Skip to content
Home » Chase Sapphire Preferred kredito kortelės apžvalga – „The Points Guy“.

Chase Sapphire Preferred kredito kortelės apžvalga – „The Points Guy“.

  • by

„Chase Sapphire“ pageidaujamos kortelės apžvalga

„Chase Sapphire Preferred Card“ yra viena iš žinomiausių kelionių apdovanojimų kredito kortelių, su 5 taškais už dolerį už keliones, užsakytas per Chase kelionių portalą, ir perkant Lyft, 3 taškai už dolerį už pietus, pasirinktas srautinio perdavimo paslaugas ir perkant internetinėse bakalėjos parduotuvėse ( neįskaitant „Target“, „Walmart“ ir didmeninės prekybos klubų), 2 taškai už dolerį už visus kitus kelionių pirkinius ir 1 taškas už dolerį už visa kita. Šiuos vertingus taškus galima pervesti oro linijų ir viešbučių partneriams arba tiesiogiai išpirkti kelionėms po 1,25 cento už tašką per „Chase Ultimate Rewards“. Kortelės įvertinimas*: ⭐⭐⭐⭐½

*Kortelės reitingas pagrįstas TPG redaktorių nuomone ir jam įtakos neturi kortelės išdavėjas.

TPG visada sulaukiame svarbaus klausimo iš pradedančiųjų keliautojų, norinčių planuoti keliones: nuo kurios kelionės kredito kortelės turėtumėte pradėti?

Beveik visuotinai rekomenduojame „Chase Sapphire“ pageidaujamą kortelę. Ji uždirba vieną iš mūsų mėgstamiausių apdovanojimų valiutų. Tai siūlo pelningas privilegijas. Tai mažas metinis mokestis. Tiesą sakant, daugelis iš mūsų pradėjo savo kelionę į taškus ir mylias su Chase Sapphire Preferred.

„Chase Sapphire Preferred“ yra skirtas dažnai ir atsitiktiniams keliautojams. Su 95 USD metiniu mokesčiu tai nėra brangi kortelė, todėl tai ypač geras pasirinkimas pradedantiesiems.

Šiuo metu kortelė siūlo 80 000 „Ultimate Rewards“ taškų registracijos premiją, kai išleisite 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo. Tai 20 000 taškų viršija standartinį pasiūlymą.

Štai ką reikia žinoti apie „Chase Sapphire Preferred“ ir kodėl tai viena geriausių kortelių.


Pasiruošę gauti kortelę? Kreipkitės čia, kad gautumėte pirmenybę „Chase Sapphire“.


Chase Sapphire Pageidaujamas pasveikinimo pasiūlymas

Naudodami „Chase Sapphire Preferred“, gausite 80 000 registracijos premiją, kai išleisite 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo, o tai pakaktų nukeliauti į bet kurią pasaulio vietą, kur norite.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Šių taškų vertė yra mažiausiai 1 000 USD, kai išperkama kelionėms per „Chase“ portalą, tačiau jei padidinsite „Chase“ perdavimo partnerių skaičių, TPG vertinimai pririša visą premijos vertę į milžiniškus 1 600 USD.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Tačiau šiuo metu taip pat galite kreiptis į filialą, kad gautumėte sveikinimo pasiūlymą iki 90 000 bendros premijos taškų: 80 000 premijos taškų išleidę 4 000 USD per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius ir papildomi 10 000 premijos taškų išleidę 6 000 USD. pirkinių per pirmuosius 6 mėnesius.

Uždirbkite taškų „Chase Sapphire Preferred“.

„Chase Sapphire Preferred“ turi paprastą uždarbio struktūrą, kurią lengva padidinti:

  • 5 taškai už dolerį už keliones, užsakytas per Chase kelionių portalą.
  • 5 taškai už dolerį perkant Lyft (iki 2025 m. kovo mėn.).
  • 5 taškai už dolerį už „Peloton“ įrangą ir priedus, kurių vertė yra 250 USD ar daugiau (iki 2025 m. kovo mėn., su 25 000 papildomų taškų limitu).
  • 3 taškai už dolerį už pietus, pasirinktas srautinio perdavimo paslaugas ir pirkimą internetinėse bakalėjos parduotuvėse (išskyrus Target, Walmart ir didmeninės prekybos klubus).
  • 2 taškai už dolerį už visas keliones, neužsakytas per Chase kelionių portalą.
  • 1 taškas už dolerį už visa kita.

Susiję: Kodėl norėsite mokėti 95 USD metinį mokestį už „Chase Sapphire Preferred“

Išpirkti taškus Chase Sapphire Preferred

Kai būsite pasirengę išpirkti taškus, kuriuos uždirbote naudodami „Chase Sapphire Preferred“, suprasite, kodėl kortelė šviečia.

„Chase Ultimate Rewards“ kelionių portalas

Savo taškus galite panaudoti pirkdami lėktuvų bilietus, rezervuodami viešbučio kambarius ir net išsinuomodami automobilį per „Chase Travel“ – visa tai už fiksuotą 1,25 cento už tašką tarifą. Tai reiškia, kad jums nereikia nerimauti dėl užtemimo datų ar rasti vietos apdovanojimams; visada turėsite galimybę užsisakyti keliones naudodami savo taškus. Jei norimame skrydyje yra parduodama vieta arba viešbučio kambarys, kurį galima rezervuoti grynaisiais, galite už tai sumokėti savo taškais.

Tiesiog atminkite, kad viešbučių užsakymai, užsakyti per trečiųjų šalių svetaines (įskaitant „Chase Travel“), paprastai neuždirba taškų ir neįskaičiuojami į elito statusą.

