 000 taškų per kalendorinius metus.

Kiekviena būsena apima daugybę privilegijų. Pradinio lygio bronzos nariams suteikiama nuolaida kambarių tarifams ir patobulintas belaidis internetas, be galimybės pelnyti taškų ir elitinių kvalifikacijų naktų. Kai pateksite į aukštesnius lygius, gausite daugiau pelningų privilegijų, priklausomai nuo jūsų elito statuso.

Kai kurie iš geriausių privalumų yra nemokami kambario patobulinimai (jei yra) sidabro, aukso ir platinos nariams ir nemokami lengvieji pusryčiai (jei yra) aukso ir platinos nariams. Pastaroji yra ypač populiari lojalumo privilegija elito nariams.

SONESTA

Net jei neapsistojate daugelyje „Sonesta“ viešbučių, galite pasinaudoti nuolatine būsenos atitikimo programa, jei turite elito statusą kitose programose. Norėdami paprašyti atitikties būsenai, užsiregistruokite „Sonesta Travel Pass“, tada susisiekite su „Sonesta“ klientų aptarnavimo komanda pateikdami „Travel Pass“ nario ID ir įrodymą, kad esate elito statusas kitoje programoje. Priklausomai nuo to, kokį elito statusą turite, su Travel Pass galite gauti sidabro, aukso ar platinos elito statusą.

Didžiuliai premijų daugikliai leidžia pelnyti taškus lengviau nei bet kada anksčiau

Visa apdovanojimų programų esmė yra uždirbti taškų ar mylių, kuriuos galite išpirkti kelionėms ar kitoms privilegijoms, o „Sonesta“ tai palengvina svečiams, jiems kylant į elito statusą.

Dabar, pradedant sidabro elito statusu, nariai gali uždirbti taškų greičiau dėl naujos pelningos premijos taškų struktūros, kaip aprašyta toliau.

  • Sidabras: 50% premijos daugiklis.
  • Auksas: 75% premijos daugiklis.
  • Platina: 100% premijos daugiklis.

Nariai uždirba bazinę 10 taškų normą už kiekvieną dolerį, išleistą per kvalifikuotą viešnagę, o apdovanojimų naktys yra pagrįstos diagrama su devyniomis pakopomis, kurios svyruoja nuo 10 000 iki 30 000 taškų už naktį.

SONESTA

Atnaujintas funkcionalumas, išvaizda ir personalizavimas

„Sonesta Travel Pass“ taip pat gauna naują logotipą, kuris padės keliautojams atpažinti vardą. (Jei nematėte puikios „Sonestos“ reklaminės kampanijos „Famous Yetless“, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka aktorė Judy Greer – kurią tikriausiai visi žino, bet kurios vardo niekas neprisimena – būtinai peržiūrėkite.)

Šiuo metu viena iš nesėkmingų „Travel Pass“ savybių yra ta, kad norėdami užsisakyti apdovanojimų vakarą, nariai turi pakelti telefoną ir paskambinti. Tai greitai pasikeis, nors tiksli apdovanojimų internetu ir programoje užsakymų data dar nepatvirtinta. Dar viena nauja funkcija – galimybė rezervuoti viešnagę naudojant grynųjų pinigų ir taškų derinį.

Be to, vykdydama ilgalaikį planą, „Sonesta“ nori, kad programa būtų labiau pritaikyta nariams, pristatydama individualizuotą patirtį, pritaikytą konkretiems svečiams ir jų poreikiams. Taip pat bus nario jubiliejaus apdovanojimai, gimtadienio apdovanojimai ir netrukus pasirodysianti statuso dovanų programa.

Pasak Ruttle, šie suasmeninti privalumai kartu su bendrais pakeitimais buvo sukurti atsižvelgiant į klientą.

„Mes jums parodome, kad „Sonestoje“ esate ne tik numeris“, – dalijosi Ruttle. „Mes žinome, kas jūs esate, ir tikrai norime suteikti patirties, kuri sukels šypseną jūsų veide ir privers jus sugrįžti“.