Skip to content
Home » Kaip veikia lauko kamera su sim kortele?

Kaip veikia lauko kamera su sim kortele?

  • by

Lauko kamera su SIM kortele yra prietaisas, kuris naudoja mobiliojo ryšio technologiją (pavyzdžiui, 3G, 4G arba 5G) prisijungti prie interneto ir siųsti duomenis į išmanųjį telefoną arba kitą įrenginį, arba į serverį (pagal konfigūraciją). Šios kameros yra bevielės ir nepririštos prie jokių laidų, išskyrus maitinimo šaltinį (pvz., bateriją arba elektros tinklą).

Štai pagrindiniai žingsniai, kaip veikia lauko kamera su SIM kortele:

  1. Kamera: Lauko kamera su SIM kortele yra įrengta įvairiomis kameromis, kurios gali būti su infraraudonaisiais spinduliais (IR) tam, kad galėtų filmuoti apšvietimo trūkumo sąlygomis, tokiose kaip naktis arba tamsioje patalpoje.
  2. SIM kortelė: Prijungdami lauko kamerą prie mobiliojo ryšio tinklo, jums reikia įdėti veikiančią SIM kortelę, kuri yra aktyvuota ir turi aktyvuotą duomenų paslaugą. Ši SIM kortelė tarnauja kaip prietaiso „internetinis ryšys”, per kurį kamera gali siųsti vaizdo įrašus arba nuotraukas į iš anksto nustatytus gavėjus arba į laikmenas.
  3. Mobilusis ryšys: Lauko kamera su SIM kortele naudoja savo SIM kortelę, kad prisijungtų prie mobiliojo ryšio tinklo (priklausomai nuo galimų palaikomų tinklų, tokių kaip 3G, 4G arba 5G). Tai leidžia kameros duomenims būti siunčiami į internetą per mobiliąją ryšio infrastruktūrą, panašiai kaip jūsų išmanusis telefonas.
  4. Nuotolinis valdymas: Kai kamera yra prijungta prie mobiliojo ryšio tinklo, galite valdyti kamerą iš savo išmaniojo telefono arba kompiuterio per specialią programėlę arba naršyklę. Tai leidžia valdyti kamerą, peržiūrėti tiesioginius vaizdo įrašus, gauti pranešimus apie įvykius, nustatyti judesio jutiklio nustatymus ir kt.
  5. Energetika: Kai kurios lauko kameros su SIM kortele turi baterijas, kurios suteikia nepririštos prie elektros tinklo mobilumo privalumą. Kitos kameros gali būti maitinamos nuo išorinių maitinimo šaltinių, pavyzdžiui, saulės baterijų, kad būtų užtikrintas ilgesnis veikimo laikas.

Šie veikimo principai yra bendri lauko kameroms su SIM kortele, bet kiekviena kamera gali turėti šiek tiek kitokią funkcionalumą, priklausomai nuo gamintojo, modelio ir technologinių savybių. Prieš perkant ir naudojant tokią kamerą, visada perskaitykite gamintojo nurodymus ir rekomendacijas.

Tinkamai įdėkite SIM kortelę į apsaugos kameras.

Kadangi 4G vaizdo stebėjimo kameros su SIM kortele paprastai maitinamos baterijomis, rekomenduojama rinktis įkraunamas baterijomis maitinamas apsaugos kameras, kad nereikėtų gaišti papildomo laiko ir pinigų dažnai keičiant baterijas.

Kaip veikia apsaugos kamera su SIM kortele?

Dėl korinio saugumo kameros naudoja 3G, 4G arba 5G ryšio modulį, kad galėtų prisijungti prie tinklo, todėl joms reikia SIM duomenų kortelės, kad būtų galima susieti su korinio ryšio mazgu ir prisijungti prie tinklo.

Ar užtenka 128 GB saugumo kamerai?

Todėl vaizdo stebėjimo kameroms paprastai siūlome 128 GB ~ 512 GB microSD korteles. Kai kurios kameros ribotai palaiko didelės talpos atminties korteles; pavyzdžiui, ši „Uniview” 4 MP kamera turi ribotą 256 GB vidinės atminties kortelės talpą.