Pervežimas pas Chase kelionių partnerius

Pervedant atlygį „Chase“ oro linijų bendrovei ir viešbučio partneriams, galite gauti daugiau nei 1,25 cento už vertės tašką. Kai kurie iš geriausių „Chase“ pervežimo partnerių yra „Hyatt“, „United“, „British Airways“ ir „Singapore Airlines“, ieškodami prabangių viešbučių ar lėktuvų vietų.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Sumokėkite atgal

Jei norite panaudoti taškus iš „Sapphire Preferred“ fiksuota verte ne kelionėms, o „Chase’s Pay Yourself Back“ parinktį. Kortelių turėtojai gali panaudoti 1,25 cento taškus, kad padengtų aukas tam tikroms labdaros organizacijoms (iki 2023 m. gruodžio 31 d.) arba 1 cento už tašką degalinėms ir bakalėjos pirkiniams (iki 2023 m. birželio 30 d.).

Susiję: Kaip paaukoti taškus ir mylias padėti Ukrainai

Chase Sapphire Privilegijos

Be registracijos premijos, „Sapphire Preferred“ yra daug patrauklių privilegijų.

50 USD metinis viešbučio kreditas

Atidarę kortelę ir kiekvieną kitą kortelės nario sukaktį gausite 50 USD ataskaitinį kreditą už viešnagę viešbutyje, įsigytą per „Chase Ultimate Rewards“ kelionių portalą. Jis automatiškai pritaikomas jūsų paskyrai kiekvienais metais, kai atliekate tinkamą apmokestinimą. Atminkite, kad 50 USD kreditas neuždirba „Chase Ultimate Rewards“ taškų.

Susiję: Kaip pasinaudoti nauju 50 USD viešbučio kreditu „Chase Sapphire Preferred“.

10% metinė taškų premija

Kitas pakeitimas, kurį Chase’as pridėjo prie kortelės, yra 10% jubiliejinių taškų premija. Kortelių turėtojai gaus 10% premiją, pagrįstą jų bendromis išlaidomis per paskyros jubiliejaus metus, taikant 1 tašką už kiekvieną išleistą 10 USD. Pavyzdžiui, jei per savo kortelės nario metus išleidote 100 000 USD „Sapphire Preferred“, metų pabaigoje gausite 10 000 premijos taškų.

Atminkite, kad šie 10% skaičiuojami nuo jūsų išleistų dolerių, o ne nuo uždirbtų taškų. Taigi negausite papildomų taškų pasinaudoję kortelės premijų kategorijomis.

DoorDash

„Chase Sapphire Preferred“ taip pat apima bent vienerių metų nemokamą „DashPass“ narystę „DoorDash“, kuri suteikia jums nemokamą pristatymą ir sumažintus paslaugų mokesčius tinkamiems pirkiniams. Naudojant maisto pristatymo paslaugas, pvz., „DoorDash“, reikia mokėti, tačiau tai gali būti vertinga nauda, ​​jei jau naudojatės šia paslauga.

ANDREW HARRER / BLOOMBERG PER GETTY

Kelionių apsaugos

Ši kortelė yra idealus pasirinkimas apmokėti kelionių užsakymus, pvz., automobilių nuomą, kruizus, lėktuvo bilietus ir viešbučius, nes ji suteikia visapusišką kelionių ir pirkimo apsaugą. Tarp jų kortelių turėtojai gali tikėtis šių dalykų:

Daugiau apie Chase Sapphire Preferred apsipirkimą ir kelionių privalumus galite perskaityti čia.

Kurios kortos konkuruoja su Chase Sapphire Preferred?

Yra daug vertingų vidutinės klasės kelionių kredito kortelių, tačiau tik kelios gali derėtis su Sapphire Preferred. Jei bandote apsispręsti, pagalvokite, kuri uždarbio formulė atitinka jūsų išlaidų įpročius, o kurių pervedimo partnerių greičiausiai padidinsite.

Norėdami gauti papildomų parinkčių, peržiūrėkite visą geriausių pradedančiųjų kredito kortelių sąrašą.

Skaitykite daugiau: „Chase Sapphire“ demonstravimas: „Sapphire Preferred“ ir „Sapphire Reserve“

Informaciją apie Amex žaliąją kortelę savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Apatinė eilutė

Jei esate pasirengęs naudoti ne tik grynųjų pinigų grąžinimo ar fiksuotos vertės kelionių premijų kredito korteles, nėra geresnės vietos pradėti nei su Chase Sapphire Preferred.

Po debiuto prieš dešimtmetį ji vis dar laikoma viena geriausių atlygio kredito kortelių. Jis uždirba keletą vertingiausių taškų ir yra pakankamai lankstus, kad patenkintų praktiškai kiekvieno taškų ir mylių įgūdžių lygio kelionės atlygio poreikius. Jis taip pat pateikiamas su pakankamai maža kaina, kad daugelis galėtų tai išbandyti.

„Chase Sapphire Preferred“ ir toliau yra tvirtas vertės pasiūlymas plačiajai visuomenei. Kol naudojate kortelę pakankamai dažnai, kad gautumėte daugiau nei 95 USD vertę iš uždirbtų atlygių ir naudos, ši kortelė tikrai verta metinių išlaidų.


Pateikite paraišką gauti „Chase Sapphire Preferred“ su 80 000 taškų premija.


Šiame puslapyje išvardytiems „Capital One“ produktams kai kuriuos iš pirmiau minėtų privalumų teikia „Visa®“ arba „Mastercard®“ ir jie gali skirtis priklausomai nuo produkto. Daugiau informacijos rasite atitinkamame Privalumų vadove, nes taikomos sąlygos ir išimtys.

Dėl įkainių ir…