Skip to content
Home » „Away“ išleidžia naują riboto leidimo neoninę kolekciją, kad vasarą pradėtų „šviesi“ koja

„Away“ išleidžia naują riboto leidimo neoninę kolekciją, kad vasarą pradėtų „šviesi“ koja

  • by

Redaktoriaus pastaba: TPG testavimui buvo pateiktas krepšys iš „Away“. Toliau pateiktos nuomonės yra tik autoriaus ir jų neperžiūrėjo „Away“ ar joks kitas subjektas.


Jei kada nors stovėjote ir žiūrėjote į juodų lagaminų jūrą bagažo karuselėje arba, dar blogiau, nepaimtoje bagažo krūvoje, žinodami, kad jūsiškis yra kažkur tarp jų, bet negalite jo atskirti nuo dešimčių kitų, galbūt laikas. lagaminui, kurį lengviau pastebėti.

Populiarus lagaminų prekės ženklas „Away“ nesvetimas padėti žmonėms keliauti išmaniau ir kartu kurti smagias riboto laiko kolekcijas. Naujausioje prekės ženklo kolekcijoje yra kol kas labiausiai akį traukiantys kūriniai, ir garantuojama, kad jie išsiskirs oro uoste beveik 100%.

Susijęs: „Away Bigger Carry-On“ apžvalga

TARAH CHIEFFI / TAŠKŲ VAIKINAS

„Away“ riboto leidimo Neoninė kolekcija yra prieinama nuo antradienio ir yra dviejų puikiai tinkančių vasarai atspalvių – Rojaus rožinio ir Kiwi. „Paradise Pink“ yra energizuojanti neoninė rožinė (labas, #Barbiecore!), o „Kiwi“ – atogrąžų neoninė žalia.

Kai kurie iš populiariausių „Away“ dizainų yra naujų spalvų, įskaitant „Bigger Carry-On“ (nuo 295 USD) „Paradise Pink“ ir „Kiwi“, „Large“ (nuo 375 USD) „Paradise Pink“ ir „Kiwi“ bei kosmetikos krepšį (75 USD) „Paradise“ Rožinis. Apdaila, užtrauktukai ir rankenos buvo nudažyti taip, kad atitiktų šios kolekcijos spalvas.

Kiekviename lagaminėlyje taip pat yra „stebuklingas trintukas“, kuris pašalina įbrėžimus ir jūsų krepšys atrodys kuo blizgesnis ir ryškesnis. Nors ką tik gavome šį neoninį krepšį ir dar negalėjome su juo nuvažiuoti per daug mylių, kai kurios kitos „Away“ spalvos nusitrina, todėl atminkite, kad krepšiai, išimti iš dėžutės, tikrai neatrodys amžinai.

TOLI

„Away’s Neon Collection“ suderinamieji pakavimo kubeliai (45 USD už keturis) yra neoninių rožinių, oranžinių, žalių ir geltonų atspalvių su kontrastingais užtrauktukais, kad užbaigtų išvaizdą.

TOLI

Jei norite pasiimti savo ryškų vasaros stilių kelyje, taip pat galite įsigyti „Away’s Everywhere Sling Bag“ (85 USD) „Paradise Pink“.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Tai erdvus krepšys, kurį galima nešioti kaip „fanny pack“ arba kaip „crossbody“; Tai puikiai tinka norint, kad kelionės dienomis būtų pasiekiami oro transporto reikmenys, pvz., pasas ir įlaipinimo bilietas, arba pasiekus tikslą laikyti piniginę, akinius nuo saulės, telefoną ir kitus būtinus daiktus.

Susiję: Tai yra mūsų mėgstamiausi kelionių krepšiai

TARAH CHIEFFI / TAŠKŲ VAIKINAS

Remiantis TPG testais, „Away“ kieto korpuso bagažas paprastai veikia taip pat gerai, kaip atrodo. „Away“ krepšiuose yra vidinė suspaudimo sistema, 360 laipsnių ratai, bagažo etiketė ir kombinuotas užraktas. Taip pat už papildomą mokestį galite pridėti išimamą USB įkroviklį, tačiau atminkite, kad prieš skrydį būtinai išimkite įkroviklį, todėl galbūt norėsite sutaupyti pinigų ir apsieiti be šios parinkties.

Tačiau jei norite, kad jūsų lagaminas išsiskirtų iš minios šią vasarą, įsigykite ryškios ir drąsios „Away Neon“ kolekcijos daiktus dabar – jei ankstesnės riboto leidimo „Away“ kolekcijos yra koks nors rodiklis, tikėtina, kad jos bus greitai pasiekiamos. vasaros atostogos.

Susijęs: